0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
annem yalniz birakilmaz diyo ama batil degil mi arkadaslar hic yalniz kalaniniznolmadimi dogumdan sonra evde bikac saat bile olsa

31 Cevaplar

0 oy
(739 puan) tarafından
Yok ya ben korkuyordum görümcem saolsun o kaldı sürekli
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Daha doğum yapmadım ama bırakılmaz diye biliyorum 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Mutlaka yalniz kalinmistir yada kalinmak zorunda kalinmistir ama mümkünse yaninda annen olsun tabi bisey olcagindan degilde yeni annesin bilemediğimiz seyelr olabilir
0 oy
tarafından
Ben iki oğlumda da hep yalnızdım canım kimse yoksa yapacak birşey yok 
0 oy
tarafından
O bakımdan degil de psikolojik olarak bence tek kalinmaması gerek lohusa psikolojisine girmemişsen 15 den sonra tek kaldim çıldıracaktım annemi tekrar çagir dim 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
40 gün evde yalnızdım hiç birsey olmadı. Eşimde yoktu yanımda. Dogum yapalı da suan 49 gün oldu
0 oy
tarafından
Bir hafta annem bir hafta kaynanam kaldı ikisini de gönderdim 10 günden sonra tek kaldım 
0 oy
tarafından
Ben kaldım canım harhangi bir sorun yaşamadım 
0 oy
tarafından
9 gün boyunca annm kaldı benimle sonra geceleri gündüzleri hep tektim ben sen seni korkutmazsn vesvese getirmezsn bisey olmaz inşallah yani biride yazmış ya kalyrsn bi turlu biraklyrsn yaninda olan olmyr bendede ayni oldu ama ben çok zorluk yasadm bebegm yanimda aglardi ben kalkamazdm elimden biri tutup kaldirsa kalkicam karnimin komple dikisleri agrirdi ama kimse olmazdı tutacak elimden yatar aglardm bebegm aglardi ben aglardm geceleri gündüzleri boyle oldu sonra dedim kendime sana bakan yok kendine gel bebegn için dedm zorla kalktm ev isi yaptm hep suan 4 aya gircek bebegm karnimda ağrılar çoğaldı cok agrim olyr iyi bakılmalı caninin kıymeti bilinmeli bence 
0 oy
(450 puan) tarafından
Bnm ilk 20 gun annnmde kalip evime gectim sonra

Hep twk kaldm
0 oy
tarafından
Oyle derler ama ben yalniz kaldim cnm esim gececi calisiyor 4 gün de bir 2 gece . Kaynnam üst katimda oturuyor kalayim dedi ben istemedim .
0 oy
(40 puan) tarafından
Valla 1 hafta annem kaldı 3 gün görüncem kaldı gerisini hep yanlıştım nazi akşamlar eşim geldi öyle bsy olmuyor yanlızken daha rahattım ben
0 oy
(359 puan) tarafından
Kalinmazmis  hurafe mi asli var mı bilmiyorum ama sonuç olarak kaldım yani çok şükür bi şey de olmadı 
0 oy
(105 puan) tarafından
Oo ben cogu kez tektim
0 oy
(12,854 puan) tarafından
1 hafta sonra kimse yoktu yanımda batıl inanç 
0 oy
tarafından

Kendim tek kaldım eve geldim 3.4 gün sonra eşim işe başladı hic bir şey de olmadi

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben geceleri hep yalnızdım eşim gece çalışıyordu
0 oy
(707 puan) tarafından
Ilk dogumumda kimse yoktu gayette yalniz kaldim.Suan yeni dogum yaptim yine yalnizim.Basinizin altina kuran koyun.Bebeginde aynı sekilde.Dua okuyun surekli bisey olmaz.
0 oy
tarafından
1 hafta annelerde kaldım 

Ondan sonra 40. M cikana kadar yanlizdim 
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Bebeğim 29 günlük su an evde ikimiz tek başımayiz hepte öyleydik bi sorun yaşamadık yanii

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 93 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde sukran572009 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
0 oy
0 cevap 27 göst.

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı