0 oy
1,595 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Ben küsmek zorunda kaldım çünkü oğullarının evliliğini hazmedemediler. Herseyimize karıstılar eşimle aramı bozdular. Şimdi eşimle tekrar birleştik. Siz olsanız ne yapardınız? 

12 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
İsi o raddeye getrdilerse konuşmam
(18 puan) tarafından
Evet boşanma aşamasına geldik eşimle onlar yüzünden. Normal de aramız çok iyiydi eşimle ama ailesi bozdu
(403 puan) tarafından
Ozamn birak senden uzak olsunlar.tekrar yüz göz olursan tekrar yapmayacakları ne malum.
(18 puan) tarafından
Çok cahiller tekrar yapacaklarına eminim
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Bnde olsam konuşmam  ayağım kırıp 32 haftalık gebeyim  20 dklik  mesafede arayan soran yok küçük kzimda  var 1 buçuk yaşında herşeyimle  eşim ilgileniyor saolsn 
(18 puan) tarafından
Bnm eşimin ailesi tam tersi başka şehirde Olmalarına rağmen her hafta bizdeler. Her halta karışabilmek için her hafta gelirler
(415 puan) tarafından
Bu da kötü canm ya karismamalri  lazm Allah yardımcın olsun
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(549 puan) tarafından
Bzde o raddeye geldik yani ben cok istedim ayrılmayı esim istemedi 

Snra normle dondu snra gene basa dondk konusmuyorz 

Annesi sinirlenme agzna geleni soylıyor yakalasık 1aydr konusmuyorz yanı Bn knsmıyorm 
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Bizde öyle canım ailesi yüzünden çok tartıştık bana hep onları savundu en son onlar için büyük kavga ettik telefonumu kırdı tokat atmaya kalktı eğer ki yapsaydı direk ayrılırdm ailem bırakmazdı yani ben istemesem bile hayırlısı şimdi devam bakalim
0 oy
(2,211 puan) tarafından
4 sene oldu konuşmayali bayram düğün cenaze hiçbirine gitmem gelmem onlarda Öyle, geçen adim atmak istediler fakat öyle ağır ki yapılanlar gururum musade etmedi.. Böyle devam etsin mutluyum kafam rahat en azindan 
(18 puan) tarafından
Ohh ne güzel canım. Bizde öyle olabilsek keşke
0 oy
tarafından
iyi yaptin nnnn
0 oy
(667 puan) tarafından
Ben konuşmuyorum canım mesele uzun oğullarına düşmanlık yaparlar ama konu bana kadar uzar
0 oy
tarafından
Beeeeennnn :))) kaynanam pisliğiyle görüşmüyoruz herkese tavsiye ederim :))) 
(1 puan) tarafından
Darısı başımıza
0 oy
tarafından
Aslında küstük bir ama konuşmadık sonra eşim barıştı gidip gelmeler başladı eşimin hatrına gidiyorum evlerine gittiğimde de onlarla sohbet falan etmem  bi kenarda oturur gelirim yapılanlar unutulmuyor 
0 oy
tarafından

Beeeeeen:)..........

0 oy
tarafından
Eşim 4 kardeş ve 2 kız 2 oglanlar. Eşim ve ben kaynanamla bi görümcemle görüşmüyoruz uzun zamandır. Yapılan kötü şeylerden dolayı eşim katı bi sekilde arayı kesti. 
tarafından
Canım beni yanlış anlama ama dinimizce annesi ile görüşmemesi caiz değil eşinin ana hakkı hoş tutmalı gönlünü evet çok zor ama bu boyle
tarafından
Orası öyle evet ama çok ağır itamlar var ortada kendi oğluna kızı için iftira attı yalan konuştu sülaleye inan aklının almayacağı şeyler yaşadık ondan dolayı görüşmüyoruz.
tarafından
Doğrudur canım Allah böyle cirkeflerden muhafaza etsin
tarafından
Amiiin canım amiiin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 385 göst.
+1 oy
28 cevap 630 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Asena.ekinci (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 3,112 göst.