0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (543 puan) tarafından

Yaaa 8 aylık daha ama dede diyo baba diyo şimdi mama demeyede başladı eeee hani bu çocuklar önce anne derdi ne zaman anne dicek yaaaa:'(

12 Cevaplar

0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ana 8 aylık bunları diyor mu kız benimki neredeyse sekiz tık yok
(4,698 puan) tarafından
16 aylık oğlum baba diyordu gel diyordu hadi diyordu şimdi onları bile söylemiyor
(543 puan) tarafından
Valla diyo ama bi tek mamayı bilinçli söylüyor heralde bide gel gel diyo işte yarım yamalak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz benimki 30 aylik hala demiyo ya
(543 puan) tarafından
Nneeeeeee
tarafından
Goturdum kuzu dr herseyine normal dedi zamanla konusacak  sadece zaman dedi  bi cok kelimeyi soylugo aslinda 1 10 kadar tek tek sayiyo renkleri gosteriyo hepsini biliyo dede mama 5 ver baba dustu gitti gel git siitt sus falan diyo ama cumle kurmuyo iste
tarafından
Hayvaan lari biliyo doyleyemiyo henuz ama  seslerini tek tek cikariyo
(2,529 puan) tarafından
Seninki inatçılıktan yapiuor o zaman :) benim yeğen de 3 yaşında ama leb demeden herkes ne dediğini anlayıp cevap verdiği için konuşma gereği duymuyor :D
tarafından
Galiba hadi sunu de dedigim zaman ii deyip kafasini salliyo
0 oy
tarafından

Yavaş yavaş demeye başlayacak annesi .

(543 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Daha çok erken şimdi kolay olan kelimeri söyler 1 yaşına doğru hemen hemen o zaman demeye başlar her bebek farklıdır kafana takma 
(543 puan) tarafından
Biliyorum bi zaman gelicek ve artık anne anne demesinden bıkıcam ama şimdi sabırsızlanıyorum
(1,845 puan) tarafından
Geliyor o zaman merak etme :)))
0 oy
(12,887 puan) tarafından
18 aylik 2 haftadır tam olarak anne diyor hiç beklemediğim.anne demeye başladı önce anane sonra anne dedi :)
(543 puan) tarafından
Ohh maşallah yaa her çocuk farklı işte
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bende acaba kaç yaşında da hala anne demiyor diye düşündüm biran. Kızım 2 yaşında daha 2 haftadır anne diyor bana 
(543 puan) tarafından
Yaaa gerçekten mi demekki normal ya
0 oy
(48,494 puan) tarafından
acelen ne canım der
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kızm 8 aylık şimdiye kdar anne dedi ama sn 1 aydr  noldysa anneyi bıraktı baba mama meme aba  dedi bugünde hala demeye başldı şaştm kaldı
(543 puan) tarafından
Oyy maşallah maşallah.. Allah Allah neden acaba bu çocukları anlamak çok zor gerçekten
(4,067 puan) tarafından
Gerçkten çok zor sanki btün sorumluluğu onlr alıyomu ş gbi :) ne çekiyorum Bi Allah Bi ben bliyorm ama napcn işte çock anlr mı bnu anlamz
(543 puan) tarafından
Aynen öyle valla aman canları sağolsun napalımm
0 oy
(557 puan) tarafından

Bnmki pazartesi 9 doldurecak gel ver baba bebi diyor bana ve halarina ise ABA diyor  MEM MAM diyor:D bnce anne demesi için çok erken

(543 puan) tarafından
Ama hani doğduktan sonra anne diye ağlıyordu çocuklar
(557 puan) tarafından
Kim m demiş kız onu ya en erken 1 yaşında anca ana derler
(543 puan) tarafından
Kandırıldık görüyon mu
0 oy
(597 puan) tarafından
Benimkide 8aylik dede, dada, abababb,gidigidgid, gagaga,aayayaya didididd vs boyle seyler dio bu yasta mantikli bise demeleri beklenemez yani bilincli bisey demeleri anne diye bazen aglio ama bi tara skisinca anne cikio agzindan:) 
(543 puan) tarafından
Valla benim kızda sabah beni uyandırırken ecca diye sesleniyor o ne demek daha çözemedim :-D
0 oy
(3,681 puan) tarafından
1 yaşında ismimle hitap ediyor anne kelimesini hiç duymadım :ad
(543 puan) tarafından
Yaaaa şakaa :-D:-D
(3,681 puan) tarafından
Valla evde ismimi sayiklayarak dolaşıyor sürekli :D askerlik arkadaşım :D
(543 puan) tarafından
Benim yeğenimde öyleydi yaa annesine babasına adıyla sesleniyodu bana da daha yeni teyze demeye başladı :-D:-D
0 oy
tarafından
Benim kızımda bana baba diyor önceden anne diyordu ama artık demiyor çok istiyorum demesini ama bana diyor artık bana :)) 14 aylık buarada 
(543 puan) tarafından
Oy maşallah valla bu çocukların analarına garezi varr

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 264 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 248 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 616 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,604 puan) tarafından soruldu