0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Sizinki kimden yana kizlar ???esimin ailesiyle bi kotu soz soylemisligimiz yok iyiyiz yani ama esimle bi iyi bi kotuyuz tartismaliylen kirildimi sevmiyorum diyorum kendi kendime nefret ediyorum benm imtihanim esimden yana galiba keske dunya iyisi olsaydida ailesiyle kotu olsaydim diyorum boyle bi sacma dusunce iste ...

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım Birtek evlilik için düşünülmemeli ben hayatı dört dörtlül olan birini bu yaşıma kadar henüz görmedim
(4,110 puan) tarafından
Katılıyorum. Evliliği iyi olanın başka bir sorunu olur. Hayatın akışı bu şekilde çünkü.
(253 puan) tarafından
Imtihan dunyasi iste herseyden geliyor sabr etmemiz gerekiyor zorda olsa;(
-Reklam-
0 oy
(48,620 puan) tarafından
her evlilikte oluyor iniş çıkışlar 
(7,939 puan) tarafından
Aynen şuan mesela uyuyo bogasim var bugün gitmiş çocuklara yatak almış. İnsan karısınıda götürmez mi o kdr alma ztn borç icindeyiz dedim takan kim inadjna alacam dedi. Birde ikinci el hiç sevmem
(48,620 puan) tarafından
off tam dövmelik küfür eder gibi olmuş
(7,939 puan) tarafından
Kız birde üste çıktı sabahtan beri tripli.niye almiyim diyo kim sana bu aklı veriyor diyo
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Benim sıkıntım işleri ve dışarıya olan çok aşırı doz fedakarlıklarından dolayı oluyo en çok. Napalım 4 4lük hayat yok. Varsa da o hayattan korkmak lazım
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Herşeyle herkesle iyiyiz eşimle de aramızda asla asla sorun olmaz diyen yalan söylüyodur. Sjsjsj
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Ailesiyle kotu oldugunun kendisiyle iyi olma ihtimali eger anakuzusuysa ykk

Turk erkeklerini Rbabim biz kadinlara imtihan diye yaratmis azinlik (aile kulturunu bilen,bireyselligi gelimis akli kafasinin usfunde,mutlulugun kaynagini disarida degil evinde cocucunda esinde bulan bilen abi kardeslerimi haric tutuyorum ) 

Malesef 50 yaslarinda kafalarina bisey dank ediyo ama o zamana kadar kadinin da agzinda dis ,basinda siyah kalmamis oluyo
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bizimde en büyük sorunumuz eşimin kibri. Simdi hatalı davranısı yüzümden aglamaktan mahvoldum karsisinda. Hatasinin farkina varmasina rağmen gelip bi sarılmadı . 

Bende bazen diyorum keske biraz daha sevkatli alcak gönullu bi insan olsaydi karsimdaki
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Emin ol hepsinin sıkıntısı ayrı. Benim de eşimle aram iyi ama aileler ile aramız iyi değil bu da güzel bişey değil..
(253 puan) tarafından
O daha kotudur belkide bilemiycem ...
(1,082 puan) tarafından
Yani hepsini kaldırma gücün farklı oluyor... Rabbim gönül rahatlığı versin kardeşim.
0 oy
tarafından
Ailelere mesafeyiz kimse merkzmde degil kimse çekirdek ailemze laf edemez şükür cokca mutluyz 
(253 puan) tarafından
Ne guzel boyle olabilen varmis
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Tartışma olmayan ilişki yok bence ama önemli olan dozunda bitirmek o tartışmayı sakinleşip bi nefes alınca zaten o konu rayına oturuyo
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benimde eşimin ailesi tarafından sıkıntılarımız var biraz. Çoğunu geçmişte bıraktık ama şimdi kaynım biraz sıkıntı değişik biri. Bizde elimizi ayağımızı çektik biraz. Eskisi gibi sık sık gitmiyoruz 
0 oy
(2,320 puan) tarafından
Abısı?????? Esıöın bır ıkı huyu a

Harıc arada delı etsede benı anlatsam şurda daha ne istiyorsun denır ama işte abı bagımlılıgı bıtırıyor benı neyse dertlendırme benı beeeee
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Bizim evliligin sikintisida icerde koltukta oturuyor ,onada sorsan bizim evliliğin sikintisi da balkonda sigara içiyor der şuan ☺️
0 oy
tarafından
Ailesi diyorum geri duruyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 445 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.
0 oy
0 cevap 48 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 462 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

379,059 soru

11,345,767 cevap

34,812 kullanıcı

...