0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Eşimle sürekli tartısıyoruz ve ben 31 haftalık gebeyim arefe gününden buyana düzgün hiç normal konusmamız olmadı hep kavga hep kavga şimdide senin aklını bulandıran bişeyler var birileri var dedi senin telefonun dökümünü çıkarttırıp yüzüne vurcam ozaman hersey belli olcak dedi canım çok sıkkın bukadar mı bitti hersey içimizde 8 yılda tükettik mi herseyi kızmalımıyım ne yaparsan yap mı demeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum ve bugün bayram bi yandan hamileyim kendimi çok çaresiz ve mutsuz hissediyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne varmış telefon dökümününde de öyle diyo
(25 puan) tarafından
Bilmiyorum
(25,224 puan) tarafından
Çıkarsın madem sende onunkini cıkar bence kişi kendinden bilir işi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yo oturub alkışlamalısın ne demek kizmalimiyim ya senin namusuna laf ediyor güvenmiyorsa sana neden evlenmiş piskalojisi bozulmuş esini gitsin tedavi olsun
(25,224 puan) tarafından
Offffff
tarafından
Değiştirmiycem:-D
(25 puan) tarafından
Pisikolojisi zaten bozuk dün itiraf etti bi kaç ay önce bi süre madde kullanmış kafası dağılsın die ne ölümlerden döndüm rabbim korudu dedi. Bilmiyorum nolur dua edin bana
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(670 puan) tarafından
Hamile olduğun için duygusal düşünüyorsn takılma bu kadar geçer 
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Kendinden eminsen birak cikartsin dokumani sende gozune sokarsin o zmn ne ***** bole erkekler ya evleniyolar cocuk yapiyolar sonrada dokuman cikariyolar
0 oy
(3,836 puan) tarafından
eşin neyin derdinde acaba sen kendini biliyorsan neyi gösterecek ki sana. hamile halinle böyle terbiyesiz şeyler bide bayram zamanı. onu cenemle bezdiririm valla 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Canm soyle o dokumanlari cikar ama bsy olmadigini gorursen seni o zmn bn bosarm de
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Cıkarsın manyak. İşte o zaman birsey cıkmayın a kopar yaygarayı. Cagır ailesini akrabalarını iftira attı oğlunuz bana de. Tedavi ettirsin ler 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
O ne bicim bir laf ne bulmayi umuyo acaba cok kırıcı kisi kendinden bilirmis isi valla bence tepkini gostermelisin
0 oy
tarafından
Boyle seyler aıle bırlıgını sarsar o lafları etmesi bile sizin omur boyu aklınızdan cıkmayacak sozler. Esıne guvenmıyor ise bosansın boyle laflar ederek sizi sindirmeye mi calısıyor. Sızın dusuncelerınız olması ıcın ılla bırının aklınızı bulandrması mı grekıyor...koca kadının bır de hamıle olan bır kadının gunahını almanın vebalını odeyemez terbıyesız adam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 244 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 159 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Deryavn (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (821 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.