0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Doğum yapalı 3 gün oldu enfeksiyondan dolayı goremyorum yüzünü hiç göremedim :( süt yollayın diyorlar gelmiyo süt süreklilik sağiyorum ama olmuyor ya bebeğim ölürse sütümü gonderemedigim için :( çok kötüyüm lütfen dua edin rabbim herkesin bebeğini korusun acısını yaşatmasın

11 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Rabbim evladını saba bağışlasın üzme kendini allahtan ümit kesilmez sen sağ benimde sütün 3 gün sonra geldi normal yani sütün olmaması 
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah
tarafından
hsvluyu sicak suyla islat gogsune koyyumusatir getirir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim korkma hicbisey olmaz merak etme o besleniyodur bakiyolar ona 
(3,739 puan) tarafından
İnşallah canım
(30 puan) tarafından
Onu besliyorlar merak etme cnm altını değiştiriyorlar vücudunu temizliyorlar her türlü bakıyorlar yani. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın yakın zamanda inşallah kucağına alırsın cnm. Sen içini ferah tut güzel şeyler düşün. Yeniden doğum yapacakmış gibi evde ki son hazırlıklarını yap yakın zamanda çıkar inşallah bebişin :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Iyi dusun iyi olsun uzulup sutunu kacirma onun icin guclu ol sen bir annesin rabbim tez zamanda sifasini versin yavrunun insallah saglicakla al kucagina
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin canımn 
(3,739 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde hem erken doğduğu için hemde enfeksiyon dan dolayı küvezde yattı  sütüm gelene kadar sağdım ne çıktıysa onu yolladım bir şırınga bile çıkmıyodu düşün ama senin sütün yok diye bebeğin aç kalmaz merak etme  zaten mama veriyolar orda cnm 

Rabbim şifa versin tez  vakitte  kavuşun inşallah 
(3,739 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Mama verirler cnm acliktan olmez
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım her bebek anne sutu almıyor ki benim kızım sarılık oldu Bir hafta mama verdim Daha sonra sütümü almadı oyle kotu dusunme besluyorlar onu icini rahat tut 
(3,739 puan) tarafından
Rabbim kimseye evladının acısını göstermesin rabbim Büyüktür
(1,250 puan) tarafından
Amin İnşallah canım sana da inşallah acısını yaşatmasın tez zamanda kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(739 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Canım göğüslerini sıcak suyla yıka sütün olur sağ süreklide gelecek allahın izniyle inşallah allahım sana bağışlasın bebeğini tüm bekleyen lere kavuştursun yavrularını inşallaahhh
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım.

Süt yapıcı şeyler ye iç , çok azsa mama verebiliniyorsa sorun yenidoğan maması alın
(3,739 puan) tarafından
Anladım canım çok saol Allah razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 367 göst.
0 oy
23 cevap 684 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 584 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy