0 oy
540 göst.
Aile kategorisinde (229 puan) tarafından
Annelerdeyim 15 aylık bir kızım var heryeri karıştırıyor sabah geldim birde babannem var sürekli çocuğa bağırıyor dur.yapma etme die sonunda gözüm döndü sinirden vurdum çocuğa çok kötü iki tane bardak.kirdi kız.kardesim gelecek yoksa şimdi çıkıp gidicem evime b çocuğu kaldıramıyor mezarına göturcek bardakları sanki oh.kirildi ıi oldu 

10 Cevaplar

0 oy
(48,660 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
vurunca bebek anladi mi peki gitme bir daha ozleyen gelip senin evibde sevsin
(229 puan) tarafından
Öyle yapicam bayram burnumdan geldi bizdelerdo zaten kardeşim gelcek die geldik burnumdan getirdiler
-Reklam-
+2 oy
(180 puan) tarafından
Sana şuan kötü birşey dememek için inan ki kendimi zor tutuyorum

Babaannenden eksik bir yanın yok nasıl iki tane vurdum çok kötü bı şekilde diyebiliyorsun yazık yazık o çocuğun bozduğu kirlettiqi eviniz var ya işte neyse...
0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum çocuktur kirarda dokerde ama biraz sahip çıkmak gerekir
(229 puan) tarafından
Çıkıyorum anlamior ki bizim evdeydik kurbanım vardı onu hallettik bizde yapıor hiç kızmıyor burda kadın dayanamıyor cocuga zoruma gidiyor küçücük çocuğa kaçtır vuruyorum geldik geleli burnumda geldi
(948 puan) tarafından
Canım boş insanlar yüzünden niye çocuğunu doviyorsunki çocuğun suçu ne sen de haksız değilsin tabii insan artık gırtlağa gelince tüm sinirini çocuğundan çıkarıyor llah yardım etsin İnşallah Rabb'im çocuğunu akıllı evlat nasip etsin inşallah
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Onlar yuzunden cocuga niye vuruyorsn kuzum yazik gunah madem oyleler biliyorsun aileni yatiliya gitme gor don evine
(229 puan) tarafından
Eşim yok kardeşimle yazlığa gittiler yarında kız.kardesim gelecek gurbetten gelmesem olmazdı ama şuan çekip gitmemek için zor tutuyorum kendimi
0 oy
(890 puan) tarafından
Çocuk o tabi karıştırır benimki de bir yaş 2 aylık çekmece görmesin yeterki ne yapım şuan aklı ermiyor diye ya topluyorum arkasından yada hiç açılmayacak biseyse tam kapatıyorum biraz ağlıyor başka şeyle meşgul oluyor yazık yavruna onların gelişim dönemi özellikleri bunlar dayakla o çocuk anlayıp bir daha yapamama şeyine girmez bir daha yapar.ama bu sefer de. Çocuğun korkak çekingen yada tersi inatçı aksi saldırgan olur sizden gördüğü için.bence sakin olun kırdı kirdi yapacak bişey yok yakın yerlere indirmeyin sizde önemli eşyaları 
(229 puan) tarafından
Anlamiolar ki kalk al dio alıyorum yanıma 1 dk durmuo tekrar gidio artık gözüm döndü vurdum babannenin çenesi b dk durmak bilmes delirtti beni
(890 puan) tarafından
Sen de iş güc yapma onun etrafında dolancan mecbur.yada gitmicen kalmican günü birlik bir. Kaç saat kal  yada   onlar gelcek çok sorunsa
0 oy
tarafından
Çocuğa niye vuruyon deseydin ya alırım ben sana bardak babaanne diye 
(229 puan) tarafından
Darladı beni artık gözüm döndü b anda mezarına göturcek bardakları sanki milattan kalma bardak
tarafından
Ay yaşlıların her malı kıymetlidir boşver takma kafaya bebeğine de kızma yaşlıya da kızma.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Cocuga niye vuruyorsunuz onu anlamadim babaannenize lafinizi soyleyin cocugunuza da siddet gostermeyin.Siddetle degil sevgiyle buyutun ki cocugunuzu buyuyunce oda size sizin ona davrandiginiz gibi davransin
(229 puan) tarafından
Sabah geldim geldiğimden bu saate sürekli söylendi çocuğa yapma diorum anlamıyor alıyorum kucaima inior yine aynı sonunda onun çenesinden gözüm döndü sinirden vurdum çok pisman oldim demekki eşimden ayrılsam falan sigmicam eve
(6,203 puan) tarafından
Ne olursa olsun cocugunuza vurmayin cocuk vurmayla bir seyleri anlamaz aksine daha da kotuye gider
(229 puan) tarafından
Bende çocuğuma vurmak istemezdim ama oldu maalesef taksiye bindim evime gidiyorum simdi
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kiz 15 aylik bebek ne anlar Allah askina icim gitti vurdum diyince eminim sen daha cok pisman olmussundur birdaha kimse icin hicbisey icin vurma cocuguna canim
(229 puan) tarafından
Vurmak istemedim çocuğuma ama o kadar darladilarki b an kendime engel olamadım çocuğu da bunalttilar evimdeim şimdi doyasıya oynasın cocugum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eee cocuga vurunca noldu sustu mu milletin ağzı. Birilerinin bardagını kırdı diye cocuguma hiç vurmam. O lafında tıkarım onun agzına 
0 oy
(283 puan) tarafından
Ahh nasıl vurursun sen şimdi boyleysen ileride ne olacak sebebi ne olursa olsun vurulmaz helede o kadar küçükse
(229 puan) tarafından
Vurmak istemedim çocuğuma ama o kadar darladilarki b an kendime engel olamadım çocuğu da bunalttilar evimdeim şimdi doyasıya oynasın cocugum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 188 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Berivankarakus (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 544 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Aytug (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 651 göst.