0 oy
286 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Grip sanirim ama birsuru sey yasiyor :'( en son saat 5te yedi sbr disari ciktik geldik atesi oldugunu farkettim 38.2 oldu en son ilik dus aldirdim surup verdim 37 oldu sukur. Dunden beri huysuzdu zaten ama bugun atesten snr asla bisey yemedi agzina minicik muz verdim 2 avuctan fazla kustu :'( burnu hiriltili ayni zamanda ishal. Dun kuzenimin 3 yasindaki cocuguda hastaydi atesi vardi alyanin suratina hapsirdi ondan gecti sanirim :'( keske disten olsa diye dua ediyorum ama bilmiyorum neden. Kizlar yardim edin hic bisey yemedi uyuyor simdi karni ac ama kustu iste 2 kere ac karnina ates dusurucu fitil verdim yatmadan once atesi yoktu ama nolur nolmaz diye kullandim. Yardimci olun ilk defa kizimi boyle halsiz goruyorum icim cok buruk :'(

5 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim  bi doktora götüreydin. Dun yuzune hapsirsalar hemeb bugun hasta olmaz. Sebebi vardir mutlaka. Rabbim sifa versin insaAllah cok gecmis olsun 
(1,358 puan) tarafından
Ama bizde grip olduk esimls birlikte
(7,412 puan) tarafından
Onceden kapmissinizdir canim. Bi anda gri0 olunmaz. Ama sen yarin gotur Allah etmesin kanda idrarda bise varsa tedbirini alirsin
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Dış olsa o derece dusacagini sanmam hastalanmış gibi doktor götür cnm Bi kan idrar baksınlar 
(1,358 puan) tarafından
Yarin goturcem atesi dustu ama sukur
 Dis degilmi yani
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun hem ishal hem kusuyorsa büyük ihtimal kakasinda enfeksiyon var. Yarın mutlaka dr a götürün . Nişasta varsa biraz yapıp yedir ishal e çok iyi geliyor.
(1,358 puan) tarafından
Aslinda ishal icin toz yazmisti dr onu kullanicam. Enfeksiyon neden olur?
(5,938 puan) tarafından
Toz hic birşey e yaramadı bizde hatta iki kat kusturdu .Canım yediği birseyden dışarı da ki virüsten tozdan başkası enfeksiyonlu ise ondan bir çok şeyden olabiliyor
0 oy
tarafından
Allah şifa versin dr götür mutlaka 
(1,358 puan) tarafından
Amin yavrum goturcem yarin
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah cabuk atlatr benm de oğlum hastaydı o da bşy yiyemiyodu insanın içi yanuyo öyle olunca ya 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Beratinannesi (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 382 göst.
8 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevde Meva (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu

380,406 soru

11,389,862 cevap

34,897 kullanıcı

...