0 oy
889 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
Kızlar 1 haftadır grip gibi olmuştum arada öksürüğüm vardi halsizlik ağrı oluyordu  koku alamıyorum 2 gün önce test yaptm pozitif çıktı 1 yaşında kızım var gerçekten bu işin şakası yok kızımı öpmeye korkuyorum yaklasmaya korkuyorum ona bişey olur diye. Siz siz olun evde kalin düğüne misafirliğe taziyeye dahi gitmeyin bu hastalık gerçekten çok çabuk bulaşıyor. Beni çok etkilemesede bir sürü yaşlı, kronik hastalığı olan insanlar var eger ben test yapmasaydim bende bişey yok diye dışarda belki bir sürü insanın hasta olmasina sebep olacaktım . Şu an kayinvelidem ve görümcem hastanede yatıyorlar görümcem hamile kayinvelidem kronik astım durunlari iyi değil lütfen dua edin ve tedbirlerinizi alın..

18 Cevaplar

0 oy
(13,709 puan) tarafından
ah canım,

Çok geçmiş olsun
(62 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Offf cok üzüldüm canım :( Rabbim acil şifalar versin.

Hala tınlamayanlar var işte! Allah onlara akıl fikir versin. 

(62 puan) tarafından
Sagolasn canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kızınıza çıktı mı
(62 puan) tarafından
Yok cok şükür test yapmadik belirtisi yok diye
0 oy
tarafından
Sırf hamileyom diye çok korkuyorum nasıl durumu agirmi umarım geçer:(
(62 puan) tarafından
Evet canım ağır nefes darligi falan var . Dışarı çıkma canım hic bişey sağlığından bebeğinden önemli değil
0 oy
(894 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun öncelikle peki sen maskeni takarmıydın el yıkama tedbirlerini almana rağmen mi bulaştı sana nasıl bulaşmış olabilir bir tahminin var mı
(62 puan) tarafından
Canim biz kayinvalidemle ayni binadayiz onlara sık sık gidip geldigimiz için yanlarinda maske takmıyorduk bide onun virüslü olduğunu sonra öğrendim. Onun dışında sürekli maske takardm disarida
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Benim kayinpederle 3 gündür hastanede bizde karantinadayiz benim 2 çocuğum var biri 4 yaşında diyeri 9 aylık çok korkuyorum ya bize bulasmişsa bize test yapmadılar bişey olsa bizi arayın gelip alacaz dediler saçma değil mi hepimizi test yapmaları gerekmiyor muydu şimdi hepimiz birbirimizden korkup kaçıyoruz aynı evde olmamiza rağmen kayınpederimin temografi covid 19 la uyumlu ama diyer test daha çıkmamış bizede dua edin çok korkuyorum çocuklarım için kayinpederde bisey yok diyip gezip tozuyodu
(7,978 puan) tarafından
Beraber yaşıyoruz zırt pirt çocuklarımı öpüyordu ama öksürük hapşırık yoktu onda tek tesellim o
(62 puan) tarafından
Öpmesi yeter
(7,978 puan) tarafından
Ayy Allah'korusun yaa çocuklarım Allah'a emanet rabbim korusun 2 sini :((
(62 puan) tarafından
Amin canım Rabbim kimsenin cigerini yakmasn
(7,978 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin nerden bulaştı acaba
(62 puan) tarafından
Kayinvalidemle ayni binada oturuyoruz ondan bulaştı
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım nerden bulaştığı hakkında bi fikrin var mı yani çevrenizdeki birinden mi geçti
(62 puan) tarafından
Kayinvalidemden bulaştı onunki pozitif aynı binada olduğumuz için sık sık gidip geliyoduk
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun canım

(62 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(49 puan) tarafından
Canım benimde bogazm agriyor oskuruk ara sira oluyo sence nese varmi bendede?Allah yardimcin olsun ((
(62 puan) tarafından
Bi test yap istersen canım ya da bekle bak koku veya tat alman giderse git direkt
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm hapşırık filan varmydi bnde grip gibiyim ama çokta hapşırıyorum bu belirtisimi
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Ya bizde grip var eşimle boğazımız ağrıyor eşimde çok halsizlik ve öksürük var ikidir gidiyoruz ama test yapmadılar 
(1,472 puan) tarafından
Şüpheniz varsa siz test yapmalarını isteyin canım Allah korusun Rabbim şifa versin inşallah
(15,745 puan) tarafından
Doktor eşime demiş halsizlik devam ederse yaptırın
(1,472 puan) tarafından
Ne kadar saçma hadi öyle bişe varsa ilerlerse sonucuna onlar katlanacak sanki inşallah yoktur öyle bişe canım
(15,745 puan) tarafından
Nee bileyim umarım yoktur
(62 puan) tarafından
Çok saçma hangi şehirdesiniz
0 oy
tarafından
Allah hepinize şifa versin inşallah 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım

0 oy
(13,709 puan) tarafından
Canım nasılsın atlattın mi?
(12,777 puan) tarafından
En son 4 gün önce girmiş cnm
(13,709 puan) tarafından
İnşallah tamamen sağlığına kavuşmuştur ya. Allah kimseye vermesin ya :(
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim. Umarım en kısa zaman da iyilesirsin. Ailende sağlıklarına kavuşur insaAllah. Allah yardımcınız olsun.
0 oy
tarafından
Yaa Rabbim şifa versin hepinize bende bu aralar çok hastaym ya dediğin gibi koku alamıyorum başım ağrıyor boğazım ama hastaneye gitmekten çok korkuyorum 1 yaşında oğlum var bensiz hayatta durmaz evdende çıkmıyorum
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin inşallah cnm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 250 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 735 göst.
0 oy
10 cevap 471 göst.
29 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu