0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (277 puan) tarafından
Arkadaslar buraya erkekler de üye olabilir mi vallahi merak ettim,nasıl emin olabiliriz ki

6 Cevaplar

+1 oy
(283 puan) tarafından
Arkadaşlar burası google play dan çok rahatlıkla indirebilen bir uygulama. Tabiki var olmamasina imkan varmı. Ücretlimi hayır üye olurken bayan olduğunu teyit eden bir soru yada tc kimlik aliniyomu hayır çok rahat bir şekilde üye olunabiliyor. Kesin kesin kesinlikle var. Hatta belki adminlerin bir kaçı bile erkek olabilir. Bunu bilemeyiz. Sessizler ama varlar...
(133,631 puan) tarafından
Admin ve editörlerin tamamı bayan bu konuda içiniz rahat olsun :)
Platformda elbette erkek üye/kullanıcı vardır. Bunun önüne asla geçemeyiz. Sonuçta üyelikte kimlik teyidi yapma gibi bir şansımız yok.
(283 puan) tarafından
Aynen size katılıyorum admin hanım
-Reklam-
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Ben hiç  denk gelmedim ama denk gelen arkadaşalr varmış. Karı kılıklı meraklılar giriyordur ne olcak yada burdan biridir insanları trolluyordur  başka alternatif yok çünkü :D

0 oy
(929 puan) tarafından

Genelde yeni üye olupta saçma sapan sordukları sorudan anlaşılıyo canım :) malesef öyle kansızlar var işleri güçleri yok

0 oy
tarafından
Oluyor neden olmasın ki üyelik çok kolay. Diğer bolumde var bı abi eşi için yazıyor genelde o kendini saklamiyor ama 
(4,759 puan) tarafından
Diğer bölümdeki abi kim kız Hatice eşi niye yazmıyor da kendisi yazıyor
tarafından
Aynen niye esi yazmiyor ki acep
tarafından
Ozel hayati cok ince ayrintiyla yazmamak lazim iste soylendigi gibi kimlik nosu istemeyen bi uygulama. Ama kendini belli eder bence erkek olan kisi. Genellikle eski uyelerle muhattap olmaya calisiyorum aktiflerle felsn tek bi soru sormus sacmalamis insanlardan uzak duruyorum
tarafından
Eşi çok tedirgin mis yeni evliler her halde adam bu uygulamayı bulmuş burdan kendisi soruyor eşine uygun bir dille anlatıyor işte. Eşin neden girmiyor diye sorulduğunda diyer olumsuz şeyleri de okur çok etkilenir diyor. Aslında nazik bir davranış. Adam kendini saklamiyor. Söylüyor yani
(4,759 puan) tarafından
Hım anladım canısı
0 oy
tarafından

Emon olamayız ama bu kadar teredutun şimdiden varsa sıl canım uygulamayı çünkü malesmalesef çok denk geldik :(

0 oy
(319 puan) tarafından
Öyle işsiz güçsüzler var bi kaç kişi söylemişti bende çok şaşırmıştım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 778 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 405 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 735 göst.