0 oy
553 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Kızlar eşim alkol bağımlısı biri ailesiyle cok kötü olay geçirdik eşim içip içip evin önünde sızmış şekilde gördük cok kötü oldum kendinde değildi eve soktular babası cok kızdı senin gibi oğlum yok dedi eşim cok ağladı pişmanım diye aradan iki hafta geçti eşimin ailesiyle bayramlaşmaya gittik üç gün durduk sonra evimize geçtik eşimle benim annemin evine bayramlaşmaya gittik iki üç saat durduk hadi gidelim dedi cok yorgunum neyse eve geçtik bana sigara alıp gelicem dedi iki buçuk saat ortadan kayboldu merak ettim eve geldi ağzı alkolluydu eşim neden böyle yapıyor üç yaşında evladı var hamileyim doğuma bir ay kaldi eşim ailesine bakacak gibi durmuyor bile bile mi yapıyor anlamıyorum o kadar olaydan sonra nasil içebiliyor deliricem ne yapmam lazım  

7 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Konus anlat dondurmeye calis hastaneye falan gotur kendi bas edemiyorsa baktin olmuyo ailesine soyle onlar bas etsinler tedavi ettirsinler rabbim yardimcin olsun cok zor bir durum
(327 puan) tarafından
Daha iki hafta önce ne olaylar oldu etkisinden kalkamadım adam hiçe sayıp nasil icebiliyor
-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından
Ulaki bi derdi vardır Cnm laf ağzından al derdine ortak ol bakalım çünkü arkekler içine çok kapaniktur
(327 puan) tarafından
Az önce düğün davetimizi gözünün önünde yirttim beni rahat bırak diye bağırdı ben cok saf biriyim eşim eşim diye peşinde dolanıyorum ne muhabet ediyor ne konuşuyor ne gülüyor bambaşka biri oldu
(948 puan) tarafından
Yaaa Allah huzur versin vallahi kolay değil cnm Rabbim yuvanizi kurtarır insllah sende çok eşinin üstüne gitme derim Cnm kendi haline bırak
(53 puan) tarafından
Ben 20 yıldır çekiyorum değişir diye bekleme ne yeminler etti yine içiyor düşüp ayağını kırdı tövbe etti yine içiyor şuan dışarda benimde 6 aylık bebeğim var gidecek yerim yok gurursuzca çekiyorum ama Allaha havale ediyorum elbet kötünün sonu gelecek
(327 puan) tarafından
Ailesiyle ne kavgalar etti pişmanım diye ağlayan adam nasil olurda içebiliyor
(53 puan) tarafından
Ben 20 yıl oldu diyorum hep inandım tamam daha yapmaz dedim hep aynı bunlar alışkanlık huylu huyundan asla vazgeçmiyor
0 oy
tarafından
Yorumları okudum da babası bile 7 yıldır uğraşıyorum demiş öyle adamı ne diye evlendirirler de başka kızları yakarlar anlamıyorum. Tedavi olmasını iste olmuyorsa yapcak bise yok alkolün olduğu yerde huzur olmaz
(327 puan) tarafından
Geçmişi konuşmak gerekirse evet haklisiniz o kadar olay yaşandı ki nasil icebiliyorsun be adam ailesi bile rest çekti ben elini tuttumsans verdim yine aynı *** değişmiyor psikolojim bozuldu yemin ediyorum
0 oy
(196 puan) tarafından
Cok pardon yorumlarda "babasi 7yildir uğraşıyorum düzelmiyor " dedi dediniz peki.o kayinpederine demedin mi ozaman alkolik oglunun niye elin kizınin basima sardin oturt evidne sen çekseydin diye ya buyuk konuşmayim Allaha ama yani er kotu aliskanligi olan evladini insan nasil cesaret edipte evlendiriyolar el kizinin canı yokmu senin oglunun kahrını ceeksin senin adam edemedigini adam etsin.
(327 puan) tarafından
Haklisiniz babasi ev aldı araba aldi oğlu için cok çaba sarf etti neler neler ama eşim malesef düzelmiyor birdaha yapmam diye kandırıyor ya ben kocamı evin önünde baygın buldum  benim çocuğum görse anne babamın yerde ne işi var dese ne yapcam bunlari sürekli konusyourm ama cok ta umursamiyor o seçeneğini yaptı ne karnimdeki bebek nede oğlum nede kendi ailesi umrunda ben bunu anladım
(196 puan) tarafından
Canim senincok iyi anliyorum malesef alkolik bur babanin kızıyım hergün sızardı kapida mahallede bir yerde birde hotul horul uyurdu biz kuvuk arkadaslarimiz bize derdi baban horluyordu diye biz didari çıkmaya utanirdik.
0 oy
(18 puan) tarafından
Canim 9 senelik evliyim 1 sene onceye kadar agzina alkole dair birsey sokmazdi 1 sene once içmeye başladı ben ona birak diye baski yaptıkça o iyice arttırdı suan 2. Cocuguma hamileyim ve 18 günüm kaldi riskli bi hamilelik geciriyorum her gece içip içip geliyor babasi içmeye devam edersen hakkımı helal etmem dedi ona ragmen devam ediyo artık cok yoruldum o yüzden konuşmuyorum 
(327 puan) tarafından
Ben böyle evlilik için evlenmedim artık pskiloji bozuldu bir insan insanı nasil bu kadar hiçe sayar delirmek uzereyim bu seferde beni suçluyor hep sinirlenince benim icin yok artık ama böyle de aile olunmaz
(18 puan) tarafından
Bende seninle aynı durumdayım kendi ailem eşimin içtiğini bilmiyor 1 haftaya kadar annem yanima gelecek dogumum yaklaştığı için nasil idare edicem onlara ne dicem bilmiyorum kafamda dunya soru işareti benim ailem duyarsa cok büyük sıkıntılar yaşanacak
0 oy
tarafından
Açıkca soyluyım alkolık bırını döndurmek için gökten sopası ıle melek ınmesi kafasına ıkı tane vurması gerekır. Yanı mucize gerekır. Bosuna zamanını harcama evlatlarına vakıt ayır evıne bakmıyorsa bı caresıne bak. Bı derdı falan yok adam dumduz alkolık. 
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Alkol haramdir ama bunu ona anlatsan video falan izletsen ne kadar gunah oldugunu gorse tamam onu gectim ama karacigeri iflas eder bole giderse rabbim yuvana huzur versin çocuklarini dusundum bi an daha hic bi seyden haberleri yok masum yavrular senin bi sucun yok cnm suç esinin ailesinde kendi terbiye veremediklerkni el kizi vercek saniyolar insanlarin hayatlarini mahv ediyolar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 198 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nisakaoz (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 598 göst.
13 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 371 göst.