0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ben neden böyle biriryim çok uzuluyorum  benim kocamla sorunlarım var esimle anlaşamıyoruz zaten  5 aylık bı oğlum var ve bitane yengem. Var sürekli konuşuyoruz her gün her saat msjlasiyoruz ve yengeme hiç kez kocamla sonumuzu anlattım dün ve bugün bana diyo fazla konuşmayalım bişey olur eşin benden bilcek diyor  haklimı  sizce    benim çok soruma diyor benden böyle yaptı diye neden  bana msj atmıyor surekli son görünüme bakiyrum ve  okdar sorunlarım.  Varken neden hala yengemi düşünüyorum .... Bı akıl. Verin lütfen 

7 Cevaplar

+2 oy
(2,020 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Niye bu kadar taktin canim kafana. Ben senin yaptigini yanlis buluyorum açıkçası. Ne olrsa olsun esinle arandaki problemi 3. Sahsa anlatmamalisin. Yengen bence olmasi gerekeni yapmış ne olur ne olmaz. Sende canini daraltma bu kadar. Sahsi fikrim 
tarafından
Aylesi için surkeli tartışıyoruz ben yengeme kırıldım anlattım diye bide eşimle akraba oluyorlar
tarafından
Ve ben eşimle aramı duzeletmek varken yengemi düşünüyorum neden benle konusyor diyr
(2,020 puan) tarafından
Bosver yengen dusuncegin en son kisi olsun kafaya cok takarsan hasta olursun Allah korusun.
tarafından
Çok takıyorum canm vallh  canm bizim bebek bilumunde kadınlarla grupumuz var istersen katil postalrina baktım doğum yapmisin heralde istersen
(2,020 puan) tarafından
Aslinda katilmayi cok isterim canim neden olmasin ama henuz dogum yapmadım. Birde bebej bölümünde hesabim yok
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Aklın varsa zaten düşünmezssin

Derdini dinlemeyen birini niye düşünüyorsun bunu kendine sormalisin

tarafından
Cnm  diyor bişey olur kocanla  benden bilcekler
0 oy
tarafından
Kendinin suçu yoksa neden ondan bilsinler sonuçta sen anlatıyosin o dinliyo
0 oy
tarafından
Kadin haklli bnce yarn birgun barsrsin kocnla hep o yengen verdi akili der
0 oy
tarafından
Bsey demiski korkuyir yoksa insan neden korksun ki
0 oy
tarafından
Canım  fazla kafana takma yengen bi nebzede olsa haklı  kendi çapında  çünkü eşin onunla olan konuşmalarını  msjlarini  görse o sana akıl veriyor o yuvamızı yikmaya  çalışıyor  demeye kadar gider.. 
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm demek istediği ikinci evliliğin sorun olursa senin ailen yengeni sorumlu tutacak biliyordun neden sustun diye haklı sen anlattigin gibi biliyor karı koca arasını kimse bilemez cnm üçüncü kişilere anlatma derim eşinle Arani düzeltmeye bak cnm Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 384 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 648 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,036 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 412 göst.