0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizlar konuyu bilen vardir bilmeyenler icin de dun actim poslara baksin esimle dun icti diye kavga etmistim evden kovmustum hani dayisigile gitmisti oraya gitmeden gene icmis hatta sarhos olacak kadar icmis ben biraz icti diye kavga ederken o sarhos olacak kadar icmis yengesi anlatti aradi oraya gidince de hemen uyumus ne yapayim simdi ben bosanmak icin de acele mi ediyorum diyorum ama iyice b*okunu cikardi isin

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sevmiyo musun esini. Sendeki sınırlar bu kadar mi keskin? Birakmadi diyelim.mesela bitirir misin cidden o evliligi?
(2,840 puan) tarafından
pitircikk:)) bende oyleyim ama bu genislikle alakasi yok gozumun onunde olsun ne halt yiyosa evde yesin gibi dusuyorum ben
tarafından
Bende hep yorumlara bakinca bunu düşünüyorum kendimi yargiliyorum belkide ben yanls yapiyorumdur
(2,692 puan) tarafından
Didem :) adam zaten içiyorsa evde içmesi bence de mantikli. Özellikle farklı oda yapıp çocuklardan uzak ama evde olması çok mantıklı. Mavikolataaa için söylediğim sadece bu yorum için değildi, genel olarak bende oluşturduğu izlenim o :) ki kendisi de hakkında boyle dusunuldugunun bilincindeymis zaten.
(2,840 puan) tarafından
ben baska evede tasinsam bu boyle 10 senedir hep ayri bi oda yaparim ona sonra kendi toplar eder ben karismm
tarafından
Evet kisitlanmayi sevmiyorum o yzden esime de bunu yapmiyrm
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
canimmm bak yuva kurmak cok zor ama bitirmek cok kolay bide cocuk vardi senin yanlis hatirlamiyosam icki ictigi icin direk bosanmaya gitmen cok yanlis bu benim dusuncem...biraz gozunu korkut ne bilim trip yap surat as ama yuvani yikma (hemenn) evet esinin gidip orda kalmasi cok yanlis belki dedigi gibi hemen uyumustur zaten onu isteseydi onu alirdi seni sevmis almis cocuk yapmissiniz senden evladindan ote yol yok ona artik kuzum:) en fazla seni bosasa bile sen onun cocugunun annesi olarak hayatinda herzaman olucaksin ama mantiksiz geliyo suanda bana direk bosanma filan 
tarafından
ben kackere uyardim icme icme diye yoruldum artik icio icip eve gelmesinden tirip filan atmami umursamaz ona cok buyuk bi ders lazim ** bulamiyirum iste ne yapacami
(2,840 puan) tarafından
bence 10kere dusun 1 kere saglam karar ver yanlussin suan sinirle hareket etme
0 oy
tarafından
Alkol gerçekten çok berbat bişey.bende boşanacaktim en son bağımlılık hattından yardım aldım psikiyatri doktorundan sıra aldık suan ilaç kullanıyor üç gün falan oldu ama birakmazsa bende bosanirjm alkol alan biriyle ömür geçmez
tarafından
bagimli mi bilmiyorum ama iciyi arada sirada da olsa iciyo
tarafından
Ya bağımlı olmasına gerek yok eğer birakmiyorsa yada birakamiyorsa çare lazım.
tarafından
Ha sadce arada sırada keyfe keder içiyorsa ona bişey diyemem tabi
tarafından
yok bacim yok aklina geldikce iciyo iyice bokunu cikardi ayda yilda icse ses etmicem de o iyice azitti
tarafından
Acil çözüm lazım :( gittikce önüne geçmek zorlaşıyor valla çok iyi anlıyorum seni
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Alkol benkm ickn bosanma sebebi ama baska insanlarnicin degil bilemem 
tarafından
benim icin de ogle onla bi omur sarhos bi insanla gecer mi bilemem cok seviyorum cabalicam bu gun gelince konusacam birakirsa biraksin yoksa ayrilicam derim
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Canim sonuçta sen bu adamın içtiğini biliyordun dimi evlenmeden önce içen adam asla vazgeçmez ben kendi eşimden biliyorm ama bu adam icipte sana zarar vermiyorsa sorun yapma bu kadar tabiki iyi bir şey değil ama eğer icipte seni dövüyorsa eyvallah haklısın boşanmakta 
(1,983 puan) tarafından
Bak yorumu mu bile okumadan yorum yapmışsın dövmüyorsa elleme içsin diye bişey yazmadım iyice oku hemen boşanmaya götürme olayı diye yazdim kendi kararın madem buradaki insanları dinlemiceksn bosanicaksin ne diye fikir istiyorsun o zaman
tarafından
gayet guzel okudum yorumunu ayrica mantikli yapilan yorumlarin hepsini dinliyorum
(1,983 puan) tarafından
Bence okuyamamişsin yada anlamk istediğin gibi anlamışsın neyse canım kendi kararin yorum istemişsin bende yorum yaptım
(1,983 puan) tarafından
Ayrıca benimle hemen hemen aynı yorumu yapan bı kaç kişi daha olmuş bı yuva kolay kurulmuyor tbki dövüyorsa durulmaz
tarafından
haklisin kuzum kb hakkini helal et
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm içiyor diye boşanmayı düşünme hemen benim eşimde içiyor 
tarafından
kuzum tamam da nereye kadar boyle devam edecek surekli icip mi gelecek ben hayatimda hic sarhos gormedim icki gormedim ama bu adam herseyi yasatti bana bilmiyorum
(5,436 puan) tarafından
Haklisin ama konuş çabala mutlaka cabalamissindir her yolu dene en azından sarhoş olmasın bende nefret ediyorum içkiden ama dışarda içinde sarhoş oluyor diye 2-3 tane eve getirtiyorum evde içiyor tabikide istemem evime içkinin girmesini ama dozunda içiyor en azından.
Inşallah bırakır benimkide seni kide
0 oy
tarafından
Hemen boşanmayı da düşünme biraz uzaklaş bakalım belki kaybetme korkusuyla kendine çeki düzen verir birde bu işlerde arkadaş çevresi çok çok önemli yani aynı arkadaş çevresiyle devam ederse alkolden falan vazgeçmez o
tarafından
asansorcu bunlar babadan gelen meslek asansorculerin hepsi ama hepsi iciyor esim bu isten ayrilip baksa is bulmustu 6 ay once de o isten ayrildi tekarsr asansorcu oldu o zaman daha fazla icmeye basladi birakmiyor bacim o isi biraksa ickiyi de birakacak
tarafından
Profesyonel yardım alın bide onu deneyin baktın olmuyor artık elimden geleni yaptım daha da uğraşamam der bırakırsın gerekirse şehir değiştirin uzaklasin
0 oy
(423 puan) tarafından
Canım benim de eşim iciyo hatta bütün abileri içiyor kuzenleri yani toplasinca bizde yada onlardan birinde muhakkak içerler  günah tabiki istemem içmesini ama iciyo bırakmıyor napalim içince sovmesi yok dövmesi yok içer uyur döver sovse  katlanılmaz zaten biraz daha sabret derim ben hemencik yuvanı yikma
0 oy
tarafından
Canım eşin hiç tedavi olmayı denedimi
tarafından
bagimli degilim ki ...diyor canim
tarafından
Bağımlı olup olmaması şart değil canım eşini ikna et yuvaniz için tedavi olsun o bunun farkin da değil belki ama boşanmayı bile düşünüyorsun eşini al karşına konuş tedaviye ikna et canım

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 2,077 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 553 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 490 göst.
0 oy
11 cevap 369 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu