0 oy
776 göst.
Aile kategorisinde (204 puan) tarafından
Benim bugün 1 yıl oldu

Kına yıldönümünü kim hatırlar? Kutlarmısınız?

27 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
29 TEMMUZ 2018 

04 ağustos 2018 

İki kınam oldu ') :) 
(204 puan) tarafından
Neden iki tane kuzu ama kutlarmisiniz ikisin birinden yoksa onemsemezmisiniz
(3,750 puan) tarafından
Kına kutlamam cnm bizim sabit tarih var onda seni seviyorum der geçeriz
Sevgililik nişanlılık nikah hepsi 30 temmuz bizim o gün kutlama yaparz evlendiğim gün ise 05 ağustos cnm
Neden iki kına il dışına gelin geldim iki kınam oldu
Toplamda 2 kınalık
3 kere gelinlik giydim cnm :) :)
(204 puan) tarafından
Sabit tarıh ne kız. Yani kına tarihiniz animsatmasınız ne guzel gundu falan o gunu konusmak. Yada aranızda nice seneler, kına yıldonum kutlu olsun demek. Da fazlasına kacmadan.

Biz nikah tarih onemsemeyiz kagit uzeri oldugu icin tek anımsarız o gunu fotoraflarımıza baktık. Aramızda nıce senelere yada nıkah yıldonum kutlu olsn tek o gunu hatırlatmak aslında. Biz dugun tarih evlilik yıldomumumuz kutlarız ❤️ O da yakında bu ayın 17
(3,750 puan) tarafından
Bizimki Bi kınam Bi düğün haric hepsi aynı tarih olduğu için önemsiyoruz cnm
Yoksa aslında 04.08.2018 kınam
05.08.2018 düğünüm
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Kına yıldönümünü kutlamayan da ne biliyim :D 23 eylül bizim 

(204 puan) tarafından
Anımsamazmısınız ne guzel bu gundu gibi.... aranızda soz olarak kutlama nıce senelere yada kına yıldonum kutlu olsn gibi gibi...
0 oy
(10,069 puan) tarafından

Odami kutlaniyo :D

(204 puan) tarafından
Aranızda kutlarmısınız mesela nice yıllara, kuma yıldonum kutlu olsn , tabi pasta kesmekte degil o kadarda olmaz. Anımsatırmısınız ne guzel gundu falan
(10,069 puan) tarafından
yoo evlilik olsa okeyde. Kına yildonumude nedir :D
(204 puan) tarafından
Var kız duydum:D anımsatmak o gunu yada aranızda nıce senelere demek yokmu
(10,069 puan) tarafından
Çok sacma :D tabiki yok
(204 puan) tarafından
Sacma olabilir duydum ondan sordum varmı diye:)
0 oy
tarafından

Kız anam 15 sene olmuş evleneliiii 

Unuttum gitti heeee:P

(204 puan) tarafından
Nie noldu bu havada limonata:DD
tarafından
Tamam hemen yapıp içicem :))
(204 puan) tarafından
:))))))))))))))))))))) ne yaaaaaaaa
tarafından
Öptüm seni tatlım :))))))
(204 puan) tarafından
Bende öptüm canımm :)))
0 oy
(903 puan) tarafından
Kına değil ama nişan yıl dönümü 23 temmuzdu kocişim sağolsun bana tee nerelerden sürpriz yapmış ☺️☺️☺️ 
(204 puan) tarafından
Kına boş bir gunmu gecer ne anımsatmak nede aranızda sozne kına yıldonum kutlu olsn demek ozen gostermeden
(903 puan) tarafından
Ben açıkçası kınayı da kutlamam yaa :) o kadar çok gün var ki hangisini kutlayalım :)))
(204 puan) tarafından
Kız bedava kutlamak dedim aranızda anımsatmak o gunu hatırlatmak aaaa ne guZeldi soyle boyle... nıce senelere deyıp kına yıldonumumuz bak kutlu olsn der gibi dedim
0 oy
(4,725 puan) tarafından

05.05.2017 :)     

(204 puan) tarafından
Anımsatırmısınız yada sozne kına yıldonm kutlu olsn gibisine benim bugun:)
0 oy
(30 puan) tarafından
Odamı kutlanıyodu ya
(204 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzu yıldonum geldigi icin sordum, o gün anımsatılırmı yoksa aramizda soz olarak kutlamılır? OZen gosterilmez sanırım
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Benim de bugündu
(204 puan) tarafından
Anımsatırmısın.? Ozen gostermeden aranızda sozne kutlu olsn dermisiniz
(1,174 puan) tarafından
Kutlama olarak değil de , vay be ne çabuk geçti zaman falan der yâd ederiz bi geçen zamani
(204 puan) tarafından
Hm ama aranızda nıce senlerere dermısınız ve ya kına yıldonum kutlu olsn demek sozle abarttı kacmadan , abarti kutlamak yemek pasta gibi..
(1,174 puan) tarafından
Hayır hiç aklıma gelmedi, kina için.  Evlilik yıldönümü n 'de hep birlikte daha nice yıllara deriz sadece
(204 puan) tarafından
Tm canm anladım
0 oy
(3,701 puan) tarafından
9 Eylül....... 
(204 puan) tarafından
Aranizda soz olarak kutlarmısınız ve anımsatırmısınız canm
(3,701 puan) tarafından
Aklımıza bile gelmiyor :))
0 oy
tarafından
Öyle bir tarih yok :D
(204 puan) tarafından
:D nie yok :))))
tarafından
Olmadı çünkü dul karı gibi evlendim tövbe tövbe sinirlerim bozulup duruyor kendime çok kızıyorum ne bir düğün ne bir gelinlik ne salakmışım ya hiçbirşey istemiyorum masrafsız karıyım herşeye tamam tamam diyip susuyorum eşşek kafa işte
(204 puan) tarafından
Bosver morelimi bozmaya degmez gecti bitti artık, oyle demeyne gecmisi getiremezsin, kızın varsa ona yaptırırsın sana olmayanları
tarafından
İnşallah inşallah bana olmayan ne varsa ona olur içinde kalmaz kuzumun
(204 puan) tarafından
İnsallah canım benimde olmayan oldu hersy tort tortluk olmuyor
0 oy
(774 puan) tarafından

Kinam olmadi o yuzden kutlamiyoruz yani olsaydida kutlayacagimizi pek sanmiyom:ninja:

(204 puan) tarafından
Özen gostermeden demistim anımsatmak ve aranda tek nıce senelere veya kına yıldonum kutlu olsn. Pasta kescek degılsın veya yemege cıkmak. :)))
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Ama bugün kınamız yapılmıştı demiştim sadece önemli birşey değil. Çünkü 1 kinam 2 düğünüm olmuştu :D evlilik yıl dönümü ile sevgililik yil donumu önemli bizim için 
(204 puan) tarafından
Kına tek anımsatıyon o zaman ama aranızda soz olarak nıce yıllara veya kına yıldonum kutlu olsn demionuz pasta keselim demedim kız o günde ozen gosterilceni sanmiyorum.. biZ nikah tek anımsatırız fotoya baktık o da her sene olmaZ aramizda kutlu olsn deriz evlilik yıldonum ve ya nıkah yıldomum. O gunu onemsemeyiz pasta yemek olmaz. Çünkü kagit uzeri evlilik. Biz evlendimiz dugun günü asıl kutlar ozen gosteririz. Sevgili tarihimizde kutlariz ozenle. Sevgili tarih bizim arada 1 gün var soz olalı nıce seneler deriz soz tarih o kadar
(2,634 puan) tarafından
Ya farede yada instagram da fotoğraflar çıkıyor o zaman aa bak kina fotosuna falan muhabbeti geçiyor . Nikahımız esimin memleketinde kıyıldığı icin o tarih önemli iste. Nice senelere demeyiz hersrye ya önemli olan sevgili ve evlenme tarihi iste. Zaten 7 temmuz nikah+düğün 9 temmuz da doğum günüm hepsini bir 8 temmuz da kutlayıp geçiyoruz yada farklı farklı iste amaaan cok da onemli değil cocuk olduktan sonra bunlar sadece icte kalıyor
(204 puan) tarafından
Tm canım sagol
0 oy
(739 puan) tarafından
Temmuz'un 7 de Ben kutlarım ama eşim kutlamaz bundan sonra bende kutlamıcam hep benmi yapıyım demi :))))))) 
(739 puan) tarafından
Kınayı kutlamak ama evlilik yıl dönümünü kutladım baktım ondan ses yok b3nde kutlama daha
(204 puan) tarafından
Kınayı nasıl kutlardın canım ozenlemi pasta yemek. Yoksa anımsatıp aaaa ne guzeldi o gun. Nice senelere kina yıldonum kutlu olsnmu derdin tek
(739 puan) tarafından
Fazla özenmezdim kına için
(204 puan) tarafından
Nasil kutlardın dedim gibimi
(739 puan) tarafından
Yoo sadece bu gün kına günümüz der geçerim :))))))
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Nikahtan bi gün onceydi :) cift kutlama olmazki :D hic aklima glmzdi kiz
(204 puan) tarafından
Nasıl kınayi anımsatmak yokmu AA ne guzeldi falan filn. Nıce senelere kına yıldonum kutlu olsn demek ozen gostermeden bu kadar
(6,859 puan) tarafından
Vala yok :) aklima glmez :D
(204 puan) tarafından
:D anladım cnm
0 oy
(5,386 puan) tarafından
Bu Ayın 17 si 1 yıl olacak :)) bakalım kutlarız belki kutlamasamda video falan whatsapp ta paylaşrm
(5,386 puan) tarafından
He cnm maksat anımsatmak hatrlatmak pasta yemek abartı olur senın demenle :)
(204 puan) tarafından
Kutlu olsunda dersin yani nıce senelere veya kına yıldonum kutlu olsn deyip bunu yaparsın yanı
(5,386 puan) tarafından
Ewt kına yıl dönümü z kutlu olsun dye:))))
(204 puan) tarafından
Kız gercektenmi cidden bugun benım kına tarıh
(5,386 puan) tarafından
Bnnmde 17 ağustos az kaldı güzel hoş gynrsn eşine kına yıl dönümüz kutlu olsun dersin:)
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Dahs hangi günler çıkacak kutlamak için :Dyaknda başka bişey günü kutlama çıkar anladınız onuuu......:D

