0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından

Ben sabah bebegi yıkadım esim de yardı. etti . O markete gitti bende bebegi uyutmaya calsyodum  geldi.

Bana evdekiler aramis bebegi yıkamaya gelyoz  demişler bende senin yıkadığını söyledim  dedi geri döndüler  dedi haberim yok hiç dedim  sana gelcez yıkamaya demisler niye  beklmedin  dedi .

Bende bana  öyle bisey demediler  hem temizlik yapıyolar ondan ara demedim  .

Ama yine de gelseydiler  geri yoldan donmeseydiler  dedim.

Soylene söylene  gitti tamam.bundan sora sen yika onlar yıkamaya  gelmesinler dedi ...

Salı günü annesi ve ablasiyla yikamistik.  Yanı her defasında onları mi beklcm  

Bebeğim 25 günlük  bu arada 

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ay çok mu lazım onların yıkanması illa yıkamaya mı gelecekler gelsinler normal sevmeye çok saçma 
(106 puan) tarafından
Ya esim ailesinden baya çekinir ne deseler hakli görür
tarafından
Kuzum boşver her şeyde böyle olursa sürekli seni haksız görüp ezmeye kalkar sen söylemen gerekeni söylemişsin zatem
(106 puan) tarafından
Kötü olan ben oldum baksana :(
(106 puan) tarafından
Mutfağa geldim sadece banyoya değil sevmeye de gelebildiler gecenin 3 ü olsada dedim ama sen beni dinlemeden konuyu bilmeden knsyon dedim
tarafından
Boşver takma kafana bi dahakine onlar yıkasın de geç
-Reklam-
+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Allah Allah ne alem insanalr var. Surekli biriyle nden yikjcan. Tamam baslarda bir iki olurda. Ne gerek yani. Bosvee buda vesile olsun bidaha gelmesinler yikamaya kendin yika canim
(106 puan) tarafından
Aynen de kötü olan ben oldum.baksana
0 oy
tarafından
Sana haber etmeden yola girip bide sen bebeğini yıkadın diye geri mi dönmüşler?? Hey Allahım ne insanlar var ya arefe arefe günaha sokacaklar 
(106 puan) tarafından
Genelde esimi hep ararlar .  Yıkamak icim geleceklermiş 2 gunde bir yıkadığmi  biliyorlar.  Çoğunluk bebek banyosun onlarla yptim .
tarafından
Amannn boşver bende ilk zamanlar o sıkıntıyı yaşadım. Kaynanam hep yıkamak istiyordu e bende kendim yıkamak istiyordum. Sonradan ben tek yıkaya yıkaya alıştı o da bir daha gelmedi yıkamak için. Bir iki hafta surat yaparlar sonra rayına giriyor merak etme
(106 puan) tarafından
E ben kötü oldum baksana
tarafından
Oğluna yansıtması çok saçma zaten böyle küçük bir konuyu
0 oy
tarafından
Kim geldi kim yıkasa dedi kim söylenr söylene gitti şuan sadece okuduğumu anlamaya çalışıyorum bacım biraz daha net yaz şahısları belirt karışık duruyor 
(106 puan) tarafından
Eşim yaaaaa
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bebeginizi sizden baska kimse yikamasin ve altini degistirmesin.Hic kimsenin yaninda da bebeginizi yikayip,altini degistirmeyin
(106 puan) tarafından
Ailesi herşeye baya heveslendi kirmakta  istemedim . Torunları  sonuçta.  Bende mahremiyet den dolayı pek hoşnut degilim
(6,203 puan) tarafından
Valla heveslenebilirler ama bebek bile olsa mahrem bolgeleri var
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Tovbe tovbe tamam bir yardım edersin iki edersin kırk kere de yıkamaya gelinmez. Oldu gelmişken sizi de çimdirsinler. O cocugu sen dogurdu bir omur onlarla mı yıkıcaksın. 
(106 puan) tarafından
Hayır.  Genelde bamyosunu  onlarla yaptim hep .  Bir kaç kez görümcem  bende kalyodu  onla . Bi kac  kez annesini çağırdı o geldi .
Gece  pazartesi  esime  salı gelcez  yıkamaya esim salı sabahı dur annemler gelecekmiş  birlikte yıkayın dedi  tm dedim bekledim . Yıkadık..  ve haberim yoktu geleceklerinden . Dün bana kaynana  kendisi 2 gün yıkama 3. Gun yıla dedi
0 oy
(450 puan) tarafından
Kafalarina gore bokmu var geliyorlar ala ala kocanda evde ikiniz yikarsiniz surekli onlara ihtiyacn yok erkek tarafi boylr insani yalanci yada suclu ckartilar sinsiler valla
(106 puan) tarafından
E baksana kötü olan ben oldum
(450 puan) tarafından
Aynene hep oyel olur cnm
0 oy
tarafından
Cocuk bnm de onlara ne allh allh 
0 oy
tarafından
Hey Allahım ya çocuk benim yıkarım yada yikamam her yikadigimda onları çağırmak zorunda mıyım benim kaynanada öle yedi kızımda ben o gelmeden yikardim istemem ben yani 
(106 puan) tarafından
Kötü olan ben oldum baksana
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ya ben anlamıyorum nie geliyolar senin beceremedigini mi düsünüyolar ben hep tek başıma yıkıyorum 35 günlük bebeğim ilk doğduğunda 1 kez annem yıkadı sonra hep tek basıma ve hergün yıkadm yani nie bi ordu halinde yıkamak istiyolar çocuğunuzu
(106 puan) tarafından
Heves ediyorlar sanrm
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sen kendin yıkıyamıyosunda her sefer geliyolar ben doğum yaptım doktor 5 gün sonra yika dedi eltim sağolsun geldi birlikte yıkadık öğrendim ondan sonra hep kendim yanliz yıkadım kimseyede ihtiyacm olmadı 
(106 puan) tarafından
Kiz bn blyom  yıkamayı öğrendim
(1,569 puan) tarafından
E daha niye geliyolar hiçmi işleri güçleri yok
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Attıkları trip de bişey olsa bari gam yemeyecem 
0 oy
(302 puan) tarafından
Kız nabacan atarsa atsın anası sensin cokmu lazımlar kendin yıka alış artık kimseyi bekleme her istedgin saatte dusa kat cıkar
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Aman kiz bosver hic takma bile yikarsin kendin mis gibi onlari mi bekliyce her seferinde cocugun bi duzeni var sonucta saatleri onlara gore ayarliycak degilsin gelsin sevsinler o kadar merakliysalar
0 oy
tarafından
Aynı bnm kaynanadan .altlı üstlüyiz hep inerdi bide o yıkamak isterdi en son onun annesi bnm öğrenmem lazım dedim baya bozuldu bı kaç kiskaniyom özledim çocuğumu yıkamayı dedi.bi iki aldı bida kendim yıkadım hep .10ayi bitti hâlâ inip bakicam oğlum nasıl yikaniyomus dio.sart değil yani kendinde yikayblrsn su dökmek zormu geliyor eşine.inanki ne tek kalanlar var

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 803 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 201 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 463 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 458 göst.