0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlaar Biz kavga ediyoruz esimle .. sesimiz yükseliyor.  ayıp tabiki.sesimiz yükseliyor falan. Görümcem bi ara   bana konusu açılınca  . seni kötuluyor komşuların  hep sen bagryomussun  komşuların  bize demis ki surekli kiz bağırıp çağırıo  oğlan sessiz falan.  Gelin cok fena demissler

Neyse dedim abla  sana beni kotuluyorlar ama  benim aileme de  senin  kardeşini kotuluyolar   aileme de  esimi kötülemişler.  Damat kötü biri hep bagryo  kızına falan hep tarstsyolar  demişler. 

4.katta otryom ben . gorumcem  dedi hatta senin 3.kattaki  bizim eski mahalleden bir kadın ama  artık burda yaşıyor dedi. Sana geliyordum    bir ara kadın  beni asansörde görmüş  senin  eve geleceğimi öğrenmiş demis sen kizin mi yoksa oğlanın mi kardesisin   bende ona demisim  oğlanın kardeşiyim .  Kadında  Haa öyle mi bir  ara anneni de  alip bana gelsene  demiş .  Yanı  seda bu da bize seni anlatmak için çağırdı evine dedi... 

Ha kizlar ben kadını görsem dahi asla benle konuşmaz hal hatır sormaz suratı beş  karış biridir .   Az evvel kapı çaldı tektim ben gittim  baktim 3.kattaki kadının kizi olduğunu ve kurban kesip kesmedigimizi  sordu yok  dedim tamam bu et sizin payiniz dedi teşekkür edip  aldim...

Siz yerimde olsaniz ne düşünürdünüz?

6 Cevaplar

+2 oy
(948 puan) tarafından

Anladıysam Arap olayım Cnm:D

(10 puan) tarafından
Haa ne bilim kadin kotulemek icin mi acaba bunları  çağırdı  evine sence?
(948 puan) tarafından
Valla yine anlamdım
(10 puan) tarafından
Ay anlaşılamamak cok acı
(948 puan) tarafından
Kız valla anladım hhhuuuhhhuuuu

Cnm şimdi inslardan hep fesat belki gorumcen in uydurugu olabilir
(10 puan) tarafından
Annem ona bir önceki gün demiski kardeşin göründüğü gibi değil demis komşular ta bizim  akrabaları aramışlar.  
 Bende esimle ogun  kavga etmiştim  

Görümce eve geldi bebegi alim mi dedi yok dedim sende ve kardeşimde ne  var suratınız asık  vs. Dedi .

Bende kardeşinin su bu  gibi kötü huyları var dedim . Evet  annen de demis sizin akrabaları anlatıp kardeşimi kötülemişler  dedi ... Ama burda bize de senk kötüledi  komşuların  bizim akraba var bu  binada o da gelin hep bagryo  kocam demiski bu nasıl  erkek karısını sustramyo  vs. Hatta demis ki sizin gelin hep dışarda dışarı çıkıyor görümce de demiski evet bize geliyor.  Demis kavga ediyrlalr o da demis ilk seneler  böyle  olur  vs. Doye konuştuk dedi gorumcem
-Reklam-
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Yerinde olsaydım beynim çökerdi. Çok karışık durum 

