0 oy
799 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından

Kızlar bebişim çok ağlayan bir bebek değil sabah mızır mızır hiç durmadı öğlenin 2 sine kadar kahvaltı yapamadım sürekli emdi en sonunda artık yat artık diye bağırdım sonra kusmaya başladı üşütmüş biraz öncede annemlere gittik 1 avuç dolusu kusti zaten akşama kadar birşey de içmedi nane limon kaynattım az öncede calpol verdim şuan uyuyor ama çok üzgünüm ilk defa böyle birşey yaptım :( yüzüne bakıp bakıp ağlayasım geliyor 

12 Cevaplar

+2 oy
(15,531 puan) tarafından
Olabilir annesin kızar seversin de yeter ki sonra dan vicdanın sızlasın hata yaptığını biliyor ol
(501 puan) tarafından
Hemde nasıl pişmanım, :(
-Reklam-
+1 oy
(13,891 puan) tarafından

bağırma canım korkutursun ama her anne yaşıyor bunu bazen hakim olamıyoruz kendimize malesef

(501 puan) tarafından
Öyle ama çok üzüldüm ya :(
(13,891 puan) tarafından
ben önce kızıyorum sonra güldürmeye çalışıyorum ama yüreğim parçalanıyor Allah sabır versin bizlere
(501 puan) tarafından
Ay amin annelik çok zormus ya :(
0 oy
tarafından
Ah ah annelik canim üzülme insansın bazen sabrın tuksniyo ama oda bebek sonuçta bende kızıyorum bazen oğluma  21 aylık ama agliyo hemen anliyo ve ben vicdan azabından ölüyorum seni çok iyi anlıyorum şuan 
(501 puan) tarafından
Demii :( au defalarca özür diledim benimki 4 aylık daha ama anlıyor hissediyor yani
tarafından
Hisseder evet oluyo yapmadım diyen yalan söyler guzum önemli olan vicdan linolmak sabırlı olmak çocuk bakmak çok büyük ozveri
0 oy
(48,371 puan) tarafından
ben hala once kızıyorum sonra özür diliyorum ☺️
(501 puan) tarafından
Defalarca diledim bi görsen :(
(48,371 puan) tarafından
oluyor canim insaniz bizde gecmis olsun nasil bebisin şimdi
(501 puan) tarafından
Ilk defa başına geliyor kontrol ediyrum ateşi varmı diye ama şükür yok migdesini üşütmüş
0 oy
(10,397 puan) tarafından
Kuzum annesin sen bazen insan sinirine hakim olamıyor inan annesin hiç birzaman kötülüğünü istemezsin kızarak severek büyüyecek hiç kızmadan bağırmadan olmuyor inan bana 
(501 puan) tarafından
Demi bazen insanın sabri taşıyor ama içim içimi yiyor
(10,397 puan) tarafından
Ah kuzum insaniz taş değil.ki hele bide şimdi hamileyim çok yoruyor beni istemsiz kızıyorum kızmadan da anlamiyor kendine zarar veriyor yoksa pişman oluyorum evet ama oluyor iste
(501 puan) tarafından
Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah hamilelik daha bi değişik zaten
(10,397 puan) tarafından
Amin cnm benm ınşaallah
Çok değişik hele bu hamileliğim daha bi değişik
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Kizim.benim.gayet normal sen cok sinirlendiginde mesela bi bardak su ic hemen sakinlestirir hem.sut yapar hemde seni sakinlestirir biliyom cok zor zamanlar hepimiz gectik o yollardan
(501 puan) tarafından
:) teşekkür ederim evet çok zor
0 oy
tarafından

Ohooo sover de sever de anneler sikma canini. Ama yapmamaya calis sonucta bebek daha kucuk ya kiyamam ona korkmus olabilir canm kendini toparla. Aslinda vallahi kinamamak lazim insan bi anda yeeeeettteeeer diye bagirasi geliyo hersey uzerine gelince.

Allah c.c sifa versin <3

(501 puan) tarafından
Amin canım annelik çok değişik bir duyguymuş her yüke katlanıyorsun cektigin bi kenarda bi bağırıyorsun için kan ağlıyo
0 oy
tarafından
Benim ki 19 aylık güzellikle yapma demekten anlamıyor açıklıyorum vazgeçirmeye çalışıyorum yok saçımı başımı yolasım geliyor dur durağı yok bi de kendine zara verici şeyler yapıyor. bazen sabredemiyorum bağırıyorum her annenin yaşadığı durum 
(501 puan) tarafından
Annelik çok kutsal birşeymis annem derdide hep anlamazdım
tarafından
Öyle canım ben de üzülüyorum ama sabrımız yetmeyebiliyor bu kötü anne olduğumuz anlamına gelmiyor
0 oy
(10,163 puan) tarafından
Olur öyle üzme kendini insanız sürekli olmuyorsa hırpalamıyosan çocuğunu psikolojik olarak aniden çıkar ki ne çok üzülmüşsün affetmiştir annesi o seni 
(501 puan) tarafından
Ayy kıyamıyorum hipalamak surda dursun artık yat diye bağırdigim  için bile kötü hissediyorum affetmiştir inşallah
(10,163 puan) tarafından
Sen onun bu dünyada hep en sevdiği olacaksın affetmiştir kuzum
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Canım hiçbirimiz sabır taşı değiliz.yeri gelecek kızacağız Yeri gelecek bağıracağız. Abartıp alışkanlık haline gelmediğince o kadar da kötü bişey değil.
(501 puan) tarafından
Icimi rahatlatiyorsunuz teşekkür ederim
0 oy
(103 puan) tarafından
Canım sen üzülme her anne dayamayip yavrusuna bağrıyor zaten önemli olan bebeğıne bağırdıktan sonra vicdanen bağırdığın zaman pişman olman bazı anneler var cocuguna bagrip dovup ustune uzulmuyor Allah tum annelere sabir versin anne olmak cok zor bebegine dua et ve elinden geldigince bagirmamaya calis.

Allah sana sabir versin Allah annelere sabir versin.
(501 puan) tarafından
Amin cümlemize cnm içimi çok rahatliyorsunuz çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Neredeyse bütün annelerin yaşadığı vicdan azabı :) kızım 2 yaşında doğal olarak baya haraketli bazen kızıyorum sonra dayanamayıp bin defa özür dilerim annecim diyorum gece uyurken öpe öpe uyanıyo çocuk <3 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 413 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 471 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,217 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Ozinin Annesi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 696 göst.