0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Eski postumda kaynanamla sorunlarım vardı eşim iş için Trabzona gitti 2aylık kızım var aradım söyledim eşime böyle böyle olmuş diye dediki annem doğru söyledi diyorumki sen kendin istemedin onları şimdi suç benimmi dediki eskiden öyle hata yapdım ana annem sağolsun gözümü açdı sende git teyzenlerde kal abin yarın seni Sivasa götürür 

Sonra lafımı bitimeden kapattı (Allah belasını versin) 

Valizimi hazırlayıb gidicem Evleri başlarına yıkılsın 

9 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Yazıklar olsun esine gozleri kör olmuş fırsatın varsa yarini bekleme 
(137 puan) tarafından
Şimdi gidicem zaten canım
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Eyvah eyvah benim kocamda böyle ya sanki hergece ailelerinle yatıyolar nankorler
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Eşin 100.80 derece dönmüş topu üstüne atmış zaten o yüzden kaynanan böyle rahat knusuyor cnm eşin seni ezdirmezse onlar hiç birşey diyemez malesef benim eşimde böyle hiç arkamda durmaz haksizda olsa kendini ailesini haklinbulur git cnm bence bir süre ailenle ksl telefonunuzda kapat ulasamasin sana burnunu surt aklı başına gelene kadar
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Hazırlan çık git kız sen de madem oyleymis
0 oy
(850 puan) tarafından
Böyle anasının eteğinin altından çıkamayan değişikler için üzülmeye değmez hanımlar, yolunuza bakın, köle değilsiniz. 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Demekki anası aradı bunu doldurdu o da bir güzel dolmuş. Hayır sen gidince mi rahat edecekler ?? Teyzen de kal ne demek el kadar bebekle nasıl rahat edecek sin ben doğru düzgün yiyip içemem valla. De ki teyzem de kalmıyorum ev tutacam ödesin kirasini. Ya da ailemin yanına gittim mi gelmem de. Çocuk oyuncağı degiĺ bu
(137 puan) tarafından
Annemler Sivasda oluyor
0 oy
tarafından
Yazıklar olsun eşine dicek birşey bulamadım
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Annesi doldurmuş belli. Git annenin evinde rahatına bak. Şaka gibi ya seni kendi evinden ediyorlar 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ne yaptın cnm merak ettim seni iyimisin.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,115 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 838 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 620 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 345 göst.