0 oy
1,433 göst.
Diğer kategorisinde (2,010 puan) tarafından
kızlar 4 yıllık evliyim üç haftada bir bazen iki haftada annemlere giderim iki gece üç gece kalırım eşim birşey demez kaynanam ağzıma tukuruyo sen ne diye sürekli babanın evine gidiyosun niye sürekli kalıyorsun beni koluya komşuya rezil ediyorsun diyo çok istiyorsan babanın evinin yakinlarinda bir ev tür durmadan git gel diyo sizce haklı mi 

31 Cevaplar

0 oy
(15,370 puan) tarafından
Yok artık o kadar da değil anneme gitmek rezillik ile ne alakası var madem ele kaynana  sana da gelemrm annem rezil oluyoruz konu komşuya derim 

Eşimin bişey demediği yerde başkası halt etmiş bişey demeye hele ki ailem ise 
(2,010 puan) tarafından
senin nasıl ailen var sana kızmıyor mu diye kızım senin evin yok mu ne diye sürekli kalıyor demiyor mu diyo
(15,370 puan) tarafından
Saçmalıyor ysni
(2,010 puan) tarafından
bende artık kendimi yemeye başladım acaba haklı mi çok mu abartiyorum diye düşünmeye başladım ya
(549 puan) tarafından
Ee gt cnm her hafta basi ıkı gun fln klma eski kafalar oyle degstremzsn
(549 puan) tarafından
Bnm annmde yakınımda olsa gıderdm vlla ona ne kocan bsy demezse
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından
Kesinlikle haklı değil sonuçta seni doğuran büyüten biri tabiki annenin yanına gidicen ....
(240 puan) tarafından
Sende kendini ezdirme canım ailen sonuçta gidiceksin tabiki öyle bir dünya Yok evlendin diye ailen ile arana kimse göremez ozaman kaynanada gelmesin oglusunun  evine esinide yolama annesinin yanına sana yaşattığını yaşasa anlar ozaman ne halt yediğini yaptığı yanlışı
(2,010 puan) tarafından
eşim annesiyle konuşmuyor korkudan gidince kalamiyorrm ya
(240 puan) tarafından
Canım sende bir ana kuzusun sonuçta esin de öyle onun nasıl annesi kıymetli ise seninde annen sana kısmetli kimse kusura bakmasın ama kayanan yerini bilmeli sana karişacağına kizlari varsa gitsin kizlarina karissin  nedir bu gelinler kaynanalardan cekiyor ya
(2,010 puan) tarafından
kızları yok valla öyle yapınca ben çok üzülüyorum kendi kendime düşünmeye başladım yanlış mi yapıyorum diye
(240 puan) tarafından
Bence yanlış yapan kaynanan sen değilsin gelinsin diye eziyet göstermek gibi bir  lüksü yokkkk
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Yani boyle seyide ilk defa duyuyorum, esleriniz mumkunse bu firsati kayinvalidelerinize vermesin, esin izin veriyormus sonucta 
(2,010 puan) tarafından
eşim annesiyle konuşmuyor küs ama annen kızıyor kalamam dediğimde boşver kal sen diyo
(2,020 puan) tarafından
Esim izin veriyor anne diyecen kapatacan o zaman konuyu kuzum
(2,010 puan) tarafından
söylüyorum ikinizde aynı boksunuz diyo afedersiniz
(2,020 puan) tarafından
Tovbe Allah sabir versin sana canim
(2,010 puan) tarafından
amin amin ne deyim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Annem yakin 5 dk mesafesi var.k.validem 6 saat uzaklıkta . Yani birgün bile laf etmedi zaten 
(2,010 puan) tarafından
valla artık kalmaya korkuyorum ya
(5,938 puan) tarafından
Cahil terbiyesiz fesat bir insanmış imkanın varsa annene yakın bir ev tut veya eşin ağzının payını versin canım
(2,010 puan) tarafından
kknusmuyorlar eşimle
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Burda olsaydı soylenirdi ama Allahtan aynı şehirde değiliz..düğünümün ertesi günü memlekete gidiceklerdi gitmeden bize geldiler orda beni peşin peşin uyardı her hafta gitmek yok sadece ayda 1 kere veya 2 ayda 1 kere gidin yeter dedi ben ses etmedim onun bu saçma uyarısı yüzünden eşime de bise demedim ne hakla karisir diye kaynanam yüzünden evimin huzurunu bozmadım ve şuan 2 buçuk yıllık evliyiz bi hafta sonu annemlere gitmeyelim eşim surat  asar çok şükür ben kazandım:)) Allahım senin kaynanana akıl fikir versin bunun rezillikle ne alakası var sonuçta bi anne evi o zaman onada gitme rezil oluyorum de bak o zaman bise diyebilicekmi yada bigun sizi çağırdığında bu cevabi eşin versin gelipte rezil olamam desin..birinin annesine gitmesi ne zamandan beri rezillik olmuş 
(2,010 puan) tarafından
sanki sokak sokak ev ev geziyorum kötü birşey yapıyorum ya eşim annesiyle konusmuyo ben gittim de kalmam diyorum annen kiziyo diyorum boşver bakma ona kal der
0 oy
tarafından
Ay çıldırıcam ben bu kaynanalari duydukca ne pislikler var benimkine sukreder hale geldim. Ayni evde mi oturuyosunuz bu lanetle
(2,010 puan) tarafından
altli ustlu oturuyoruz valla sizi evden kovarim diyo
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Haftada 1 gün annemgilin evine giderim sabah işe giderken eşim bırakır. Gece de akşam orda kalırız gece 11 gibi geliriz. Bazen haftada 1 gün olur bazen 5 günde bir gidilir. Duruma göre yani.. Kayınvalidemgil ile altlı ğstlü oturuyoruz ve her gittiğimde haberide olur şahsen. Bir şey söylemez de. Ha zaten söylemeye çalışsa yada ben bunu hissetsem onlara karşı ilgimi bitiririm bu uda çok iyi bilirler aileme karşı aşırı düşkünümdür çünkü.. 1 kere bi kayınvalidem eşime virüsün ilk çıktığı zamanlar hamileyken annemlere gittiğimde eşime demiş telefonda. Hamileyken gezmesin virüs var bulaşır diye. Eşimde o an telefonda kızmış. Annesinden başka biryere mi gidiyor da onlar evden dışarı bile çıkmıyor asıl siz dışarıya çıkıyorsunuz sizden bulaşır o zaman diye,başkasının evine gittiği yere birdaha karışma anne demiş.. Çok da iyi demiş diyorum hakkı yok çünkü benim gideceğim yere karışmaya. Zaten eşimde bilir aileme karşı düşkünlüğümü şaf etmeye kalksalar araya mesafe koyacağımı bilir o yüzden de kimsenin laf etmesine müsade vermez.. Beni onlar doğurdu büyüttü bu yaşıma kadar,evlendim diye ailemi bie kenara atacak değilim heekes haddini bilmeli
(2,010 puan) tarafından
üç haftadan sonra gittim dün anneme ertesi öğlen geldim hemen korkudan
(1,008 puan) tarafından
Niye korkuyorsunda canım. Böyle davranırsan daha çok tepene çıkarlar emin ol ki.. Senin tavrını bilsinler rezil olduğunu söylediğinde gitmeni istemediğinde "anneme gidiyorum millet gibi sağda solda gezmiyorum neyimden rezil oluyorsunuz da diye söyle.. Ailene gitmene karışamayacaklsrını hissettir.. Yoksa emin ol ki sürekli karışırlar sen böyle davranmakla hata yapıyorsun çünkü onlara vermişin bütü kozu
0 oy
(196 puan) tarafından
Biz ilk evlendigimiz zamanlar oyle bir karismaya yeltendiler  neynis oyle baba kapisina devamli gitmeker gelin dedigin evine bagli olur falan filan bende dedim ev cok kalabalik amca orda kafa dinliyorum dedim ki bu konuda kimse bana aileni at gitme diyenez he aileler atilacaksa eşinde sizi atsin beni kendinizden sogutmayin oğlunuz sizinle benim aramda kalmasin dedim oglunuz uzulur dedim ve ozamandan beri hem kaynana hem pederle cok iyi anlasir sağ olsunlar 
(2,010 puan) tarafından
anne evine gidince rezil mi olunur diyorum orda hem dinleniyorm hem kafa dinliyorum iyi geliyor diyorum sakin güzel anltiyorum ama yok anlamiyo
(196 puan) tarafından
Rabbin yardimcin olsun anlayışı kit insan zordur vallahi boyle konularda eşinin tek kelime etmesi lazim benim haberim var dicek aradan cikacak.
(2,010 puan) tarafından
eşim konusmyyo annesiyle
(196 puan) tarafından
Ozaman hic takma birset dedigunde esim izin veriyor de.
0 oy
tarafından
Oh oğluna söylede tutsun de onene be karışması saçma kıskan di mi ne
(2,010 puan) tarafından
valla bir bilsem çekemiyor mu kıskanıyor mu lanet bişey ya
0 oy
(1,939 puan) tarafından
esim yurtdisina gittu gynduz kendi evimdeyim gece annemde kaliyirum kaynanam da yakin oysa ki bana ama onda rahat edemiyorum her seye karışır cunku az önce geldi annemlere benim olmam gereken yer bura degil onun eviymis oğluma biseh yapıyorum onu yapma bilmem ne ay kime ne ya ben de tinlamadim vla onu ilgilendirmiyor 
(2,010 puan) tarafından
çok ağır konuşuyor çok sivri dilli ve dilinin ayarı yok
(1,939 puan) tarafından
Kaynanalar geneli oyle bence benimki de oyle de ben cevabını veririm susmam yani
0 oy
tarafından
Haksiz ya karisamaz bence aile çok farklı bi kavram 

Benimki ailemden tamamen rahatsiz nefret ediyorum ondan 
(2,010 puan) tarafından
ben anlamıyorum eşim istiyor izin veriyor sen neden karisiyorsun ya san ne demi
tarafından
Öyle tabi bizde adettir evlendikten sonra kız baba evine gider 1 ay falan kalıp geri kocasının evine döner ben 2 hafta kalıyım yeter dedim olmaz öyle bizde ayıp kavgalı gitti diye söz cikar deyip 1 hafta kal yeter dediler ama dinlemedim neyse 2 ay sonra gittim bayrama denk geliyodu surekli beni çağırıyorlar kocam hasta numarası yapiyodu ailemde orda kalmak ıstemedigim için bahane uydurduğunu düşündüler  babam sinirlenip gelmesin demiş hep arada bıraktı beni hepte arada birakiyo
Sana tavsiyem ailenle sakin arana girmesinler suyunu cikariyolar o gitme diyosa bidakine 1 hafta kal inatlastigini anlasin ama bunu ispatlayamasin ki esinlede aran bozulmasın
Inan bidaha tek kelime etmez
(2,010 puan) tarafından
bende tam tersine o gitme dedikten sonra dun gittim bir gece kaldım ama korkudan hemen geldim ertesi oglen
0 oy
tarafından
E madem diyo sen d öyle yap baban gilin yanından ev tut kalmazsın gider gelirsin hem de kaynanadan kurtulursun oh mis. 
(2,010 puan) tarafından
ev kendi evimiz kiraya çıkmak istemiyorum eşim gitmemi kesmez kisitlamaz annem kızıyor kalma demez ama kiraya da cikmaz
tarafından
Eşin karışmıyosa ona ne? Söyleme canım gittiğini
(2,010 puan) tarafından
söylemiyorum ki gelince fark ediyo aynı bjnadayiz
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Manyak kısskanc karı. 
(2,010 puan) tarafından
ruh hastası gerçekten
0 oy
(782 puan) tarafından
Benimkiler uzakta ben 4  5. Ayda bir gidip bir hafta kaliyim diyorum esim istersen askm 2 hafta kal istedigin kadar kal anan baban sonucta der hic karismaz ama kaynanam gidecegim gunden baslar moralimi bozmaya yok biz evlendikten so ra hic gitmedik bayramda seyranda anca bi gun gorurduk magdem boyle yapicaktin ananlarin ordan biriyle evlenseydin. Neler neler   ama takmıyorum sende oyle yap cok sulur simdi hamileyim annemlerin yanindayim bu sefer hicbirsey diyemedi :)
(2,010 puan) tarafından
ne zararın var eşim sorun yaomiyo şikayetçi değil millet ne güzel ailen var diyo kalıyor diyo oda rezil oldum diyo
0 oy
(625 puan) tarafından
Benim kuzenim böyleydi aynı eşinin ailesi kaynanasını hep böyle derdi rezil ediyor sizi falan kuzenimin kaynanası  kuzenime söylerdi kalma gel die ailen kızmıyormu die en sonda kuzenimin ailesine söyledi böyle  söylüyorlar benim cnm sıkılıyor size gelsin kalmasın 2 3 gün deddi sonra kaynanaya hak verdiler kuzenim kalmıyor sorun çözüldü anliycagin elalem de kaynana birşeyler söyler yani iyiliğin için öyle dio oğlumu yanlız birakma gibilerinden insanlar eşinle evde anlaşamadığı o düşünürler die korkuyor benim kaynanam da bana der kızım gidersen çok kalma laf söz olmasın onu kirmiyorun ailemde sebebi biliyor 
(2,010 puan) tarafından
valla güzel güzel kırmadan soruyorum neyi yanlış diye ama anlamiyo
0 oy
(78 puan) tarafından
Seni ne ilgilendiriri sayın kaynanacigim desen olmaz mi
(2,010 puan) tarafından
olur mu herkesi herşeyi onun yönetmesi lazım
0 oy
(41 puan) tarafından
O zaman   sende   2   3   haftayı   1  haftaya   indir yatiya  kaldigin  gnleri ... 1haftada   1   2  defa  git  bide  oyke  dene  bak  ne  yapacak:)))  yatiya kalma   bakalim ne  diyecek  ben   5  yıldır evliyim hic  babamlarda kalmamisim esim  izin  vermemiş keske  benimde  esim  izin  verse kalsam   2    3   haftada  giderim aynı  sehirdeyiz  de   1  saatlik yol benimde   kocam izin vermez neymis gerek  yokmuş sabah  git  akşam  evine  gl evini bil 
(2,010 puan) tarafından
valla ne alaka evi eşi bilmemekle eşim ozon vermezse istemezse ben gitmem gidemem demek ki sorun yapmiyo sen niye yapı yön demi
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ne haklisi ya eşin bişey demiyoken laf mi düşer .. evi ihmal edip oğlunu birakiyosn dye snrlenir o
(2,010 puan) tarafından
valla bilmiyorum zaten eşim sorun yapmaz kalma demez gitme demez sen ne die sinirleniyon be kadin
0 oy
tarafından
Buda tam kaynar kazana atmalık:)) 
(2,010 puan) tarafından
atese mi kazana mi sorma gitsin
tarafından
Allah yardmcın olsun kuzum. Sabırlar versın Rabbım
(2,010 puan) tarafından
amin amin
0 oy
(367 puan) tarafından
Vala ben 1 senedir görmüyoru. Pandemıde gidemedim. Bazen  özluyorum kardeşlerimi kayınvalıdeme özledim diyorum 1 senelık evliyim. Her söylediğimde alışacaksın evlilik böyle gibi laflar ediyor. 
(2,010 puan) tarafından
cok bilmisler sanki kendiler gelin olmadı

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 305 göst.
0 oy
26 cevap 286 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 401 göst.
6 Ocak 2020 Aile kategorisinde Gökce kambur (264 puan) tarafından soruldu
0 oy