0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Maksat vakit gecsin 

Esim demez derse parcalayacagimi bilir onu ☺

Bende demem dersem oda beni parcalar bilirim ☺

Abartildigini dusunen arkadaslar olabilir ama ben kiskanc biriyim esimde oyle bir birimizi dengeliyorz bu sekil de sizde durumlar ne ??? ☺❤ hadi sohbete 

25 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Esime kizmam ki niye kizayim yani benle evlendi diye yorum kabiliyetini veya gorme duyusunu kaybetmedi ya.Her guzel dedigimize cinsellikte duymuyoruz.Ama o bana asla dedirtmez ki sanki dedirtmeyince dusunmuyorum da 
(6,053 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
(1,134 puan) tarafından
Duygularımın tercümanı oldun kız katılıyorum ben derim eşim de der içimizde kötülük ard niyet olmadan
tarafından
:) kiskancligi normal birsey gibi algiliyoruz malesef yaslaninca kocayi kiskanmayi birakip ogullarimizi kizlarimizi kisjanmaya geciyiruz malesef
(351 puan) tarafından
Çok güzel bir yorum hatta ben bile aşko bak bu kız ne kadar güzel diyorum hahahha bende bazen erkeklere ne kadar yakışıklı diyorum yüzüme tip tip bakıyo gülüyoruz sonra
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Benim esimde demez ben masallah yakisikli diye kizdirmaya calisirim ama kizmaz :D
(6,053 puan) tarafından
Hahahah oda iyi ☺
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Diyebilir sonuçda yanımızda demese bile başka yerde başka güzel görünce diyecek
(6,053 puan) tarafından
Yaaa oda iyi ☺☺
0 oy
tarafından
Ben derim de o diyemez
(6,053 puan) tarafından
Hahahah☺☺
0 oy
tarafından
Sevgiliyken söz dizinde ki sarı komutana aşırı ilgim varri odur budur daha onu izletmez onun olduğu hiç bir diziyi de izletmez kendi asker ona sarı komutan diyorum kızıyor ahaha eşim demez asla canim
tarafından
Sus kız yaramı desme o bir gülüyor ben pert ahahaha
(6,053 puan) tarafından
Hahahahaha buse ya ☺☺☺
(2,860 puan) tarafından
Dimi busem ya yiğidi öldür hakkını yeme adam da adam yavv
(6,053 puan) tarafından
Hahahah kizlar ya
tarafından
Susun kızlar bu uşağı unutak evliyiz ahahah
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Eşim kesinlikle demez de bende en ufak bi imada bulunsam kızar çok kıskanç 
(6,053 puan) tarafından
Aha biz ☺☺☺
0 oy
(745 puan) tarafından
Ben derim :) 
(6,053 puan) tarafından
Aboooo☺☺
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Biz rahatız Allah ın yarattığına güzel ve yakışıklıya Allah ne güzel yaratmış demek övgüdür kimse nefsi için bakmıyor 
(6,053 puan) tarafından
Buda guzel ☺☺☺
0 oy
(1,352 puan) tarafından
O da der ben de derim sıkıntı olmaz 
(6,053 puan) tarafından
MasAllah☺
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Aslında bana yapılmasını istemediğim için bende ona yapmam yani onun yanında bi erkeğe yakışıklı demem desemde iki bacağından beni tutar çamaşır ipine asar :D

(6,053 puan) tarafından
Hahaahahah☺☺☺☺
(9,626 puan) tarafından
Ahshahshsjajwj ☺☺
0 oy
tarafından
Göz zinasından dolayı yüzüne bakmıyorum erkeklerin. Dolayısıyla eşimle asla böyle bir muhabbetim olamaz. Böyle bir şey dersem de eşim yüzüme bile bakmaz bir daha.
(6,053 puan) tarafından
Ayy bin kere masAllah ❤❤
0 oy
(9 puan) tarafından
İyi niyetli bi şekilde eleştiririz ikimiz de çirkinmiş yakışıklıymış güzelmiş vs diye
(6,053 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
0 oy
tarafından

Eşimden duymadım. Ama ben yorum yapıyorum. AA. Bu kız çok güzel yada bu adam çok yakışıklı diye o da destekler yada kız daha güzel gibisinden. Yorum yaparız

(6,053 puan) tarafından
Doguma ne kadar busra
tarafından
Hiç bilmiyorum desen inanır mısın cnm 30 haftada doğum planlaması yapılacak. O o zman belli olacak tahlillere göre bekliycez veya beklemiyecez diye o yüzden su diyemiyorum cnm
(6,053 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim sag salim gelsin insAllah evinin icine dualarim seninle
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun.
(6,053 puan) tarafından
Cumlemizden cnm
0 oy
(288 puan) tarafından
Kız tivi de çok güzel hareketler bunlar izliyorduk orda kısa boylu bı adam var ay ne kadar tatlı dememle kanalı silmesi bir oldu düşün:))
(6,053 puan) tarafından
Hahahah camdaki kizda ki mi ☺
(288 puan) tarafından
Blmym kuzumda baya kısa falandı tatlı tatlı komik hareketleri vardı bende eşimi unutmustm bı gülüym bide kendi kendime yorum yapym meğersem arkamdayms kanalı sildi kustu tekrar kendisi konuştu :)))
(6,053 puan) tarafından
Hahah odur ay tontik tontik eleri war ☺☺☺
(288 puan) tarafından
Aynen:)
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Ben kesinlikle demem eşim sevmez öyle şeyleri ama kendi der gıcık 
(6,053 puan) tarafından
Kafasina odun vur ☺☺☺
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Tv de gördüklerimize diyoruz hatta güzel görnce  cok güzel diyorum böyle eşime de diyorm dimi güzel filan onaylasın diye bekliyom:D  birine yakısklı desem oda der aynen yakısıklı filan skkıntı yok ama tvde :D gerisi olmaz kıskancuz
(6,053 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
0 oy
(826 puan) tarafından
Yakışıklı söylemekmi vAlla tvde birine baksam başımın etini yiyo tabu bende onun ama ben onun huyunu bildiğim için dikkat ederim bakmam yada söylemem bişey vAlla başına dert açamam
(6,053 puan) tarafından
Hahahahha☺
0 oy
tarafından
Eşim söyler anlatirken falan da iş arkadaşlarından  falan yada birini.anlatirken...birde bunu ailemin  yanında ailesinin yanında yapardı .şöyle gül alimli mavi gözlü.falan.diye konuşurdu. Bir iki oldu ucuncuse rahatsız olduğumu söyledim hoş durmuyo dedim.ben varken başka birini ovmen dedim..haklısın dedi. Öyle düşünmedim.dedi..bir.daha yapmadı..ben yapmam öyle şeyler..başka.birini.ovmek falan çok benlik değil yaparsam Aras bulut iynemliyi overim arada onada aldırmaz:-D:-D oyuncu diye
(6,053 puan) tarafından
Hahahaha ☺anlayisli olmasi guzwl
tarafından
Normalde çok anlayışlı değildir..mantıklı bulursa  anlayışlı olabiliyo:-D:-D
(6,053 puan) tarafından
:-D :-D
0 oy
(448 puan) tarafından

Benimkisi tvde sarışın kadınları görünce..şakasına tvidekiye bak bide benim yanımdakine bak..diyo..:D bende diyorumki o zaman niye evlendin benle git al tvdekileri

Oda onlar bana bakmaz diye seninle evlendim diyor.:D ee demekki neymiş davul bile dengi dengine ğardaş diyorum..beraber gülüyoruz..

Zaten benim eşim şakasına söylediğini biliyorum..))ikimiz arasında sayğı sevgi çok şükür var..onun saçının telinede kurban olurum ben..oda aynısını benim için hiç düşünmeden söyler..ben zaten bi kere hastalandığımda onun hastenede gizli gizli ağlayışların gördüm yaa..Ölsem unutmam onun o çocuk gibi ağlamasını))

(6,053 puan) tarafından
Ayy c9k iyi ya Allah muhabbetinizi artirsin☺
(448 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım..rabbim seninde aileni korusun♡♡
(6,053 puan) tarafından
Aminnn canim benim ❤❤❤
0 oy
tarafından
O der de bende derm o bozulur bidaha dymez:)))kuzu bizde aynı sizin gibiyiz birbirimizi dengeliyoz:))
(6,053 puan) tarafından
MasAllah sizede ☺
tarafından
Sizede aşkım sizede. :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,499 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,055 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,010 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,287,052 cevap

34,694 kullanıcı

...