0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayy nasıl sinir oldum sinir etti gitti beni gitti 

Demez olaydım akşam üzeri sinirlendim kız biraz büyüsün ben calisacam dedim sana bırakırım bakarsın dedim parasını ver bakayım diyo kaynana ben şaka yapiyo sandım ciddi ciddi soyluyo 2 milyar ver bakayım 2.3 bıne calisacan parasız mi bakacam diyo ben kızınca lafı çevirdi ben bakamam para versende diyo millet bakiyo beleş mi bakiyo diyo kendi torununa bile parayla bakıyorsa varya ne diyim ki ben el senden iyi bakar kreşe veririm bakma dedim gül gibi bakarlar merak etme konu kapandı burda dedim üzüldüm açıkçası bi torunu var böyle diyo her dk da görmeye gelir alır götürür böyle demesi üzdü beni haksizmiym sizce :'(

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eee tabi her dk gelir sever ama iş senin yararına döneceği anda paraya bakarlar 
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
2000 ona vercen calistigindan sana ne kalacak istememis bakmayi demek ki ondan oyle demis bosver takma kafana bir hayirlari olmasin  zararlari dokunmasin yeter
0 oy
tarafından
Tamam parayala bakabilr ama 2 binde cok fazla zatn 2300 asgeri ucret
0 oy
(948 puan) tarafından

İyi Osman onun için çalış çok bilmiş kariiii:angry:

0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bu devir böyle canım herkes çıkarı peşinde
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Sen bana 2 bin ver ben sana bakayım deseydin .. :))
tarafından
Bana dediği laf ne sen bana bakıynmu sırtımı lifliyonmu diyo
(3,739 puan) tarafından
Üste çıkmakta birebirler zaten canım  boşver rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin kaynanana vereceğin parayı dediğin gibi kreşe verirsin
(1,291 puan) tarafından
Yada zamanı gelince yatağa düşürmesin Allah seni o zamanda ben sana 2bine bakacağım deseydin çok sinirleniyorum ya
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Allah allaah bunu yeni duydum, insan torununa parayla bakar mı? Hayır zaten çocuk olduğu için ihtiyaçlarını giderirsin o ayrı bişey ama maaşa bağlamak pek yakışık almamış ayıp etmiş
tarafından
Aynen yüzüne de dedim çok ayıp ettin torununa parayla.  BAkiyon
0 oy
tarafından
Noye minnetini ettiryirsunli ver kreşe gitsin canm eskisi gbi degilki artik kimse bakmaz en yakinin bike bakmaz 
tarafından
Ya minnet etmem ona yeri geldiğinde bı tane daha yap köye götüreyim bunu diyo ben bakayım demesini biliyo hep söyler Simdi de bakamam diyo köyde bakarım ama diyo orda bakan burda niye bakamiyo acaba anlamış değilim aman demem daha bende krese koyarım diyom zaten eşim anneme bırakırız diyodu al işte yüzü ortaya cikti
0 oy
(764 puan) tarafından
Bakmak zorunda değil. Ama 2binde çok. Orta yolu bulabilirsiniz belki. 
0 oy
(470 puan) tarafından
Sen çalışmak istersen canım çocuğa devlet bakıcı parası veriyor.0-4 yaş arası çocuğu bırakıp çalışan anneye devlet para veriyo ama tek şart çocuğa anneanne veya babaanne bakması.hersey para olmuş canm ağız eğme kaynananda olsa bir gün gelir başına kakarlar
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sevecek olursa da ver parasını öyle sev dersin 
0 oy
tarafından
Benim kaynanada 100 lira aliyor eltimden onu da zorla 
0 oy
(61 puan) tarafından
Çocuğunu en iyi kreşe verirsin o paraya canım benim hemde kaynanan ne öğretecek ki çocuğa kreşte birşeyler öğrenir en azından
0 oy
tarafından
2bıne daha donanımlı kreşe yada bakıcıya verırsın kaynana mı kaldın o parayı verdıkten sonra. O laftan sonra uzak dururum cocugu muda asla o kadına emanet etmem
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Valla ben 1000 liraya bakici tuttum kimse bakmam dedi 
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Utanmaz demek geldi içimden benim kendi annem köyde inek bakıyor yükü çok ağır kadının orda olsam ben bakarım senin çocuğa diyor bak kadının ekstra işi olmasına rağmen can atıyor ama seninki tuhaf geldi bana bence sevmiyor seven ana bunu diyemez yada seni sevmiyor bilemedim
0 oy
tarafından
Diyeydin ki madem iki bin sana vercem hic calismim ben cocuguma bakarim sana ne kalicak ay sinir oluyorum ya ogluna yardimci oluyo al op.basina koy kimi gelin el.surdurtmuyo toruna Rabbim iyilerle karsilastirsin
0 oy
(62 puan) tarafından
Sevmek istese sen de deki parasını ver sonra sev bakalim nasilmis
0 oy
tarafından

Kendi de demis 2  3 bine calisacan 2 bin vr diye kazandigimi sana verene kadar o zaman evde durur kendjm bebegime bakarim de 

Allah Allah yaa

Cok paraya merakli ise calisan annelerin cocuklarina anneanne babaanne kim bakarsa maas veriliyo onu alsin baari:ermm:

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 485 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sifanuraltin16 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sinemcik (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 321 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Zeyno.turgut (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 889 göst.