(204 puan) tarafından
Var ama aranda kutlamak. Nıce senelere deyip veya kıma yıldonum kutlu olsn deyipte anımsatıp ne guzeldı fln. Asırıya kacmadan pasta falan demedim :)
(2,874 puan) tarafından
Yani olabilir canım haklısın:-)
(204 puan) tarafından
Sen veya tanıdıkların yapmaz.
0 oy
(72 puan) tarafından
Benim 15 eylül 2017 cumartesi 
(204 puan) tarafından
O gün hatırlayıp esinle anımsatırmisin ve nıce senelere kına yıldonum kutlu olsn dermisin. Ozen gostermeden bu kadar ne pasta ne yemek kutlaması degil agızdan kutlama tek
0 oy
(10,411 puan) tarafından
15 Ekim 2011
(10,411 puan) tarafından
Evet ben hatırlatırım çünkü doğum günüm olduğu için her sene deriz ve guzrl günlerimiz oldu. Diye konuşuruz aramızda
(204 puan) tarafından
Kina tarihin senin doğum günun aynı gunmu. Ama nıce senelere veya kına yıldomuz kutlu olsun dermisin, abartı yapmadan pasta yemek.
(10,411 puan) tarafından
Yok hiç kutlamayiz sadece sözle kutlarız o kadar
(204 puan) tarafından
Nasıl sozne canım?
(10,411 puan) tarafından
Konuşarak yani birbirimize iltifatlar ederek iyiki senle evlenmedim diye
0 oy
(489 puan) tarafından
Yok ya evlilik yıl donumumuzu bile zor kutluyoruz :d
(204 puan) tarafından
Kız kutlama dedimde agzla sozle kutlama kına nıce senelere kına yıldonum kutlu olsn deyıp anımsatmak hatırlamak yanı. Pasta yemek demedim kına ıcın abartı olur
0 oy
(1,939 puan) tarafından
04.08.2018 benimki de yarınn 
(204 puan) tarafından
Bisey kutlama yapcanozmı, yoksa agzla sozle yani nıce senlere Kina yıldonumumuz kutlu olsun ve anımsatmak ne guzeldi ya o günler falan...
(1,939 puan) tarafından
Esim.suan yanimda degil.ki yurtdisinda yanımda olsaydı kutlardik ama yemege falan çıkarıyordu genelde
(204 puan) tarafından
Her sene yemek pastayna kutluyorsunuz. Tek sozne nıce senelere kına yıldonumuz kutlu olsn ve anımsatıp yok pastasız yemeksız bizim Bugun kına ve dugun tarih 17

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,910 göst.
+1 oy
14 cevap 1,336 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 341 göst.
0 oy
55 cevap 783 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (228 puan) tarafından soruldu

380,750 soru