0 oy
929 göst.
Aile kategorisinde (4,853 puan) tarafından
Sorum yukarda bayaaannnlar

29 Cevaplar

+1 oy
(1,403 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kaynanamın adı selvi

Sadece anne diyemiyorum Selvi anne diyorum :)
-Reklam-
+1 oy
(2,069 puan) tarafından
Kayinvalidem yok ama olsa diyemezdim 
+1 oy
tarafından
Ben teyze diyorum 

Bir tane ANNEM var başka kimse anne yerine giremez:)
tarafından
Sorun yapmıyor mu bunu kaynanan
tarafından
Yo hic dile getirmedi aramız iyi yani hiç sorunumuz olmadı

Annem dışında başkasına anne demek icim el vermez anne olmak öyle kolay değil
+1 oy
(13,709 puan) tarafından
Valla annemdir,

Zerre kadar ayırmam ikisinide.

Ben ayirmayp çok içten davrandikca bnm kendi anneme de Allah ben gibi bi gelin nasip etti.kaynanam hep dua ederdi inşallah snn gbi bi gelin versin annene diye.

Valla elin oğlunu koca diye sahipleniysak anasına da anamızdan ayirmicaz
(4,853 puan) tarafından
Her kaynana bir olmuyor ama Maşallah size
+1 oy
(880 puan) tarafından
Ben diyorum benim annem de bitane ama eşim anneme demese benim zoruma gider o yüzdn eşim için diyorum yoksa sevdiğimden değil :)
(4,853 puan) tarafından
Seni seni sen işini biliyosun :D
(880 puan) tarafından
Ssss çaktırma :)
+1 oy
tarafından

Sadece eşimin hatrı  için diyorum .. gerçi kendi  anneme bile anne demek istemeyen  ben.. bazı insanlar kendisi bile doğursa anne kelimesini hak etmiyor

(4,853 puan) tarafından
Allah herşeyin hayırlısını versin
+1 oy
(44,724 puan) tarafından
Ama diyemiyodum son 1 senedir diyorum ama yinede her lafin basina anne kelimesini koyamiyorumm 
(4,853 puan) tarafından
Evet hak etmeyene söylemek çok zor
0 oy
tarafından
Hep mecburiyetten anne diyorum deyse demeyecm
(4,853 puan) tarafından
Dil söylüyor ama kalp söylemiyor seninki o hesap
tarafından
Bendekide o hesap. Eşimin hatrina diyorum ama içimden gelmiyo malesef
(4,853 puan) tarafından
Olsun eşinle iyiyse aran devam et demeye
0 oy
tarafından

Ben demiyorum ,

Çünkü anne kelimesini hak etmiyor ,

Anne kelimesine yazikki kullanarak ona seslleneyim ...

Kendi çocukları dahi ona anne demiyor ...

Yeye diyorlar...

