0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Eşimin tarafıyla kavgaliyim bugün de kandil özlemişler gelmek yerine gine ayağına çağırıyorlar gidesim de gelmiyor kavga cikaricajk durduk yere tek yollayan varmı güven çok önemli 

26 Cevaplar

+5 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben eşim olmadan ailemin yanına götürebiliyorsam eşimde götürebilir. Onlarında torunu sonuçta ve görmeye hakları var. 
(101 puan) tarafından
Eşim genelde biz olmadan gidiyor dün oğlunun doğum gününde annesinin yanındaydı
tarafından
Yazmak istediğim yoruml
(101 puan) tarafından
Hakki yok
-Reklam-
+1 oy
(911 puan) tarafından
Yorumlarda okuduğum kadarıyla yaşadıklarınızı yaşasaydım asla göndermezdim fotoğrafını dahi göremezlerdi zaten eşimi de görüştürmezdim onlarla
(101 puan) tarafından
Eşim hep orda . Ve kavgaların çoğu onun yüzünden her zaman annesini savundu bana küfür de yedim dayak da hak etmedim gttifim için yapıldı bunlar ama yalvardı kandil görsünler dedi sen otur evde yada arabada on dk dedi ilkden yok dedim bnsiz gidemez sonra kandili araya koydu günah dedi bnde gelirim demiş bulundum ama akşam oldukça gidesim gelmiyor onlarda gelmiyor altlarında arabada var beni bu soğukta rampa yukarı çıkarcaklar
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ne tepkisi neyin tepkisi sen konusmayabilirsin o onların torunu ... Esirgeyemezsin
(101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Annesi diye bana vururken oda gördü hem vuruyor kendi evinden sonra bizim evde payı var diye orda. Kovuyor dalga geçer gibi de oğlumun doğum gününde çağırıyor eve ama eşim olmuyor yanımızda
(9,247 puan) tarafından
Annesi seni dövdü oylemi
(101 puan) tarafından
Evet üstüne evimizden kovdu hakkı var değip üç hafta kendi annemde kaldım oğlumla hasta halimizle ne aradılar ne sordular görmek de istemediler
(9,247 puan) tarafından
Bacım kusura bakmada senin o ewlılikten biran once kurtulman lazım
(101 puan) tarafından
Boşanmanın ucunda cokkez olduk ama çocuk olduğu için aynı seylwr yaşanacak tanıdığım biri de boşandı altı ay annesinde altı ay babasinda kalıyor bn yarım saat bile duramadim arabada aradım hep biliyorum çünkü aramaz söylemez eve girdikten sonra verir annesine ne yaparsa yapsın oynayış konuşma tarzı hiç cocuguma uygun değil
0 oy
(198 puan) tarafından
Ben olsam düzenli aralıklarla eşime al çocuğu götür derim torunları onların kanı canı kocanında anası babası sen görüşmeye bilirsin ama onları engelleyemezsin
(101 puan) tarafından
Evet torunu ama evden çocukla kovup sıktır gt demesini biliyorlar benim ne gelinim ne torunum var diyorlardı
(198 puan) tarafından
Yaşananların detayını bilmiyorum ama evllik hayatının huzuru için bunu yapmalısın. Yoksa sürekli kavga olur
(101 puan) tarafından
Bir yıldır süren bisy annesi sussa herşey düzelir gop çocuğu gbi yayvan konuşuyor benmle kufurlu
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kendi aranızda olan kavgayı tartısmayı çocuklara yansıtmayın onlarda o cocugun bir parçası tabiki de gönderirim 
(101 puan) tarafından
Çocuk sevmesini bilmiyorlarki
(2,565 puan) tarafından
Mesela?
(101 puan) tarafından
Eliyle dudağını sıkıp zorla öpüyor yurumedifinde tekmeliyor son ses kulaklıkla müzik dinletiyor alerjisi olduğu bildiği halde yememesi gereken şeyleri kendi istedi diye yediriyor şakada olsa bı iki kez memesini doğrultugunu gördüm emsin diye . Elini ayağını sıkıca tutup ağladığı hâlde uyutmaya çalışıyodu yani bana normal gelmiyor
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Kandilde büyükler küçüğün ayağına mı gelirmiş :)

(101 puan) tarafından
7 aydir gelmiyor kandil bahane. Ben kaç kez gttim darp edildim iftira atıldı evimden kovdu ama gel gör ki onun istediği oluyor
(7,768 puan) tarafından
O zaman yollama çocuğunu sakın
(101 puan) tarafından
Yok bideha asla eşim de yalancı ortalığı topluyorum aralar düzelsin diyor benj yok sayıyorlar ne saçma dimi beni oglumdan ayırmaya çalışıyorlar
(7,768 puan) tarafından
Yok canım ayırmak değilde hataları çokmuş baksana
(101 puan) tarafından
Diğer tarafta nasıl hesap verecekler bakalım
0 oy
(747 puan) tarafından
Kavga sebebi onlarim toruni oldugu gercegini degistirmez. Goturebilir benim icin bi sorun yok
(101 puan) tarafından
Sizi aramazmi çocuğunuz annesi yokken Korkmaz mi ben odadan odaya gidinxe ağlıyor nasıl yollarım ki babası pek ilgilenmez
0 oy
(96 puan) tarafından
Gram haketmeselerde 1 saatliğine gidip gelsinler dk başıda ararım ama benden habersiz gidemez ortalığı karıştırırım çünkü kaynanam bir başkasının çocuğunun ağzına eline vurdu gözümün önünde 
(101 puan) tarafından
Bana on onbes dk dedi bı saati buldu aradım ulaşamadım mesaj attım gönderilmedi eee haliyle merak ettim bı geldi ne arıyorsun zırt pırt kadın oyinuyirdu fln bn de bebeğim ufakken emzirdiini gördüm dudağından opmeler fln bn bu yasa dokunmamış vurmamisim o vursa kırarım o eli yeminle
(96 puan) tarafından
Tövbe yarabbim Allah korusun emzirmek ne dudağından öpmek ne salma canım neler duyuyoruz neler
(101 puan) tarafından
Valla ya takmış çocuğumun pipisiyle şeyine buyukmu kucukmu milletin torunuylka resimleri olur onlarda çocuğun pipisi gtu çıplak resmi vs var dayanamıyorum söylüyorum yalanliyorlar
(96 puan) tarafından
Ohaaa tövbe yarabbim vallahi kanıtlayan bunu gidip dava bile açarsınız bu ne böyle namahrem yerleri olur mu çok ayıp benimkilerde mikrop ama daha böyle görmedim
(101 puan) tarafından
Bunlar neki
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Gönderirim ben kendim görüşmüyorsam
(101 puan) tarafından
Güven önemli
0 oy
tarafından
Senin durumunda olsaydım asla. 
(101 puan) tarafından
Yaptık bı hata ins devamı gelmez.  Bir keresinde beraber gtmisdik vedalasirken çocuğu alıp suratimiza kapıyı kapamış uzun süre acmamisdi açtığında da bak sensiz durabiliyor oyun oynarım acıkınca biberon yaparım ki hiç yapmadım hep emdi falandı filan sırf beni gıcık etmek için yoksa gram seven bı insan torununun annesiz durabilvehini bile bile öyle davranirmi
tarafından
Bana yapamaz kimse öylr hareket. Bir daha yüzünü göstermem. Eşimde çok iyi biliyor. Benim çocuk konusunda keskin çizgilerim.
