0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (1,059 puan) tarafından
Kizlar iyi aksamlar direk konuya gecicem

Mesela ben bi yere cok cabuk adapte olurum yani cok cabuk kaynar giderim. Hep guluyorum boyle bi yol falan yurursem, basortulu biri cikinca zaten direk Selamun Aleykum denilir falan iste ben birini gorunce boyle hep gulesim geliyo yani kahkaha degil de, gulumsuyorum hep gulumsuyorum

İcim kan aglar yinede gulumsuyorum ne olacak benim bu huy 

Mesela bugun randevum vardi kadin bana diyo ne hossun sanki yillardir seni taniyorum ve benimle bi bucuk saat muhabbet etti yemin ederim. Doktor acil ameliyata gitti o saat ne zaman gecti ben bilmedim ya

11 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende aynı şekildeyim hatta herkes yaşadıklarımı falan anlatınca şaşırır olamaz sen hiç sorunun yokmuş gibi yaşıyorsun der ama artık insanları tanıya tanıya kime nasıl davranacağımi çözer oldum kimseyle fazla samimiyet kurmaya güler yüz göstermeye gelmiyor bazı insanlar hak etmiyor ama ne yapalım işte bizde böyleyiz:Dd
(1,059 puan) tarafından
Ha buben
-Reklam-
0 oy
(14,841 puan) tarafından
Ne güzel işte. Hem bu halinden memnun gibisin hem bıktım demişsin. Orasını anlamadim
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Gülümsemek güzel de heryerde ve herkese değil tabi yeri ve zamanı var :D

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bana göre çok ters ama sen memnunsun zaten neyi şikayet ettin bu yapı ile alakalı bunu hemen düzeltemezsin
0 oy
tarafından

İşte bu ben :D benim kucugumda tam buzhane o yüzden sürekli bana kızar 

0 oy
(5,162 puan) tarafından
Ne güzel işte neden sikayetçisin bu durumdan 
0 oy
(7,122 puan) tarafından

image

yalniz değilsin 
0 oy
(7,870 puan) tarafından
Benim tam tersimsin asla kolay kolay gülmem asla insanlarla koay bağ kurmam ve kimseye güvenmem dışardan çok ağır başlı soğuk biriyim ama beni tanıyan çok seviyor çok dobrayim asla 2 yüzlü olamıyorum tüm arkadaşlarin dürüstlüğüne hayraniz der ama dışardan buzum
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Şimdi övündün mü dövündün mü anlamadım
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Cok saçma gelicek belki ama ben lisedeyken karsilastigim insanlara göz göze gelince tebessüm ederdim. Bir gün okulda kızın biri yanıma gelip ne zaman gorsem gülümsüyorsun deli mi ne deyip dalga geçmişti :))) anladim ki insanlar mutlu insan sevmiyor, boş bakmak normal karşılanıyor. Şimdi soğuk davarniyorum gercekten daha mutluyum
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Malesef bende öyleyim herkesi çok severim hemen kanım kaynar konuşur muhabbet eder sürekli yüzümdem tebessüm eksik olmaz hayatımdaki insanlara çok değer kıymet veririm ama 4 aydır anladım ki kendimi boşuna yipratiyormusum çoğu kişiye boşuna değer veriyormuşum artık yeni insan tanımaya korkuyorum maalesef 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 482 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 329 göst.
0 oy
7 cevap 285 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Minnosunannesi (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 417 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Isimsizzzzzzzzzz (14 puan) tarafından soruldu

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,711 kullanıcı

...