0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Eşim falan annesi gille et yemeye gtti akrabalara sizin eşiniz olsa siz olmadan gidermi 

41 Cevaplar

0 oy
(82 puan) tarafından
Bensiz bisey yemez biz birlikte oturuyoruz benim evim var ama sadece yatarken iniyorum evime beni çagirmadan sofraya bile oturmaz
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
Asla gitmez en basit örnek ben odada çocukla ugrasiyim tabak yapar getirir beraber yeriz 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Söz konusu etse beni tanımaz aa o kim benim karım mi var der :))
0 oy
(450 puan) tarafından
Vala kocamim npcagi brlli olmaz jeralde yemez yesede bnada getririr ici rahat etmez yada seni gelip alim der 
0 oy
(167 puan) tarafından
Esim bi bugun izinli biz olmadan isyeriyle piknige gdecekmis yalniz deglsn yani bu adamlar hep ayni ***
0 oy
(1,939 puan) tarafından
esime surekli git derim ama ben gitmeden gitmez sen yoksan ben ne yapayım diye 
0 oy
(274 puan) tarafından
Gider gitmesi de sorun değil şahsen ben gitmek istemem ama diyelim eti yedi bana getirmedi işte o sorun 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Wlla o anki duruma bağlı size et getirilir mi ac kalırım die binada ekmek arası yapar getirir ,kendi gitmezse oda ac kalacak bn gbi gider gibi bnce benimki gitsin de ikimiz evde ac napcaz  eşim gitmese kalabalık kaynanan gdio başta onların böyle yere girmeyip evde pisirmeleri lazm
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Gitmez bensiz sofraya dahi oturmaz 

Allah razı olsun cok düşüncelidir o konuda gubban olduğum <3

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Seni çağırmadımı. Sen kendi isteğinle gitmediysen gider yer tabikide. Ben olsam bende yerdim. 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Gitmez niye seni götürmüyor ki
0 oy
(458 puan) tarafından
Sen neden gitmedin ki gider de yer de afiyetle bize de yedirebilme durumu varsa sonradan yedirir 
0 oy
(196 puan) tarafından
Uzak yere kestiler cocukla cikamadim ora pisen eti sıcak sıcak yiyim diye getirdi.
0 oy
(48,695 puan) tarafından
yemiyor gecen gece benim kuzenlerin yanina ugramisti iskender yiyorlarmis yedirememisler esime ikbal yoj yemem demis
0 oy
(381 puan) tarafından
 Eşim hödüktür yemeyi de cok sever ama  bensiz yemez yine yememiş kurbanı kesmis geliyor evde yemek için 
0 oy
(271 puan) tarafından
Evliyiz diye herşeyi birlikte yapmak zorunda değiliz gidebilir açsada yer bende aynı şekilde açsam yerim ikimizde böyle şeyleri sorun etmeyiz 
0 oy
(6,203 puan) tarafından

Ben kendim esimi gonderdim annesigilin yanina İzmir'e:DBebegim cok kucuk ve virus vaaar

0 oy
tarafından
Burada sorulacak soru var sen neden gitmedin? Eger ben gitmiyorsam gider ailesinin yanina yer ne var bunda cok ince bisey bu şimdi icini bilmiyoruz 
0 oy
tarafından
Beni götürmek ister bende gitmezsem o da giderse yer ki yesin ben özellikle ararım ye karnını iyice doyur diye 
0 oy
tarafından
Ben kayınvalidene misafirliğe gitmiştim eşim evdeydi Kayınvalidem eşimi aradı gel gel isimiz var diye gitti ve izgara yapmislar yemisdi  Ben evdeyim bana diyor sakın yemek yapma şunu yapma yapma   aç bıraktı  kendine yapmitilar yediler attılar eve geldi ve ben soğan ekmek yemişim dedi 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 646 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 408 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 143 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 182 göst.