(101 puan) tarafından
Benimde öyle ama konu annesi görmek istediği zaman eşim başka biri oluyor atıyor yüzüğü sktr gt evden sizinkiler de göremez annen babadan gelemez demeler çocuğum doğdu doğalı bir çoraplar  dahi almadılar eşimde dahil. Hep benim ailem yardım etti hastane çıkışından bir yaşına kadar mont bot ayakkabı kazak bez temizlik ihtiyacı oyuncak. Onların da imkanları araba almaya var di peki bunları neden almadıkları halde davraniyorlar eşim de çalışmıyordu yardım etmediler hakları yok görmeye
0 oy
tarafından
Vala canim benimkside görüyor ben gitmiyorum ama gidiyor boşver o çocuk büyücek zaten anesine ne yapıldığını görünce kendisi gitmeyecek
(101 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama ***** saçma şeyler öğretiyorlar çocuğa bn TV'den uzak tutmaya çalışıyorum  telefondan vs heo onlara teşvik ediyorlar haliyle alışınca sorun yaşayan benim
0 oy
tarafından
Cocuga engel olmaya kimsenin hakki yok onun dunyasi ayri sizinki ayri.dunyasini daraltmaya nefret asilamaya cevresinden ayirmaya hakkimiz yok.kendi istegine birakin bence.arkasindan dua okursunuz.ya da benim.gibi kimseyi ciddiye alip kusmuyorum cocugumun arkasini da birakmiyorum hem.gidiyorum.hem de yalniz birakmamis oluyorum.cocuga zarar gelecek bj ortam degilse zaten babsi varmis yaninda
(101 puan) tarafından
Çocuğa engel oldugumu sanmıyorum. doğdu doğalı hiç babasıyla birlikte çıkmadı bı yere uğraşamaz ilgilnemez şimdi durumlar değişik durup dururken polyanacilik yapamam beni istemiyor sevmiyorlr nedeni kadının kıskançlığı
0 oy
tarafından
Götürebilir hakkıdır çünkü 
(101 puan) tarafından
Hak etmiyorlar
tarafından
Sana göre öyle Kocan ve çocuğun için geçerli değil bu durum
(101 puan) tarafından
Eşim değil çocuğum için geçerli. Eşim otuz yaşında ana kuzusu ama beni oğlum ilgilendirir ben yoksam ve mübarek günde gidip beni istemedilerse ben Allah'a emanet edip yollayıp gine kötü ben olduyssm  birdehaka yok göremezler
tarafından
Bugün ne yaparsan yarın onu yaşarsın unutma
(101 puan) tarafından
Niye o tarafı tutuyorsun anlamiyorum torunları hastayken aramız da iyiyken neden hastaneye getirmediler altlarında iki araba varken evden kovdular çocuk gttigi yerde üşür gtmeyin niye demediler üç hafta ne aradılar ne sordular buraya gelince mi torun oldu
0 oy
(119,153 puan) tarafından
ortak o bebek ya hani ben nereye goturuyosam esimde istedi yere goturur
(101 puan) tarafından
Güven önemli
evlenecek kadar guvemmis sonucta
(101 puan) tarafından
Evet  eşime güvendim ama annesi hep nişanı at demiş istememis birini bulmuş yoldan döndürmeye çalışmış eşim o kadar seneme yazık edenem bırakmam dediği halde annesi ayırmak için herşeyi denedi ben hamileyken bana vurmaya kalktı ve doğurdum vurdu yani bunda onların değil benim güvene ihtiyaçim var bana vuran oğluma neler yapmaz
bak kendin yazmissin esin o kadar seneme yazik demis ben bu kizi seviyom ayrilmamda diyebilirdi ama sadece sana ayirdi zamana yazik demis bazen balik bastan kokuyo ama insanin gozune perde iniyo
(101 puan) tarafından
Vlla öyle bacım. Bana her kavgamizda git birini bul benden başkası seni şimdiye öldürmüştü diyor yaptığım tek şey eşimle konuşmak orta yolu bulup düzeltmek ama artık ne beynim ne kalbim nede bedenim bunları yapacak mecal kalmadı
0 oy
tarafından
Vallaha nice analar var bir damla annelik vasfı yok çocuğa baktığı yok aşırı umursamaz ama bazıları da tam tersi çocuğunu eşine bile emanet etmez 
(101 puan) tarafından
Eşim ve ailesi tuhaflar gerçekten eşimin annesi ne kınama ne nikahima gelmedi evimede aramadan gelir heryeri karıştırır işine geleni alır giderdi nikahima gelmedi eşim istedi bı aile fotoğrafı diye gtti frank giydi diğer oğluyla bı gelinlikli bndim hepsi frank giymisdi ve resim atmam yasakti çocuğumla atmam bile yasak
tarafından
Frank ne kiz
(101 puan) tarafından
