0 oy
1,195 göst.
Moda kategorisinde tarafından
Brezilya fönü yaptiranlar var mi islem uzun suruyor mu pahali mi memnun musunz süpürge gibi saclarm hem kabarık hem dalgalı hem tiftik gibi

4 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
O zaman hemen yaptır pişman olmazsın 4 defa yaptrdm bnm saclrmda sarı olduğu için öyleydi ondn sonra düzeldi ve hep öle kaldı ama kuaförun de önemli bn 160 TL yaptryrm
(671 puan) tarafından
4 saat sürmüştü
(8,082 puan) tarafından
Düzlüğunden memnun kaldın mı peki canım
tarafından
Emzirirken sıkıntısi oluyormu peki bide bi ypilan kac ay gidiyor
(671 puan) tarafından
Evet fon çekilmiş gibiydi hep
(671 puan) tarafından
6 ay aslında süresi ama bir yıla yakın kaldı uzayan yerler olunca sıkıntı oldu sadece
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Bende istiyorum ama korkuyorum yanar diye. Yazın fon çekmesi eziyet 1 saate bozuluyor zaten 
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım 8 sene önce binbir zahmetle yaptırmıştım 200 liraya.o zaman kuaförüm uyarmıştı fatoş yaparız ama üç beş sene sonra saçların elinde kalır demişti dinlememiştim nitekim öyle oldu.şu an saçlarımı tutacak toka bulamıyorum iki tel saçım kaldı
tarafından
Yaaa üzuldum.senin adina zaten suan cok fazla dokulmem var yaptirsam hepten kelim o zaman
(777 puan) tarafından
Kuzum çok iyi araştır ben de kolaylık olsun diye yaptırdım ama çok pişmanım çok.dökülmen varsa biraz bekle normale dönsün saçların hem bu arada iyice araştırırsın
tarafından
Tamam cok tesekkurler bi fikir oldu en azindan beklerim biraz daha
(833 puan) tarafından
Bizim burda 150.200 tl ye yapıyorlar bnde yaptrcm .ve saglik ocagindaki dktrumuzda yptiriyr sacları müthiş 6 ay gdyrms
0 oy
(5,938 puan) tarafından
4 ay önce yaptırdım ki ben 3 yıldır ara ara yaptırıyorum.pamuk gibi yapıyor canım 3 ay kullanıyorum en son 250 e yaptırdım ama 150 e yapan yerde var.islem 3 gün sürüyor 1.gun yıkanıp keratin sürülüp 1 saat bekletip kurutuluyor 2.gun tekrar duzlestiriliyor  ama 15 dk sürüyor 3.gunde duzlestirilip yıkanıp kurutuluyor 40 dk felan sürüyor ilk gün 2 saat net zaman geçiyor 
tarafından
Ooo bebekle baya zor olur bana yaz gunude hic cekilmiyor sacim cok berbat sicaktan topla topla bi tuhaf oldu zaten. Neyse yorum icin cok tesekkur ederim baya aciklayici oldu hic bi bilgim yoktu bu konuda
(5,938 puan) tarafından
Kendin yap canım internette seti var şampuan  keratin  sac kremi diye  ablam kendisi yapıyor çünkü bio keratin gold var 3 lü set 50 60 tl civarı seti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
8 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Anonim (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 250 göst.