0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (2,634 puan) tarafından

Cimrilik , kayırma vs var mi? Gecen gün gördüm bu yazıyı çok üzüldüm. Allaha şükür ne annem babam dan nede büyüklerden böyle kayirma yada cimrilik görmedim. Ama kayinvalidem yapiyor maalesef. Gorumcelerimle eşimi ayırıyor hep, hatta torunlarını bile ayırıyor... cok üzücü... 

image

8 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından

:(

Ne kötü insanlar ya

Hayır görmedim çok şükür

(2,634 puan) tarafından
Alllah ıslah etsin. Biz öyle anne baba olmayalım...
(13,702 puan) tarafından
Anne olmak bence artık dünyadaki bütün çocuklara karşı aşırı sevgi beslemektier :(
İçim acıdı ya 2 kere okudum :(
(2,634 puan) tarafından
kiz anne olup da yapan var bu biraz merhamet ve vicdan meselesi gir ekşi sözlüğe efsane cimrilik hikayeleri yaz neler çıkar neler
(13,702 puan) tarafından
:( https://youtu.be/9NRgQApnTtk
Şarkı atayım ben sana
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Çocukların kalbini kirdigimizda farketmiyoruz ama unutmuyorlar unutulmuyor madem bisey almayacak niye götürüyosun çocukları 
(2,634 puan) tarafından
değil mi? Kac yaşına gelmiş, parası var bide. Travma yani. Çok kötü... çok...
(3,036 puan) tarafından
Ya o çocuğu ayiracagima kendim yemem ayrımcılığı hiç sevmem heleki cocuk olunca başka oluyor
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm okuyunca o nasıl amcaymis öyle 
(2,634 puan) tarafından
bunu ekşi sözlükte bulmuştum. Bunun gibi daha nice hikayeler var çok üzücü
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Olma mi babamın amcasının torunu var biz köyden yeni gelmistik yıllarca onun prenses kendimin de köylü hallerini izledim işin kötüsü ailem ve ben bu durumu hep normal gördük onlar da ezdikce ezdiler. Sonuç ben öğretmenim bir çocuğum aslan gibi bir kocam var o ise kocaya kaçtı 4 çocuğu var kirada ve kocası hapiste kirasını ödemek için annesi ve erkek kardeşi çalışıyor. İkisinin maaşını toplasan benim maaşım kadar etmez. Ama yıllarca onların gözünde köylü ezik ve pis gozuktum
(2,634 puan) tarafından
Ahh ahh iste. Ne kadar kotu ya niye yaparlar ki bunu. Simdi diyorlar mi ki acaba o öğretmen oldu sen bi halt olamadın diye
(4,040 puan) tarafından
Arada gecenin 12sinde dertli paylaşımlar yaparlar ama hiçbir şekilde hissettirmem geçmişi Allah goruyor
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Yaa ne ayıp cok üzücü bi hıkaye muhtemelen gercek degıldır ama o cocugun hisleri 
(2,634 puan) tarafından
yok canim, gercek. Ekşi sözlük var gir bak. Efsane cimrilik hikayeleri diye geçiyor. Acayip hikayeler var. Bende Twitter da gördüm. Ki Twitter da yazan cok car bu benzer hikayelerden..
(8,328 puan) tarafından
Anladım kuzum Allah vıcdan versın ınsanlara
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Geçmiş canlandı gözümde, yazık cidden 

(2,634 puan) tarafından
bende bir yokldım ama bu şekilde bu kayirma yaşamadım cok şükür
(2,704 puan) tarafından
Çok şanslısın canım
0 oy
(211 puan) tarafından
Benim dedem de öyleydi kuzenime para verirdi o zmnlarda babam yurtdışında çalışıyordu okula gidiyorduk dedem çıkardı kuzenime para verdi babaanm ona da ver dedi onun babasının bankada bir sürü parası var dedi o kadar kırıldım ki ağlamamak için kendimi zor tuttum :(((
(2,634 puan) tarafından
halbuki ihtiyacın yok yani o paraya sadece o şekilde yapılan sevgi gösterisine ihtiyacın var.
(211 puan) tarafından
Ama o zmnlar durumumuz çok kötüydü BBaM o yüzden yurtdsna gitti çocukları kırmamak gerekir bn elimden geldiğince kırmamaya çalışıyorum
(2,634 puan) tarafından
Ya o zaman ne vicdansız deden varmış...
(211 puan) tarafından
Evet ama öyleydi ben affettim RABBİMDE affetsin
0 oy
tarafından
Çok şükür bizde yok annem ne alirsa 4 kizina da alir yanina gittigimizde hepimizi ayni cay bahcesine goturur sonra ayrimcilik yapiyo demeyin der :) kaynanam oğlunu diger cocuklarindan ustun tutar varsa yoksa o oglu onun yüzünden hastaligi bu kadar ilerledi belkide intihara bile surukleyecek 
(2,634 puan) tarafından
Allah şifa versin
tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 568 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 599 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elisaa d (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy