0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından

kızlar gece de geç yattı dön dön şu yatakta çok kötü huyu var dönmekten uyumuyor sabahta babası giderken duymasın uyandı 7 de dön dön yatağın içinde en son ne derdin var uyu diye bağırdım :( hıı hııı hıııı sürekli her sabah her gece ya çok üzgünüm bağırdığım için :'(

11 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bazen oluyor yorgunluktan uzulme
(398 puan) tarafından
korkuyormuş gibi kayınvalideme sarıldı bide :(
(2,350 puan) tarafından
O kötü olmuş yapma bidaha sabret uyumasn napacan canm böyle uzulmektense bazen benim kızda uyumuyor sinirleniyorum ama eşim var sağolsun tamam sen geç yat ben oynarım diyor ben dinlenirken onlar oynuyor eşimde uyutuyor eşin yardımcı olsun sanada
(398 puan) tarafından
eşim sabah 7 de gidiyor akşam 8de geliyor oda yorgun oluyor çok k.validem var ama huzursuzluğu bitmiyor ki ne yapsak bu ara yaranamıyoruz :( neyse bidaha yapmıcam çok üzüldüm
-Reklam-
0 oy
(344 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin ? 
(398 puan) tarafından
16 canım
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Belli ki bagirmak istememissin uykusuzluk yorgunluk insani bitiriyor yeme icme olur ama uykusuz olmuyor anliyorum seni bidaha yapmassin kac aylik bebegin korkma unutmustur bile çoktan 
(398 puan) tarafından
16 aylık elimi tuttu arabalarla oynamak istedi şimdi
(1,113 puan) tarafından
Bak unutmus bile sem oyna bebeğinle gecti gitti üzülme boşuna anneler bagirir arada :)
(398 puan) tarafından
:) sağol canım korktum beni istemicek artık diye ağladım
0 oy
(319 puan) tarafından
Bende vicdan azabı cekiyorum 7 24 ağlıyor bazen dayanamıyorum bağırıyorum ama sonra çok pişman oluyorum ben nasıl böyle bağırırım oğluma diyorum . Bazen dayanamıyorum ama cidden yemiyor hep ağlıyor kurban olurum benimde bazen sabrım taşıyor hamileyim de biraz bununda etkisi var cabuk sinirleniyorum  
(398 puan) tarafından
çok zor canım Allah yardımcın olsun
(319 puan) tarafından
Amin . Allah razı olsun
0 oy
(758 puan) tarafından
Aynı benim kızım uyanıyo yatakta Bi sağ Bi sol dönüp dura dura uykusu da kaçıyo bazen çok sinirleniyorum kızıyorum sonra pişman oluyorum 
(398 puan) tarafından
ayak ucuna kadar gidiyo kalkıyo oturuyo yatakta birden atıyo kendini bazen uykusu var belli otururken uyuyo neneler gibi anlamadım nasıl bişey ya
0 oy
(222 puan) tarafından
Daha dikkatli ol canim küçük daha piskolojisi bozulur korkar çocuk hersyedne artk 
0 oy
(8,867 puan) tarafından
Bağırmayan annr var mı? Uzme kendini bende çok bağırıyorum ama pişman oluyorum ağlıyorum sonra.. şunu farkettim bağrılan bebek daha arsız oluyor, ben bağırnca o bana iyice bağırp ağlıyor. Elimden geldiğnce sabrediyorum ama bazen patlıyorum
0 oy
(15,366 puan) tarafından
Ben hep bağırıyorum Muhammet yapma etme oraya girme ohooo daha bu iyi hallerinin hele yürüsün 
0 oy
tarafından

Kız benimki 16 aylık bende kızıyorum bazen uyu artık diye yatak da fıldır fıldır dönüyor sanki bana önemli bir işi var da döne döne onu düşünüyor:D

0 oy
(1,348 puan) tarafından
Bazen bendede oluyor vijdan azabı çekiyorum bende sonra artık tutuyorum kendimi 
0 oy
tarafından

Üzülme kızz sen birde bizi gör evde 3 çocukla ben ona bağırıyorum o da bana 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 795 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 480 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Birhilall (994 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 566 göst.