0 oy
1,199 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından

iyi geceler kızlar önce ki postlarmdan hatırlarsanız eşimle aramızda sorunlar vardı en son çıktım ablama geldim bana gitme bile demedi 2 gün oldu bikere bile ne aradı yazdı ablami arıyor oglani görmek için bugün annemle.oturduk baya konuştuk babama ya sen anlat ya ben anne dedm artık ne olur tmm ben konuscm dedi bakalm nolcak bana dua edin lütfen Allah hayırlı kapılar açsın bana 5 yasnda oğlum var smdi kızıma hamileym napcam bilmiyorm...

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah eşine akil sanada sabir versin hersey gönlünce  olsun inşallah 
(129 puan) tarafından
amiiin canm Allah razı olsn insllah
-Reklam-
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Belki böylesi daha iyi olur canım senin için hakkında hayırlısı olsun inş 
(129 puan) tarafından
bilmiyorum canm geleceği düşünüyorm 2 bebeyle napacam nasıl bakacm çalışmak zorunda kalcm fzla vakitte geçiremem biyandanda çocuklarım için ewe gidip  aldatilmayi ***** yerine koyulmayi gözemi alaym zaten gel diyen bile yok kafam çok karışık
(2,091 puan) tarafından
Canm çalışır bakarsın çocuklarına mis gibi seni ve çocuklarını merak etmeyen bi adamla çürütme ömrünü
(129 puan) tarafından
aynen öyle valla canm üzülmekten ağlamaktan başka zmanm geçmiyor artk ewde cocuklarimada yazk olcak Allah yardmcm olsn babam konussn bakalm gene inkar eder gene suçlu beni yapar ama bakalm
0 oy
(7,855 puan) tarafından
Allah eşini ıslah etsin sanada sabır versin Allah yardımcınız olsun
(129 puan) tarafından
amiin canm çok saolasn
0 oy
(226 puan) tarafından
Böyle gerizekalı kahve bağımlısı erkeklerin Allah belasını versin onlar yüzünden hayat zindan oluyor bunu kahveye kim surukledoyse onuda arayın Allah belanı versin senin yüzünden yuvam bozuldu deyin çoluk çocuğumla ortada kaldım deyin onunda ağzına edin
(226 puan) tarafından
Beş  para etmez Allahım bunları doğuran analar nasil buyutr  ogrensekde tam tersini yapsak
(129 puan) tarafından
valla aynen kuzm piskolojm öyle bozulmuski 5 yasndaki oğlumu smdiden tembihliyorm bak büyüyünce böyle yapma şöyle davranma diye
(226 puan) tarafından
Doğru yapiosun ******** bı nesilden koruyorsun kizlarimizi
(129 puan) tarafından
benmde kızım olcak insallah benm yasadklarimn ceyreigini yasamasn hiç bir kız çocuğu hepsini geçtim aldatılmak çok çok kötü ve gurur kırıcı
(226 puan) tarafından
Bu yüzden kizlar okutulmali iste
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun önceki yazılarınada baktım görmemiştim önceden Allah sabır versin annenle baban kolay insanlar değil okuduğum kadarıyla iyi düşün 
(129 puan) tarafından
onuda düşünüyorm işte hatta bugün annemede soyledm olurmu öyle şey sen yuvanı en ufak şeyde dağıtma diye biz öyle diyordk yapıyoduk basimin ustne herzman yerin var dedi ama babam ne dicek ne tepki vercek çok merak ediyorm babm dedign gibi zor insan ve eski kafalı anneme neler yasattgida hep.aklmda bu karı kız muhabbtinde
0 oy
tarafından
Bence yuvanı dagıtma hamilymişsin de karnındaki bebek için bi şans ver evliliğine olmadı ayrılırsın ama oyle acele etme 
(129 puan) tarafından
şans vermek bende isterim istiyormda ama karşı taraftan ne arama ne msj ne konuşma isteği hiç bişi yok canm hiç bişi keşke dese gelim konusalm anlasalim felan diye ama nerdeee kafasina göre takiliyordur rahat rahat Allah bilir
tarafından
Keşke annen ve babana söylemeseydin belki bi kaç sonra ararycktr en azından ailen bilmezdi
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Bende 3 gündür baba evindeyim ne arayan ne soran var yine senin eşin çocuğu görmek için arıyormuş benimkinde oda yok
(3,770 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah canisi
Bu erkekler neden böyle sorumsuz blmiorm
(6,807 puan) tarafından
Saol canım benim rabbim kimseye yuvasında huzursuz etmesin
(129 puan) tarafından
Allah böyle kocaları nasıl biliyorsa öyle yapsn valla canm çok zor çok verdigin emekleremi üzülesin cocuganami kendinemi üzülesin şaşırıyor Allah gerçekten yardm etsin insllah
0 oy
(211 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun da kardeşim eğer. Çok büyük bi sorun deipse yuvani bozma derim erkektir her türlü hayatına bakar iki çoğunda var iyi düşün iyi karar ver canım 
0 oy
(256 puan) tarafından
Gecmis oleun
(10,411 puan) tarafından
Eski post kız bu nerden hortlattın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 675 göst.
0 oy
18 cevap 867 göst.
0 oy
7 cevap 216 göst.