0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar inanın yoruldum bıktım. Bugün arife annemler aradı beni mezarlığa gidecz seni alalim mi diye bende eşime sorm dedim sorma maksadım belki o da gider onla giderim diye saat 9du sabah. Neyse eşim onlarla git dedi 12 ye kadar benim işim biter dedi çalıştı bugün. Neyse geldik daha annemlerdeym şuan herkes yattı kiz kardeşim zaten istemiyor burda durmami. Laf sokup durdu eşim saat 8 buçukta geldi 1 saatlik bir isim var sonra gelip seni alcm bir çift daha var ismini dedi onlarla denize gidecz bende ztan kızım durmuyor onla hısım çıktı kardeşim ayrı. Sinirlerim tepemde tersledm. Sıcak çabası. Smdi ona alındı o arkadaşı aramis gitmiyoruz demiş ve hala işte aradım dedim herkes yatıyor benim evde isim var bekle gelip alcm bekle gelcm diyo az öncede aradım smdi işi bitmiş gelecekmiş yemin ederim sinirm bozuldu hic anlamıyor bu adam beni 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kardeşin neden istemiyor hele bu devirlerde küçüklerde saydı denen birşey kalmamış
(699 puan) tarafından
Kiz inan yemej yedik babama diyor hadi evden gidelim evde durmayak daha yeni avmden geldi. Evi silip süpürdu ben de oturydm ee smdi yapamam kirlenir hemen siz varsınız odada bende alım kızımı başka odaya gittim
tarafından
Vıyyy kız versene cevabını al bi eline iki döndü o nasıl tebyesizlik bi iki saçından tut bidaha yapıyormu
(699 puan) tarafından
Kız bu arsız arsz 20 yaşında. Vurmaya unuturum yani. Eskiden çok dayak yedi benden ama kiz arsız utanmaz hiç anlaşamayız
tarafından
Ah bu yeni nesil oda zamanı gelince anlar seni anlar.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Simdi ozet gecicem.

Annemlerdeyim esimi ariyorum Kadir nerdesin?

Cikiyorum simdi.

10dk sonra ariyorum nerdesin ciktin mi ?

Evet askm bak arabadayim vinn vinnn

20dk sonra ariyorum nerdesin?

Az kaldi canm.

25dk sonra ariyorum nerdesin?

Azicccik kaldi askm 10dk falan ordayim.

30dk sonra ariyorum nerdesin sen diye?

Ay hemen vardim hazir ol.

1saat sornra ariyorum ve bu hala yolda bende 1saat hazir bekliyorum ariyorum......

Aradiginiz kisiye suan ulasilamiyoruzğğğğğğğğğ
(699 puan) tarafından
Aynen öyle bide laf söylüyorlar bizimkiler senin kocan böyle söyle sizi bırakıp gidiyor sen çocuğunla burda rezilsin
tarafından
Ahahhahahaha ya canım çökük güldümmm.
tarafından
Allah Allah neden rezilmisimmis ben bana kimse oyle derse ben o lafi ona guzelce yediririm, hatta ablam abim her kim kardesim bile olsa yani ev onun diye bisey yok isdedigim zaman gelir giderim gece giderim sana ne kardesim bence kardesin orda neden oyle yapmis anlamis degilim. Sende rahat edememissin cocugunla annen de bisey soylememis mi kardesine neden laf sokuyo
tarafından
Kizlar hepinize gulmek yakişir zaten hep gulun.
Bide benim sinirimi bozmak icin mi guldunuz laaan derd anlayiyom size enisteniz beni kandiriyo diyom nah size napiyosunuz hajsjsj saka saka gulun lan ☺️☺️☺️
(699 puan) tarafından
Kimse sesini çıkarmadı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ah o 10dklar 1 saatler hiç bitmez .Köye annemin mezarına gidecektik öğlen , geldi hadi hadi yappı zaten bende panik atak var .Önce yemek yiyecektik , dışarda yeriz dedi baktım köyden tarafa yol aldı, Ben açım şurdan 4 ekmek al halama sapalım yemek yiyelim dedim .Orda da hadi hadi yaptıaz buz yiyebildim, Mezarlığa vardık .Biraz durup döndük tam yolu yarıladık teker patladı yolda sıcakla rezil ****** olduk, halen emzirdiğim için açıktım.Arabayı halledip eve geldik, ben arabayı verip geleyim dedi bir gitti yok yok .Aradım bak yarın kurban kesilecek mutfağı toplamam lazım çocuk yaptırmıyor gel hem çok acıktım dedim.10dk ya geliyorum dedi.45dk geçti yok mutfakta iş yaparken oğlum elini çekmeceye kıstırdı ağladı ben de sinir krizi ve ağlama krizi geçirdim .Aradım çocuk elini kıstırdı ben tek başıma uğraşacaksam beraber olmanın anlamı yok herkes başının çaresine baksın dedim .Geldi vay efendim lastikci yoktu da falan yere lastik bakmaya gittikte falan da filanda dedi de dedi dedi de dedi.2 saat ağlama krizinin ardından tatlıya bağladık 

Bunların hepsi aynı canım yapacak bişey yok.

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,423 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Busem (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 666 göst.
0 oy
51 cevap 1,832 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Papatyamm (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 862 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu