0 oy
2,899 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Mümkünse tabi

15 Cevaplar

+1 oy
(6,827 puan) tarafından
3 lü burma asla vazgecme
(909 puan) tarafından
Üçlü burma mi bakayım bı
tarafından
Kesinlikleeee dugunumde kayın babam takti setin yaninda ek olarak 4,5 almislar 1,5 yil önce şuan 7 küsürdü en son dahada yükseldi altin yani olmustur 8 lira ve ustune eklemis resmen baya farkla ben sok olmstm kuyumcu soylynce
-Reklam-
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Tabiki adana burma.. annem sözüm kesilirken bunu istedi ... Kuyumcuya gittik tabi kayinoeder kuyumcuya demiş biz gelince başka bilezik çıkar sanki salagiz biz.. anenmde hayirrr dedi bu bilezik gösterişli ama satınca değer kaybeder dedi adana 3lu burma istedik sende ondan al ama şuan altın uctu
(909 puan) tarafından
Altın uçtu ama asla düşmez daha da ucar
(4,961 puan) tarafından
Daha önceki ayda böyle oldu bende altını TL cevirmistim yüksek daha da yükselir dye sonra inişe geçti çok inmez zaten ama daha da çıkmaz bı seviyede iner kalır bı sure ben baya takipteyim
(909 puan) tarafından
Alma bekle düşer mi diyorsun yani
(4,961 puan) tarafından
İlla bu ara alcam dersen al. Tanıdık kuyumcun varsa danış ama aşırı yüksek bu normal degl zaten altın sabır işi standart bı seviyede giderken karar verirsin seçim senin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Burma kuzum hic değer kaybetmez cunku üstünde işlem yok
(909 puan) tarafından
Ya ama burmanin da çok çeşidi var resmi var mi atabilir misin canim
0 oy
tarafından
Burma bilezik değer kaybetse de çok kaybetmez işlemeli olanlarda ve içleri ol olanlarda değer kaybeder 
0 oy
tarafından
24 ayar düz bilezik diye biliyorum 
0 oy
tarafından

Isim ehli mrvnr    :) 

0 oy
tarafından
Kibrit çöpü değer kaybetmoyırmuş
0 oy
(788 puan) tarafından

Canım benim bundan var ben Trabzon hasırı istedim ama kuyumcu akrabamız var kesinlikle fiyatı satarken oynamıyor değer asla kaybetmez dedi bende bundan aldım bunu tavsiye ederim

image

tarafından
Ewd bundan al yazdm ama bu model iste benimde var aynisindan bütün altnlarmda fiyat oynyr bunda oynamadı satarken
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Trabzon burma bilezik 
0 oy
(55 puan) tarafından
Vallaha kaybetmez çok ayarı ve gramı önemli  burma bileziklerim var eşim 5 sene önce almış 5 bin TL şimdi tanesi 18 bin küsür kaybetmiyor yani buralar ozellikle
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Buralarda hiç işçilik olmuyor canm annemlerde genelde yatırım için onu alıyor lar
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Annem düz alıyordu canım yatırım için
0 oy
(370 puan) tarafından

Postu kesin Mrvnr açmıştır dedim ama yanılmışım :)

0 oy
(887 puan) tarafından
Duzbislemesizbolanlar yatırımlık diye satılıyor zaten cnm kuyumcuya söylersen o sana gösterir örneklerini 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 488 göst.
0 oy
5 cevap 116 göst.
2 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 605 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 356 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,262 cevap

34,850 kullanıcı

...