0 oy
1,155 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İç giyim bu kizlar siz olsanız rahatsız olmazmsnz ?

35 Cevaplar

+1 oy
(1,320 puan) tarafından

Fikir almadan yaparsa kizilir tabi ki. 

Hayırdır beni ne görüyorsun ki sen fantazine göre mi hareket edeceğim Allah'ım ya 
tarafından
Yok yok sorar ama ordqki karılar cogu o elbiseyi gymis manken sonuçta rahatsx edermi
(1,320 puan) tarafından
Hayır canım soruyorsa senden fikir alarak iş yapıyorsa
Rahatsız olmam
tarafından
Adam başkasına gitmeyip karısına alıyor ne güzel işte başka kadınlara mi gitsin
-Reklam-
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Almadığım için bilmıom tepkisini 
tarafından
O aliyo bnm için ama hani şu diğer iç gymden ama onlar hep manken üzerinde rahatsız olmazmsn öyle olsa
0 oy
tarafından
Kendine veriyorsa etmez.neden etsin bana veriyorsa yine etmez heralde bilmem ama o genelde sen bak der
tarafından
Kendine degl sana mesela ama o seciyo ve bu diğer iç gymden sonucta onlar da manken üzerinde  rahatsız olmazsmsn
tarafından
Evet öyle baksa olurum hele sürekli yapsa kavga cikar
tarafından
HAa yok dvamli olsa bendv cikarrmama yinede manken var orda o giyyo yani:)
tarafından
Öyle valla ama bı kere baktiysa o niyete bakmamıştir
0 oy
(92 puan) tarafından
Olurum tabi böyle bir hediye de istemem asla.Gitsin mağazadan alsın alacaksa.
tarafından
Mağaza da daha sknti bnce kuzm iç gymde hep kadın calsyo erkek De erkenden böyle bişi için yqrhm istemez benm sorunum mankenin üstünde olması yoksa yanmda bakar alır yani
0 oy
(200 puan) tarafından
Acarim sayfayi birlikte bakariz sen begen fakan derim hatta beni rahatis etmez acikcasi 
tarafından
Bende öyle yapıyorum ama yine de açık karı var sonuçta
(200 puan) tarafından
Esten ese degisir o benim eminim mesela orda o tarzda bakmadigina esimin ben acarim o su guzul bu degil bu guzl ama sana gitmez diye konsuruz . Acik kariysa mevzu artik heryerde onlar herturlu gorurler zaten canm
0 oy
tarafından
fanatazi giyim sana dimi doğru anladım? ne var ki bunda? kalkıp onları giyenleri izlemesinden iyidir
tarafından
Doğru söze nedenir :) kadın haklı  onları izlemesinden iyidir ki bunda yanloş birşey yokki ben pek anlam veremedim
tarafından
bencede ne var ki burda öldürürüm asarım keserim diyen olmuş çok güldüm :) yani sabahtan akşama kadar tiktokda instagram da türlü türlü karılar çıkıyor hiç bakmıyordu bu herifler dimi :) bu kadarda cahil olmayın adam karısı için iç giyim sipariş vermeş karısı için yoldan geçen bi kadın için değil yani
tarafından
Ay abartıyorlar sanki hiç denize havuza gitmiyorlar cıbıl cıbıl karı dolu  valla öle şeyleri takıpta kocamı hiç böle seylerle daraltmam :) bende bazen internetten sıpariş veriyorum vermesen eşime gösteriyorum nası diye sonucta onun için giycem onun begenmesi gerek yani ben böle düşünüyorum
(2,014 puan) tarafından
Allahım çok şükür yorumunuzu okuyunca aklı başında biri varmış dedim, yorumları okudukça dehşete düştüm. Sonrada kocam şuna baktı bunu etti bu kadarda sıkılmaz yahu. Altı üstü kıyafet seçiyor evlere kapatın bari kocalarınızı. Bence bu düşüncedeki kadınların kendine güveni yoktur bu benim fikrim
tarafından
Sana katılıyorum kuzum bir erkek kadını sıkmamalı bir kadında erkeğini
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Niye etsin canım hediyenin içi dışı fark etmez, beğenmiş almış sonuçta, elalemin karılarına almıyo ya
tarafından
Öylede hani sonuçta onları giyen manknler var çokmu abarttimbu kiskanclk işini yaav:)
(5,491 puan) tarafından
Yavrum o dizilerdeki kadınlar çok mu kapalı, baldır bacak geziyorlar. Benimki otelde aşçı bi de, servise de çıkıyolar arada, kim bilir nasıl kadınlar geziyodur otelde. Ben takmıyorum boşver sen de takma hiç
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Hic almadı ama alsa da Olmam. fotoğraflar için diyorsan her yerde var artık fotoğraf görmeme şansı yok yani. 
tarafından
Haklısın canim ama ne blym belkide fazla kiskanclk oldu birazd gereksiz sonuçta benm icin ama ne blm onlar da giyinmis manken ya ondn seyttm
(2,447 puan) tarafından
E manken giymese nasıl durduğu nasıl anlaşılacak canım :D  bunlar için falan hiç kırmayın birbirinizi. Ne güzel düşünmüş almis adam ona bak
tarafından
Yok yok kusmedm kırmadmda ama ne blm o karilari gördü diye biraz kız zdm icmden:)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Burda  rahatsız  olunacak  birşey  yok  bence başkası almıyor ya eşin  alıyor  sonuçta 
tarafından
Tabyki öyle ama ordaki kadnlarn uzerine goruyi sonuçta
0 oy
tarafından
Bana mı internetten iç giyim alacak öldürürüm onuuuu normal kıyafet alsın tamam da iç giyimler çıplak karıların üstünde öldürürüm onuuuuuu
tarafından
Bende bu yüzden sordum iste kuzum acdba gerksiz kıskanclkmi yaptım dedmki bu kafada tek ben deglmsm
tarafından
Öldürürdüm valla ben bakarım seçerim alırım oda üstünde görür öbür türlü aslaaa eltim bildiğin ekran görüntüsü alır o çıplak karıların kaynima atar bunu alayım mı diye bu bana yakışır mı diye yada hangi rengi alayım diye ben hayatta atmam öldürürüm onu
tarafından
Benmde hoşuma gitmiyor bakması ama bakiyo ama yanmda bakiyo tabi bu ciplak karilari görmedgi anlmaina gelmiyo bilemedm napim
tarafından
Bence kız izin verme bakmasina deki be alayım sana sürpriz olsun üstümde gör falan de
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Şuan bilemedim sanırım rahatsız olmam bana sipariş verdiği için bende kendimi sipariş vermek istiyorum ama kargocular baktığı için sipariş vermiyorum 
(200 puan) tarafından
İfondiye bak istersen canim gzili paketleme var kimse ne getirdigini ne aldığını bilmiyo bende sadece onu kullaniyorum
(3,276 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bakmamaları sıkıntı olur bence bakıyorlardır ama bakarım yine de sağol :)
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Rahatsız olmam. Gidip mağazadan alsa hoşuma gitmez çünkü orda bayan eleman çalışıyor  genelde ve diyelim boş boş konuşan birine denk gelirse daha sinir bozucu. 

