0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Eşimle severek evlendik. Hamdolsun güzel bir evliliğimiz var. Birbirimizi sever sayarız. Ama bizim problemimiz bence eşimin cinsel anlamda isteksizliği var. Bir senelik evliyim. Evliliğin en başından beri bu sorunu fark ediyorum. Toplasanız beş kere kendisi yaklaştığı için ilişkiye girmişizdir. Geri kalan tüm ilişkilerimizde benim istememle oldu. Hatta çoğunda çeşitli bahanelerle reddedildim. Çok üzülüyorum. Çok nazik çok iyi kalpli çok düşünceli bir insandır. Ama bu konuda beni gerçekten o kadar çok yıprattı ki. Cinsel şakalaşmalar olur, yakınlaşmalar olur, eğleniriz ama ilişkiye girelim diyince adama bi şey oluyor. Yorgunum, sabah namazından önce duş almam sıkıntı olur bilmem ne. Bi dünya bahane buluyor. Erken boşalma sorunu var. Acaba o mu onu bu hale getiriyor, soğutuyor bilmiyorum. Konuştum derdimi anlattım. Kocası tarafından sevilen bir kadınım ama asla arzulanan bir kadın olamadım bu beni çok üzüyor dedim. Bende mi bi sıkıntı var yeterince temiz ya da güzel gelmiyor muyum dedim. Kesinlikle seninle ilgili değil bana iki haftada bir yetiyor sadece, içimden gelmiyor dedi. Sana kalsa sen de her gün istersin dedi. Doktor konusunu açtığımda çok sert çıktı. Kırıldı sanki... Günlerdir çok üzgünüm. Gönlümü almaya çalışıyor ama yine de gelip ilişki davetinde bulunmuyor. Ben ne edeyim arkadaşlar. Bir aydır ilişkiye girmedik. Çok özledim kocamı :( ilişki isteği artıran macun falan mı alsam.. doktor için ısrarcı mı olsam... yoksa ellemesem böyle mi kalsa. Bana bi akıl verin. 

12 Cevaplar

+1 oy
(15,792 puan) tarafından
Doktora görünsun
-Reklam-
+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Evet erken boşalma erkeklerin büyük sorunu canım. Sana karşı mahcup oluyordur
0 oy
tarafından
Uzun sure yaomadi icin erken bosalma olur sende yaklasma istemiyorsa 
(422 puan) tarafından
Su karidan vaz gec artik :))
tarafından
Favorim o benim:-D
(422 puan) tarafından
İdolun olmasinda favorin olsun tmm :)
tarafından
Şu kadını görünce ciddi yorumlar yapamıyorum:))))
tarafından
Niye la :-D
0 oy
(670 puan) tarafından
Eczaneden ilaç al yemeğine kat :-D
tarafından
Kiz o cinsel istek icin degilki gec bosalmak icin gec bosalmak icin kremde var o daha iyi :D
(670 puan) tarafından
Adama dese al bu kremi orana sür adam sürer mi kız sanmıyorum
tarafından
Kiz zaten adam istemiyormuş nuri alco gibi gozoza karistirib versin ozaman ilaci ahahah:-D
(670 puan) tarafından
Allah yardım etsin valla zor ben olsam öyle yapardım şaka Bi yana
tarafından
He kiz cok zor bi durum ya hani sadeca erkekler ister fln ya sacma bazen kadinlarinda ihtiyaci olur yani ve bunun hic bi ayip tarafi yok diye düşünüyorum erkek karisini ne kadar isterse kadinda öyle insanin piskalojisi bozulur ya
0 oy
tarafından
Bi bilen çıkar belki 
0 oy
(73 puan) tarafından
Şimdi ne desem bilemedim yani karmaşık bir durum 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
daha çok gençsin bence tedavi olsun veya bir şekilde destek.birsey alsin yine doktor.kontrolunde tabi iki taraflı istek.veya isteksizlik evliliği yıpratır bence 
0 oy
tarafından
Bence dediğini yap ilişki isteiğini artıran macun falan araştır kendi halinde bırakma bence belki dediğin gibi erken boşalmadan dolayı istemiyor oda Bi hastalık Bi nevi cnm 
0 oy
(27,488 puan) tarafından

Eczaneye git ilac al gizlice ver 

Baska care kalmiyor 

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Canim geciktirici spreyler var  belki ilacida vardir.
0 oy
(301 puan) tarafından
Sen doktorla görüşsen gizliden derdinizi anlatsan eşinin gelmek istemediğini belki bi tavsiyede bulunur ilaç yazmaz hasta olmadığı sürece ama  belki bi çare bulur 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım bunun için kremler ilaçlar var yani zevk arttırıcı meyvesuyulari var migrosta falan satiliyo 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 190 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 246 göst.
0 oy
6 cevap 254 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,132 puan) tarafından soruldu

382,003 soru

11,436,354 cevap

35,004 kullanıcı

...