0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (2,852 puan) tarafından
Kizlar ben memleketteyim kaynanamlar daha burda değiller gelecekler onlarda. 

Benim köyümde mevlut vardı eşimde kimseyi tanımadığı için beni bıraktı gitti benimde anneannem ve dedem burda onlarda kalacaktım bu gece.

Kaynanamla konuşurken söyledim burda olduğumu kapattık arkasından eşim bana yazıyor kayın pederim ona bağırmış ayrı kalinmazmis bilmem ne..

Şu anda gecenin bu saatinde beni almaya geliyor aneanemler de uyudu nasıl uyandırıp soylicem ya çok mahcup oldum offf taa nerden nereye bile hayatımıza karışıyorlar yaa 

Sana ne be insan benim kocam izin vermiş sana neei şeytan diyor aç telefonu bi güzel söyle içindekileri bidaha onları aramiycam 

Eşimin de burda kalma ihtimali yok araba bizim değil şoför ile gelecek anca beni almaya of

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşin neden onlarin lafiyla kalkip geliyo ki, o benim karim ben izin verdim diyemiyomuymus
(2,852 puan) tarafından
Durmadan arıyor cok bağırmış
tarafından
E kocan cevabini verse aramaz ki, ben izin verdim kalır istedigi yerde dese biticek gidicek. Hic sevmem boyle anne babasi ne dese yapan koca adamlari. Kendi yuvasi var artik
(2,852 puan) tarafından
Malesef o böyle konularda dinliyor onları
tarafından
Birlikte yasamiyosunuz insaAllah ya
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Tuhaf esin izin vermis kayinbaban vermiyor esinde babasi ona kizmasin diye seni almaya geliyor biraz geri kafali kaynbaban sanirim 
(2,852 puan) tarafından
Of nebilim ben ya durmadan arıyormus hemen kalk git diye
0 oy
(758 puan) tarafından
Ooo sıkıntı hakkaten canım yaa neden ayrı kalınmazmış. Hiç mi ayrı kalmadınız bu zamana kadar 
(2,852 puan) tarafından
Yok kalmadık bende anlamadım ya o nedemekmis hep arıyormuş hemen kalk git karının yanina veya onu eve görür diye
0 oy
tarafından
Ay kötü olmuş ya bi daha söylemeyin böyle şeyleri bence canım 
(2,852 puan) tarafından
Keşke akil etseydim hay benim kafama
tarafından
Bi dahakine artık canım benim.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ne kadar saçma düşünce. Senin değil eşinin demesi lazımdı ben izin verdim size ne diye. 
(2,852 puan) tarafından
Demiştir ama sürekli arayıp ya sen git kal orda yada karını eve al diye
(13,202 puan) tarafından
Hee tamam diyememiş mi o da gecenin köründe. Hiç mi annende yalnız kalmayacaksın bu durumda.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Fırça atman gereken eşin canım .

Babasına karı benim karım sana noluyor demeliydi
(2,852 puan) tarafından
Yok efendim ayrı yatilmazmis ya o geleymiş benim yanıma yada beni gotureymis
(7,935 puan) tarafından
Ayyy ona neymiş o karısını salmasın bir yere ayrı yatmasın sakın .Büyük konuşmayayım ama ben öyle kayınbabayı da kocayı da gırtlaklarım
0 oy
(333 puan) tarafından
Evli insanlara karisanlara sinir oluyorum. Nefretlikler gercekten. Ben olsam esimi arar kalacaksan gel kalmayacaksan bu saatte utanmadan buraya mi geliyorsun yattik zaten nasil haber verecegim ayip derdim.
0 oy
(704 puan) tarafından
Kayınbabanda akıl olsa bu saatte insanları rahatsız ettirmezdi zaten gerikafalıı sanane ya ona ne oluyor ki. Düşüncesiz adam
(2,852 puan) tarafından
Evet doğru ben çok sinirliyim çok kötü kavga edecem

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 581 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 298 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aytac Moay (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Annem&041 (46 puan) tarafından soruldu