Bazen ben internetten bakıyorum bu tarz bi şey alsam diye gösteriyorum
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Etmez hoşuma gider utanan maymun emojisi☺☺☺☺
tarafından
Benmde hosuma gdyo bir sürü alms sipars verms bana gosterdi ama hepsi mankenin üstünde biraccik kizfm baktinmi sn bunlara diyede kusmedm tabykside
0 oy
(48,627 puan) tarafından
hic almadi ama alirsa ne yaparim bilemedim ☺️
tarafından
Sen ufaktan Duyur enişteye alır belkim☺️☺️
(48,627 puan) tarafından
yok kiz istemem senin sormak istedigini anladim ben o çamaşırları giyen kadinlara illa gözü Kayar bakarken bi atasözü var açık g.öte imam bile bakar diye durduk yere baktırmayalim adamları ☺️
0 oy
(1,845 puan) tarafından
O seninle eşin aranda ki bağa bağlı şimdi biz ne desek yanlış olur bence kendi bağına göre eşini yargıla her evlilik her eş çok farklı boşuna kagva etmeyin sonra 
tarafından
Yok canim kavgAlik bı olay degl almış bana biseyler bende dedim sen bu karıların ustunde gördün mü dedim öyle yani sAdece rahatsiz oldum birazck
(1,845 puan) tarafından
Bari güzeller mi aldiklari sjdjjsdj
tarafından
Cook utanmasam atardım:D elbise de var aslında gaza gelirsem atarım belkim:☺️☺️
(1,845 puan) tarafından
Merak ettirdinn :)))
0 oy
(817 puan) tarafından
Hiç yapmaz böyle birşey tarzı değil ama yapsa da hoşuma gider neden rahatsız olayim ki bazen bende erkek fantezi iç çamaşırları gösteririm sana bunu alayım mi diye güleriz o an Çorap gibi kilotlar ya :)) eşim hiç takılmaz bende takılmam 
tarafından
☺️☺️hiç bakmadim kız onlara dur ben bakm bide varsa güzel ben sipariş verim:D
(817 puan) tarafından
Bak çok komikler ya ipli Çorap gibi erkek donları rahatsız oluyorsan sende ona yap rahatsız olursa bakmandan sende bakma ozaman dersin :))
0 oy
tarafından
Ben kızmam şahsen rahatsız da olmam:)
tarafından
Bende olmayım bari yazık o kadar heveslenip almış:☺️☺️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Fazla meraklisin :D 
tarafından
İsmmimin hakkini vereyim didim☺️
(7,118 puan) tarafından
Vermişsin essah :)  eşim marketten ped alırken utanan adam .gerisini sen düşün bacım:D
tarafından
Bnmkide öyle ama netten veryo ya onu rahatligi var :))
(7,118 puan) tarafından
Netten de olsa karısmaz öyle şeylere. Yapacak olsa sıkıntı olmazdı. Bakmak isteyene her yerde var öyle mankenlerden:)
tarafından
Oda doğru gerçi ben isimi garantiye aldm dedm bAkarsan s an a hakkımı helal etmem dedm peki avrat dedi bilmem yapiyosada:D
0 oy
(365 puan) tarafından
Beni rahatsız eder ve ben secerim istmem yani başka kadında görüyor rahatsız edici bi durum.. benim fikrim 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Hiç rahatsız olmam hatta çok hoşuma gider 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 505 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 762 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 456 göst.