0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşinizin ailesi sürekli sizi çağırsa yardım etse iş verse sürekli her akşam onlarda olsanız eşinizle kavga eder misiniz biz sürekli ediyoruz. Eşimde hep onlara saygılı olursan değerin artar diyor onlara hizmet etmemi istiyor etmedğimde surat astığımda hep kavga. Ailesi çok değerli sözünden çıkmıyor. Siz olsanız bitirir misiniz

15 Cevaplar

+3 oy
(255 puan) tarafından
Valla benimde evim barkim var hergun oraya gitmek zorunda degilim yani madem oyle evlendirmeselermis kocanda ayrilmasaymis ailesinden boyle sacma seylere sinir oluyorum ya evlenmis artik yani bunu idrak edemiyorlar bi türlü artik ayrilmis gitmis yani
tarafından
Evet ama bunu deyince kavga oluyor bitmeye geliyor
(255 puan) tarafından
Anliyorum canim.bizde cok sıkıntı yasiyoruz ayni konudan
tarafından
Ne olacak bilmiyorum
(890 puan) tarafından
Aynı sorunu kayınbabam çok çıkarıyordu ilk evlendigimde bu hergun evde ne yapıyor gelsin diye aynı mahalledeydik kayananmlar da arirayip gel derdi şu geldi bu geldi diye.esim de baska zaman  gidelim dediğinde işim varsa gelemem diyordum aksamina surat yapıyordu pis tartıştık lafta tabi.arkadasin dediği gibi açtım agzimi evlenmeseydin dibinden ayrilmayacaksan evin Barkın yok mu evimde yemek iş yapamayacak miyim bu ne gelmeynce surat asıyorsun dedim bide hamileydim ertsei günde kaynanagile gidip durumu anlattım oğlunuz tavır yapıyor burda bişey mi diyorsunuz ne oluyor ben hep gelemem evlenmeden önce de böyle bir şart kosulmadi deseydi kabul etmezdim evlenmezdim oglunizla diye bir sürü şey anlattım .onlarda o günden sonra çok nadir çağırır eşimde çok nadir der gidelim arrk ben diyorum gidelim diye
tarafından
Benim eşim işte ne olursa olsun gidilecek diyor
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yes yes yes.....
0 oy
tarafından
Ddegerin filan artmaz canım eskiden aynı sokakta oturuyodum zırt bırt cagırıolardı eşim cagırmayın dediği halde yok değişmiyolar Bikaç sokak öteden ev aldık da kurtulduk
tarafından
Benim eşim de öyle olsa benim eşiö git diye zorlar
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Biz uc kere bosanmaya kalktık bu yuzden. Anlamayan anlamıyor kimler girdi araya yapmayın artık aramayın ınsanları diye ısrar edilmesinden nefret ediyorum 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hizmetci gibi her gun onlara ev temizleyince degerim artacagina hic artmasin daha iyi.Benden once evlerini temizlemiyolar miydi.Benim de kendi evim var
0 oy
(360 puan) tarafından
Ay tabiki sinir sinir olurum one öyle herkesin ayrı bir yaşamı var hadi bir gidersin iki gidersin fazlası sıkar insani
0 oy
(778 puan) tarafından
Biz altlı üstlü oturuyoruz kayınvalidem le o değil ben hergun çıkarım işin var mı siye ama saolsun annem yok kendi işini yap sen der iki çocuklar zaten yetiş emiyorsun der ama beni herşeyde düşünür değerim çok fazlaaa
0 oy
tarafından

Bu yuzden bosanmayi dusunmem ama gitmem de yani 

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Esimin ailesi cagirsa bozulmam da cagirdiklarindaki tavırlarina bağlı durum... İş yaptırmaya köle gibi görmeye basladilarsa zaten eşime sürat edene kadar onlara gitmem bahanem olr 
0 oy
tarafından
Bizimkilerde hep cagiriyo ama iş yaptırmak için beraber oturup yemek yiyelim muhabbet edelim diye ben yok gelmeyelim sonra gelelim dediğim için direk eşimi arıyorlar akşam bize gelin diye oda ilk başlar tamam deyip kiramiyodu şimdi benim evim yok mu hergun sizin başınızı mi beklicem yorgunum uyucam ben diyo benimde işime geliyo
tarafından
Ahh benim eşimde keşke dese böyle
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Aynı bizimki de canım hiç farkı yok
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Her zaman her aman gitmem benimde siim yorgunluğum olur ama genede elimden geleni yaparım 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Evet çağırıyorlar ama hizmet beklemek değil de hizmet ediyorlar sağolsunlar. Ama kayınbabam bazen abartiyor hep burda kalın diyor sürekli. Torunlarına acayip düşkünler.
0 oy
(95 puan) tarafından
Benim evim ,onun dışında canım istemediği taktirde hiçbiryere gitmem ,  baskı yaparak  da beni götürmelerine müsade etmem , kocanın bu yönde hiç hakkı Yok 
0 oy
(276 puan) tarafından
Cnm Allah a sukur gecti o zmnlar..2 senelik evliyim evlendigim ilk 1 sene surekli oradaydık sabah aksam her yemek de bi sure sonra sıkıldım artık esimle kavga etmeye basladim, ben surekli gitmek istemiyorum artik dedim evim var gitmek zorunda degilim surekli dedim kavga ettik tartıştık ama zamanla duzeldi simdi de hamile olunca gidesim gelmiyor gitmiyorum haftada bir yada iki haftafa bir yiyoruz yemegi esimde artik surekli gidelim demiyor dese bile arada diyor bende gitmek istemiyorum diyorum ayni bahcedeyiz biz ama bazen 1 2 gun gormedigim zaman oluyor bazen onlar cagiriyor gitmiyorum ağrılarım var diyorum alistik artik boyle o zamanlar neymiş oyle aman boyle daha iyi kac kisinin bulasigi yika et kendi evimde makineye at rahatim sukur
tarafından
Sonradan gitmeyince bişey demiyorlarmı bizimkiler illa görecek
(276 puan) tarafından
Yok demiyorlar cnm alistilar artık bana ben esime kızarım niye gidiyon surekli diye
tarafından
Benim eşim illa gidilecek diyor gözümde değerin artmasını istiyorsan diyor
(276 puan) tarafından
Yaa ne alaka cnm ya gidilmeyince degerli olunmuyor mu cok sacma seyler bunlar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 536 göst.
0 oy
36 cevap 763 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,156 göst.