0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Kızım babasını görünce çok değişiyor benim hayır dediğim şeylere müdahele ettiği için evin içinde bu şeklide . Bir de kayinvalidemlerde farklı sorunlar yasiyrm yanlış olan benim izin vermediğim her şeyi yaptırmaya çalışıyor o da yapıyor  bizim yanimizda yapacak yapsin vs diyor doğal olarak beni hicbir şeklide dinlemiyor tınlamıyor bile  hele bu aralar saldırgan davranışlara başladı bana karşı .ben annesiyim ya neden saygi duyulmuyor bana pasif kaliyrm kaç kez güzelce anlattım sıkıntı cekiyrm söz dinletemiyirum sonra aram açılıyor kızımla diye ısrarla devam ediyor eşime söylemeye çalıştım güzelce anneme laf soyleyemzsin vs tersledi e annesine de saygısızlık olacak diye bir şey diyemiyrm ne olacak ne yapacgm peki göz göre göre kızımla aramı acacgm kaybdedcgm..

4 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
Sonra onlar kenara cekilir yaramazligini  her seyini sen cekersin laf anlamazlar hic ugrasma
(1,075 puan) tarafından
E canım böyle sürekli inatlaşma içine giriyrz kızımla daha baskıcı oliyroum bazen onlar yüzünden.E biz neyiz.
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Saygısızlıksa saygısızlık valla kimse benim çocuğumdan önemli değil. Ben esimin ailesi olsun kendi ailem olsun heryerde herseye karışım. Mesela babam bardağa su katmış ellerini sokturuyordu aldım döktüm suyu yapmayacak dedim ben uğraşıyorum her zaman istiyor sonra ben izin vermiyorum vermeyin su falan dedim. Kaynana da yemek yerken görümcenin oğlu jelibon istedi 2 yaşında o, benim kiz da 1.5 benimkine de verdi. Hayır yemeyecek benim çocuğumun yiyeceğine karışmayın yemeğini yiyecek dedim. Eline çikolata veriyorlar mesela hayır ben izin vermiyorum yemeyecek diye geri koyuyorum falan herseye karışırım yani çok cinsim bu konuda 
(549 puan) tarafından
Herlde benim bir sene sonraki halim :))) smdıden bnde mudahele edıyorm
Bebegım kızım 3aylk ıhh etse kucaklarna alıyorm dedm almayın snra hep kucak ıstıck snra Bn ckıcm duruyorsa duruyor ztn Cock yatakta oyle sevin ddm
Daha genlesmedn uyanır uyanmaz alıyorlar uyardım
Ama cnm Cock görhnce canı ceker snde ufak Bı parca ver de en azndan Cock bu
(2,447 puan) tarafından
Yok canim vermem. Zaten zar zor yemek yiyor önüne geçemeyiz en iyisi tadını bilmesin. Baştan nasıl alistirirsan öyle gidiyor valla ben 19 aylik kızım hala yüzünü optururmem mesela sap sup opulmesine tahammül edemem.  Kolunu bacağını öperler silerim hemen
(549 puan) tarafından
Ahahhaha sn bnm ikizim mısn:))) bnde böyle konusunca cins oluyorm vlla kndı ailemde dıo böyle de Olma die
Mesela kucagna alirlr ustu bası pismi fln die direk alrm bıde sigara ıcıyorlr bu konuda herkes aynı dusunr gercı
(2,447 puan) tarafından
Bana da diyorlar öyle deme böyle yapma bizde çocuk yetiştirdik falan. Bende diyorum buda benim çocuğum bırakın da bende yetistireyim :D
(549 puan) tarafından
Asdfhh bnde oyle diyorum
Kaınvalıdm Bn cocklrmı boyle buyuttm dıyor bnde gene buyut bnde böyleyim dıyorm
0 oy
tarafından
Arada buyuyen cocuk oyle oluyo ben coookkk sıkıntısını yasadim agladim psikolojim bozuldu kizim benden nefret ediyordu parcalasaici rahat etmeyecek daha artik umursamadım saliberdim cok yipraniyordum kizim simdi daha 4 bucuk yasinda babaannesine gidiyo bsna ses kaydi atiyo annecim cok seviyorum seni hskkini helal et sen dinlen diye geliyorum ben falan sen ne kadar stresli olursan cocuk herseyin aksini yapiyor kendi hsline birak zaten okul olunca iyice sana baglanir bugunler heo gecer sen yiprandiginla kalırsın 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Benim kayinpederlerde ayni yaptilar, yok çay istiyor, yok salcasiz yemegin tadi mi olur, o salcali istiyor, yok dondurma yesin biraz daha...ya 1 yaşında bebek henüz. Guzellikle uyardim, anlamadi. En son baktim verme baba bugun dondurma yedi zatrn dememe rağmen israrla bebegime dondurma uzatiyor. Cektim aldim çocuğumu yanından, olay cikardim. Bu evde kimse beni umursamiyor diye yuksek sesle esime sikayetlendim, ben bu çocuğun sagligini dusunuyorum diye...daha  da bisey yapamıyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 678 göst.
8 Mayıs 2020 Aile kategorisinde ❣AYSUDEMIRCIOGLU❣ (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 234 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.