N fazla geldi . Frak: Resmi davetlerde, özellikle tarihi düğün mekanlarında tercih edilir ve siyah renklidir. Uzun bir eteğe sahip, bele kadar yırtmacı bulunan ceket ve pantolondan oluşur. Tercihe göre yelek ile birlikte de giyilirmis de kadının ilk oğlunun düğününde giymek istemesi komediydi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kavgalıysam izin vermem ben açıkçası benimle kavgalılarsa çoçugumuda sevmesinler
(101 puan) tarafından
Aynen öyle
(6,441 puan) tarafından
Güldür güldürde naimenin yenge rolünü oynadığı bi skeç var sonunda diyor ki bi aile bi yengeye düşmansa o aile bozulmaya mecburdur diyo çok haklı
(101 puan) tarafından
Valla ya ben kendi aileme gidinxe bile eşime resim video olmadı görüntülü arar merek etmemesini sağlarım ama onlarda öyle değil evde sigara içiliyor alkol kullanılıyor afedersin eşimin kardeşi eve kız atıp duruyor yani ben nasıl güvenim
(6,441 puan) tarafından
Aa yok eve kız getirenden aielden olmaz canım saygısızlar
(101 puan) tarafından
Düşün yani ben evde yokum oğlum orda o durumda
0 oy
(406 puan) tarafından
Cok abartiyosunuz ya yemin ederim varya cok abartiyosunuz ayni kavgayi esiniz sizin ailenize yapsa adami bosarsiniz ayip ya secdigi kisinin hatri icin yeri gelecek susacak yeri gelcek konuscaksiniz ya 
(101 puan) tarafından
Pardon neyi abartıyorum. Eşimin annesi beni dövdü evinizde hakkı var değip kovdu çocuğumla hasta halimizle gidicek yerim annem vardı gttim eşim gelmedi bile geldiğinde herkes uyudunda geldi almasa almazdı ailem onu eşim de sütten çıkmış ak kaşık değil bak hafta sonu annesinin yaninda niye bizle vakit gexirmesin diye ama görmek istedihinda torunumu getir onu istemiyorum diyor görseniz kadını bogarsiniz
(406 puan) tarafından
Bende tamam olabilir sen gitme ama oda babaannes sonucta gormek zorunda oyle insanla haklisiniz gorusulmez ama esinize ve cocugunuza izin verin
(101 puan) tarafından
Beni silmisler sevmiyorlar tek ne yaptım biliyor musunuz kadına dediğine karşılık verdim diye beni dövdü evden kovdu üstüne kocamı kötüledi her akşam orda yiyor içiyor uyumaya geliyor kapıyı açma diceksin onu bı kere yaptım dayak da yedim iftira da ben 367 gündür oğlum doğdu doğalı mutlu olamadım ben neşeli güler yüzlü bir insandım sahtede olsa gulemiyorum mecalim kalmadı artık gerçekten eşime nerdesin diyorum sana lan diyor ama eve geldi sarhoş anası yazdı vsrdinmi eve diye vardım anne diyor bn burda neyim
(406 puan) tarafından
Kuzum boyle hayat surmez bosanmak daha hayirli senin icin en azindan evladinla daha guzel mutlu olursun ailen kabul etmiyosada devlet arkanda olur korkma  ne demisler beşiği sallayan dunyayi sallar korkma ve oyle adamida cekme kahrini
(101 puan) tarafından
Biliyorum canım da boşandık dan sonra ortada çocuk var illaki suratsız yüzlerini gorucem ülke değiştirmiyoruz ki bosanirsak değişen tek şey arada çocuk dışında bir şey olmadığını
0 oy
tarafından
Gönderirim onların da torunu sonuçta .. ..
(101 puan) tarafından
Laf da evet
0 oy
(48,508 puan) tarafından
boyle durumlarda cocuk kullaniliyor 

kandilde kucukler büyüklere giderde aranizdaki problem onemli büyük sorun değilse sende git
(101 puan) tarafından
Gttim istemediler beni çocuğumu alıp gtti içim içimi yedi
(48,508 puan) tarafından
ne demek istemediler sen adim atmışsın esinde sensiz mi girdi
(101 puan) tarafından
Eşim evimize döndüğü günde beri her akşam yukarı da bugün de eğlendik akşam kavga çıkardı bizi yedide eve bırakıp on bire kadar annesinde oğlumun doğum günü pastası alıp yemisler ama ne oğlum orda ne bn benide engelledi
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Bana bulasmasinlar da sevsinler torunlarini dert etmem. Yarin nobetim var esim goturecek ailesine
(101 puan) tarafından
Banada bulasmasalar keşke. İyi nöbetler

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 340 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 570 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu