0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından

21aylık oglum var az cok bişeyler konusuyo ama bir türlü anne demedi ya cok üzülüyorum ne zmn diycek diye bu arada 17Gün sonra 2.oglumu Alcam kucagıma :)

7 Cevaplar

0 oy
(1,094 puan) tarafından
Kızımda bana 3 yasına kadar abla dedi =) 
(80 puan) tarafından
Yaaa banada dede DYO bzn oglum :)
(1,094 puan) tarafından
Valla kafasına göre takıldı benim Kız.bir de dısarıda cok tuaf oluyordu. Eşime baba diyor bana abla tovbe tovbe ikinci karı gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sapa sağlam ayağa kaldırsın canım seni sağlıkla yavrunu kucağına al der kuzum yavaş yavaş brnim oğlanda gülünce baba ağlayinca anne diye ağlıyor bende ona sinir oluyorum =D
(80 puan) tarafından
Sagol cnm Allah razı olsun bakalım artık sabretcez diycek sonunda :)))
0 oy
tarafından
Normaldir canım uzme kendini benim kardeşimde 1.5 yasin-i geçti sadece baba diyo istese annede der isine geldimi diyo ama isine gelmiyo eminiz buna zamanla diyecek insallah sen  üzülme ödül falan vererek ogretmeye calis 
(80 puan) tarafından
Benim oglumda herseyi anlıyo istese konuşur ama işine gelmiyo denk erkek bebklrn cogu öyle heralde :)
tarafından
Erkek millet işte canım yaşın farkı yok gercekten
0 oy
(291 puan) tarafından
Fonetik olarak anne demek bebekler için zor, o yüzden anneyi çok geç söylüyorlar. Baba, dede gibi kelimeler bebeklerin dil gelişiminde çıkardığı sesler sadwce. Onları da bilinçli söylemiyorlar. 
(80 puan) tarafından
Mantıklıymş öle düşünmedim Hiç :)
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Benim kızım ben babamlara gidince kardeşlerinden dolayı bı süreliğine abla derdi eşim bana seslenince şusan yani Suzan derdi kaynım görümcem yenge doyincede yende derdi bazende anne derdi 2 buçuk yasa kdr öyle devam etti sonra anne tek dedi 
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Anı diyor benim ki 19 aylik teyzesine dede diyor ama babası asla dilinden düşmüyor. Kuzenimin oğlu da acu diyo ismi arzu hiç anne demiyo. Zor geliyor sipalara:D

(80 puan) tarafından
Ay bnm oglum baba dede kanka der bana aklına ne esse der :))
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Amcamın oğlu vardı annesine uzun bi süre aba aba diye seslendi. Sonra düzeldi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 269 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 290 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 248 göst.