0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar biz görümcemin evinde misafirlikteyiz. Kahvaltı hazırlarken onun yemek takımı yuvarlak benimkisi ise kare. Durmuş benim yanımda ben kare tabakları hiç sevmiyorum dedi. Bende dik dik suratına baktım. Ömründe benimkiler hariç kaç tane kare tabak gördüyse. Sabah sabah sinir etti beni ya. Sanki bana bir tabak çanak vermiş gibi birde benim aldığım takımlara dalaşıyor. 

8 Cevaplar

+1 oy
(271 puan) tarafından
Ahahah kaynanam da aynı şeyi yapıyo yuvarlak takımım da var ama gelince inatla kare takımı çıkıyorum :))  
tarafından
Aferin kız bundan sonra bende gözüne gözüne sokacam :Dd
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından

:D kare olunca köşeleri gözüne mi batıyormuş  hasbamın... yani begenen seven almış evinde kullanıyorsun daha neyin yorumu bu :D 

tarafından
İşte ömründe kaç tane kare tabak gördüyse :D
(196 puan) tarafından
Ya hadsiz insanın hali bir başka vallahi.
tarafından
Aynen canım
0 oy
(948 puan) tarafından

Hahahaha Allah'ım kız sırf bi tabak için sınırıni bozdu yaaa artık bişey demiyorum bu Kaynana iletine;)

tarafından
Kuzum bana bir çay kaşığı bile vermedi evlenirken bide takımlarıma laf ediyor utanmadan :(
(948 puan) tarafından
Kuzum diyeydin annem bunu sevip almış bana bende çok seviyorum
tarafından
Hiç bişi demedim bir oğlu daha var evlenecek onun karısından bulsun ne bulursa
(948 puan) tarafından
Hiç şüphem yoktur bana yaşatanlar Rabbim yasatmadan almasın canlarını
tarafından
Allah a havale ettim zaten kuzum. Hiç şüphesiz onun adaletine güveniyorum.
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Alaydın da kare olmasaydı diyeydin ya tabak tabakdır ya 
tarafından
Aynen de değmez ya boşver
(3,750 puan) tarafından
Aynen değmiyo ama yeri geldimi de demek gerekiyor ne yazık ki sanki herşeyi dört dörtlük yapmış gibi konuşurlar ya
tarafından
Çekemiyor canım takımlarımı. Onlardan bir çay kaşığı bile almadım muhtaç olmadım ya onu çekemiyor.
0 oy
tarafından
Herkesin zevki farklıdır canım. Sende gülümseyerek ben seviyorum anne sevdiğim için aldım diyebilirsin. Bende danteli sevmem ama kaynanam seviyor diyede can sıkmam. Bana kullan dedi mesala eski bir şeyi. Anne bu cagda kullanılmıyor diyorum ya da sevmediğimi söylüyorum. 

Sende içinde tutmayıp ben seviyorum yeni nesil de bunları kullanıyor dersen içine dert olmaz. 

Tek problem içimizde tutup duygumuzu belli etmedigimizden kaynaklanıyor
tarafından
Her lafımı yanlış anlayan bir tip canım o yüzden buraya içimi dökmek istedim
tarafından
Tüm kaynanalar öyle canım
0 oy
tarafından
Olabilir bunda sinir olcak bise yok benim kaynanam da koyu renk eşya sever sürekli de dile getirir bende açık renk sevdiğimi söylerim herkesin zevki farklıdır 
tarafından
Kuzum bana evlenirken bir çay kaşığı bile vermedi utanmadan bide emeğimle aldığım takımlara laf ediyor. Sinir olduğum nokta bu.
tarafından
Kaynanan sana niye çay kaşığı versin canim kızın çeyizini kiz tarafı yapar. Takılma bunlara bence sevmiyor beğenmiyor olabilir benim öz annem de kendi günlük takımımı beğenmiyor her seferinde laf ediyor benim zevkim diyip geçiyorum
tarafından
Bizim burda oğlanın da mutfak çeyizi olur canım o yüzden zoruma gidiyor. Aman neyse takmamaya çalışıyorum.
0 oy
(977 puan) tarafından

Ben çok seviyorum deseydin sen de :D

tarafından
Kız bişey demedim boşverrr nefesimi tüketmeye değmez :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
İlla o lafı sokacaklar yoksa rahat edemezler canım ne yapcan 
tarafından
Kendilerini birşey zannetmeye devam etsinler :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 327 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 298 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde ipek4161 (1,548 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 322 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.