0 oy
1,468 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
kızlar 4 yıllık evliyim üç haftada bir bazen iki haftada annemlere giderim iki gece üç gece kalırım eşim birşey demez kaynanam ağzıma tukuruyo sen ne diye sürekli babanın evine gidiyosun niye sürekli kalıyorsun beni koluya komşuya rezil ediyorsun diyo çok istiyorsan babanın evinin yakinlarinda bir ev tür durmadan git gel diyo sizce haklı mi 

31 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Memlekete bayrama gidince annemle kaynanam evi yakın yürüme mesafesi . Kızım nerde rahatsan orda kal der bende gönül rahatlığı ile canım estikçe kaynanam da yapilacak iş kalmayınca giderim .hatta annem der yine mi sennn :D
(2,011 puan) tarafından
ne guzel benim kaynana neden böyle neresinde yanlış var anlamadım
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Kaynana işte kıskançlığından yapıyor ona neyms  ya kocan bsey demiyormusda  onu ilgilendirmez kendini ezdirme sakın konuşsun  o öyle bosver
(2,011 puan) tarafından
aynen öyle evimi ocagimj temizliyorum eşim bişey demiyor ona noluyo
0 oy
tarafından
Kocan bişey demedikten sonra o istediği kadar desin boşver
(2,011 puan) tarafından
çok agirr konusuyo ama ya dilinin kemiği yok
0 oy
(492 puan) tarafından
var var benim kaynanam köyün girişinde annemler oturuyor çıkışında kaynanamlar  bu bayram bile gittim bir gece kalmaya gidecektim eşime dedim keşke gelinlerin hepsini dışardan alsaydın büyük eltimde annensine gitmişti ortanca eltim baska biyerden ama oda normalde durdukları yerde yakınlar sürekli gider kalır onu görmez biz köye gidip kalınca laf eder gıcık kari
(2,011 puan) tarafından
sanki noluyo kalınca sanki el kapısında yedi yabancidayiz
(492 puan) tarafından
aynen öle o öle yaptıkça kendi koyimden soğudum resmen ya bı kerede köye gittiğimde moralim bozuk gelmesem olmaz
0 oy
tarafından
Eski insanlar dugun olduktan 1 sene sinra baba evinde kalinir diyo benim kaynanamda öyleydi ben annemde kalacagim dediğimde 1 sene olmadan kalma ayip derdi. Bende ona cevabini verip gidip kaldim. Sonradan hic bir sey diyemedi. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Heee haklı Nemrut karı 
(2,011 puan) tarafından
gıcık kadin
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Haftada 2 kere falan görürüm annemi aynı mahallede oturuyoruz kaynanam baska mahallede arabayla 15 dakika otobüs flaan ulaşımı biraz sıkıntı hiç laf ettiğini duymadım şükür 
(2,011 puan) tarafından
ne güzel ben el kapısında elde kalmıyorum ki ailem ama ya
0 oy
(359 puan) tarafından
Kekse yakınım da olsa da gitsem malesef değil üstelik eşimle memleketlerimiz yakın tatil de ben daha çok annemler de kalmak istiyorum o bile problem 
(2,011 puan) tarafından
e olacak sanki kalınca demi arkadasta yabanci da kalmıyoruz sonucta
0 oy
(450 puan) tarafından
Fazla biise demez ama kizkanir eisminle gidince gtmemez istemez kizkanc kadin
(2,011 puan) tarafından
catlasin hergün ona çıkıyorum halbuki alt li ustluyuz
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ne haklisi Allah askina gelin alinca istiyolarki o kiz ailesini unutsun gitmesin neladar yanlis ve gunah ben hamileligim boyunca annemlerdr kaldim esimde hep burda kaliyor kaynanamlar agizlarini acmadilar normalde de cok gelirdik zaten kimseyi ilgilendirmez kocanla aranda problem olmuyosa
(2,011 puan) tarafından
benim kaynana iki geliniz ikimizinde ailesini sevmez uzak durur ilişkisi yok
(1,113 puan) tarafından
Kaynanan sevipte koynunami alcak dünürlerini tovbe yarabbim siz görüşün sacmaliyor
(2,011 puan) tarafından
öyle olunca da kalmamız a da kiziyo
(1,113 puan) tarafından
Kaynanan kimki sana kiziyor yuz vermeyin bukadar
0 oy
(82 puan) tarafından
Kendisine giren çıkan neymiş kendi de az insan olaydı da bı kaç gün de kendinde kalaydin ayrıca ona ne istersen annenin alt katından ev tutarsın....!!!
(2,011 puan) tarafından
alt li ustlu oturuyor zaten hergün çıkıyorum eşim dert etmiyorsa kan noluyo anlamiyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 321 göst.
0 oy
26 cevap 287 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 404 göst.
6 Ocak 2020 Aile kategorisinde Gökce kambur (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 919 göst.

378,421 soru