(10 puan) tarafından
Yeniden düzenledim .  Komşuların  beni kotieldigini  souledi ama kadın az evvel eve kurban eti göndermiş
0 oy
(15,769 puan) tarafından
Kavgadan ondan bundan direk kurbana atlamışsın ne alaka. Kurbanı soruyorsan sana sormasının nedeni kestiyseniz durumunuz var demek ki ona göre verecekti ya da vermicekti 
0 oy
tarafından
Canım ben anladım sen ne yap biliyor musun kadına deki abla benim evimdeki sorun benim sorunumdur başkalarına taşıman çok ayıp ve mahsus deki eşimde duydu dediki birdaha birine bizden bahsettiğini duyarsam kadının eşine söylerim karın benim evimde olan biteni yayıyor diye böyle söyle emin ol size söylediklerini anlar ve eşi duymasın diye susar. 
(10 puan) tarafından
Abla kocalarını parmaklarında  ooynatiyorlar
(10 puan) tarafından
Esime sizin  akraba hakkimda  bjseyekr demis  dedim üstü kapalı oda  o kadin o.... namuslu olsa namuslu götürdü namussuz olunca namussuz görüyor dedj
tarafından
Kadına söyle sen eşim duydu rahatsız oldu bidaha duyarsa olay çıkar de ayıp değil mi o zaman bende size gelenleri sizin evi anlatiyim de ne kadar ayıp fln de utansın
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Allah kabul etsin geri çevirmek olmazdi fakat kadinin senle konuşmamsi isabet olmuş en azından iki yuzlu degl diyerek avunalim:D
(10 puan) tarafından
Kadın sert biri ...
Aslında  gorumceye o benim dedikodumu yapmamış sadece eve gelin bir ara çay içelim demis .  Belkide bunlar gitse kadın dedikodumu yapardı bilemem...
Benim dedikodumu yalan diğerleri olduğu için bu kadında senin dedikodunu yapacaktı dedi
0 oy
(264 puan) tarafından
Kuzum gayet guzel yazmissin ben anladim. Simdi kari koca arasinda kavga dovus olur simdi komsular vs. Sesten rahatsiz olursa uyarabilir onun harici sizin hakkinizda kimse bir sey konusamaz o konusanlar konuya ortak olanlar hepsi 5 para etmez insanlar. Arkanizdan konusacaginiza adam gibi seninle veya esinle veya annenle babanla. Esler arasina girilmez ama biz cok uzuluyoruz bagirislara yardim edecegimiz bir sey varmi gibi soru sorabilirler bir buyuk olarak arayi bulmak ogut vermek icin ama bole konusmalar cok sacma

Gelelim gorumceye olani sana solemis onda bir suc yok simdi siz kari koca iyi olun gerisi onemli degil kiiim ne derse desin bosver konusanlari konusturma duyma gorme bosver. Guzel giyinsen hergun para harciyor gecim bilmiyor guzel giyor derler. Kotu giyinsen pasakli cahil derler sussan bu evden ses yok derler. Derlerde derler bosveeer gorumcenede de sana laf getirmesin inlar anlar umarim. Is cigrigindan cikmis biraz 1 kisi degilmi bi kac kisi hepsi birbirinden fena 
(10 puan) tarafından
Insana hep kötü  anılar bırakıyorlar...
Kiz  hic yeni  evli gibi  değilde cok olgunca yazyosun  ama
(264 puan) tarafından
Inanirmisin 20 ay once cocuk gibiydim yemek yapmayi dahi bilmezdim aglardim anneme babama bir lafinda kuser kizar dik giderdim. Evlendim 1 hafta sonra basladi cilem. Cok olgunlastim artik bana deseler ev yanmis hmm der gecerim neler gordum neler alistim artik sasirmiyorum hic bir seye. Denedim gordum kizdim kavga cikardim esimin davranisina evimize mudahaleye baktim degistiremiyorsun kendini ne kadar yirtarsan yirt olacagi varsa oluyor. O yuzden esim eve ekmek getiriyormu cocuguma baba mi namusumuz yerindemi tamam gerisi beni ilgilendirmiyor diyorum artik yokaa boyle hayat gecmez ya kabullencen yada cekip gidecen. Gidemem cunku her evlilikte bir kusur var en azindan dovup sovmuyor aksam is cikisi eve geliyor kufru yok cocuga bakiyor bana es olmus tamamdir bu kadar kafi fazlasida olursa arada supriz iste
(10 puan) tarafından
Sende dediklerinde haklsın...

Peki yaşın kaç.
Bn 24 ama olgun degilim
(264 puan) tarafından
26yim ben.
Nereden biliyorsun olgun olmadigini eminim yaniliyorsunherkes her konuda farkli bir olgunluk gosterir kendine haksizlik ediyor olabilirsin.
(10 puan) tarafından
Ama ben bu evliliği yapamyom  bu adamı istediğim sekle sokamyom  ama başkası olsa eminim yapardi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 247 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
19 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beratcinar (2,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...