(4,853 puan) tarafından
O da güzel :)
papspdfgh
tarafından
Canim esin nasil bi haber aldin mi
tarafından
Kötülere bişi olmaz iyidir ,kim bilir şimdi nedde surtuyor pislkk
tarafından
Aman bosver canim ya
tarafından
Birde tamamıyla kurtulsam
0 oy
tarafından
İlk başlarda diyemiyordum şimdide demek istemiyorum 
(4,853 puan) tarafından
Kalp soylemedikce dil söylese ne fayda
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(909 puan) tarafından
Ben demiyorum çünkü anne dogurandir benim bir annem var beni kim dogurduysa o kaynanamla kan bağım bile yok 
tarafından
Sorun yaratıyor mı peki kaynanan anne demiyor diyr
(909 puan) tarafından
Kız ne sorun yaratacak beni kızı yerine koydu ya sanki :)
0 oy
tarafından
Diyodum ama dememe kararı aldim benim ağzımdan haketmiyo o lafı anneliğini gormedim 
(4,853 puan) tarafından
Herkes çektiğini bilir cnm bişey diyemem
0 oy
tarafından
Uyyy Allahın belası Nalet kadın anne kelimesini haketmiyor o annelik kutsaldır bunun gibilere anne denmez 
(4,853 puan) tarafından
Abooo çok dolusun bacım
(2,069 puan) tarafından
Neden herkes profilini Zeynep Ergül yapmış yaa sjsjsj
(4,853 puan) tarafından
Ahahhahah bu kadın bunlara dava açsa tonlarca para kazanır :))) asdrfghjjkg
tarafından
Minnet ve özlemle anmak için afsgsgajjaja
tarafından
Kız ağzını hayra aç delii:)))
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bende demiorum hic icimden gelmior
0 oy
tarafından
Çok saçma cevaplar anne bitane tabiki ama eşini seviyosan annesine de saygı duymak zorundasın bence sevmiyebilirsin ama herkez gelininden duymak ister bunu sen onun artık öz evladı gibi oluyorsun gelinler kalıcı kızlar gidicidir siz nasıl davranırsanız yarın öbür gün aynısını belki daha beterinii kendi evlatlarimizdan görürüz .ben çok severim oda beni kendi kızlarından eyirmaz onların yanında bile der gelinini daha çok seviyorum die anne derim hep kendi annemi aramam bişey sormaya onu arardım önceliğim hep onadir tabi herşey karşılıklı oda bana  çok özel davranır benim yerim onda büyük onunda bende .eşim bile benim verdiğim değeri kendi annesine veremez gecinemez kendi evlatlari ama benimle hic öyle değil benimle paylasir herşeyimi bende onunla .rabbim muhabbetimizi bozmasın .sizinde aranıza sıcaklık muhabbet versin ins.
(4,853 puan) tarafından
Allah daha iyi etsin cnm
Fakat ne Kaynanalar var sana iyisi denk gelmiş şimdi burda yazmamın bı anlamı yok bu yorumun altına herkes kaynanadan çektiğini yazsa neler neler yaptıklarını yazsa belki hak verirsin herkesin kendi düşüncesi saygı duymak lazım
tarafından
Tabiki vardır benim yokmu sanki ama olumsuzlukları unutmazsak ileri göremeyiz bı adım gidemeyiz durdurmuş yerde sayarız unutmak zorundayız herşey için eşinle olabilir bı başkasıyla vs. En başta hediyelesmek küçükte olsa gerçekten çok önemli peygamberin sünneti yani aradaki muhabbeti artırıyor sürekli yaptığımız şeydir .kendi annem benim kayinvalidemle muhabbetimi görünce daha mutlu oluyor kızım gittiği yerde seviliyo seviyor die eminellerde die .kıyaslama yapılmaz bence anneler arasında .bende çok zorluklar geçirdim tanıyana anlayana kadr birbirimizi ama çok şükür atlattık hepsini  zamanla olgunlasiyosun daha iyi düşünüyorsun  .eşini sevip geldiysen ayak uydurmak zorundasın yani
(263 puan) tarafından
Canim yanlis anlama belki ne kadar iyi oldugunu anlatmak icin mubalaga yaptin ama garibime gitti insan ne kdr iyi olursa olsun annesini degil de kaynanasini arar mi ya tmm kaynanaya deger vermek iyi ama annene de bence haksizlik yapmis oluyosun sahsen annen yerinde olsam sunu duysam uzulurdum
tarafından
Hayır hiç mübalağa yapmıyorum nsailsak onu siyluyorum okuyunca cvplari gerçekten garibime gitti  kimse demiyorum deyince şok oldum yani çok değil geldi.sorarim mesela bı uemek konusunda neden kendi anneme soriyim ki eşimi o büyütmüş  yedirmis o bilir tabi neyi nasıl sevdiğini ona sormucamda kime sorcam .bunda alınca gucencek hiç birşey yok ben anneme haksızlık etmiyorum ki üzülsün o benim annem kayınvalidem genç daha mantıklı gençlerin halinden  zevklerinden anlıyor güveniyorum ona bana aldığı herşeyi kullanırım giyerim zevklerimiz uyuyor çünkü  bütün ozencini bende alıyor nede olsa bitane geliniyim  başka yok
0 oy
tarafından
Demedim dememde ya bence anne cok özel herkese denmez

Eşime evlenirken söyledim sende benim anneme anne demeyebilirsin bende senin annene asla demem dedim
(4,853 puan) tarafından
Anladığım sen demiyorsun peki eşin diyor mu
tarafından
Oda bazen der ama fazla değil
0 oy
tarafından
bennn demiyorummmm
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Demiyorum çünkü eşim ve tüm ailesi aba der bende öyle dedim kısa ve güzel oldu:D

0 oy
tarafından
Ben demiyommm hak etmiyor çünkü;))) çünkü konuşmuyorum 1 seneden fazladır 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hahahahaha 

Geçen bu konu açıldı kendi annemle ilgili 2 yıldır neredeyse evlisin kızım bnde neredeyse 1 yıldır buraya taşındım ama bigün olsun kaynanana anne dediğini görmedim dedi bnde olur mu diyorum ama öyle yüksek sesle değil sessizce diyorum senin yerini alamaz diyorm :) :) 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,022 göst.
29 Aralık 2019 Aile kategorisinde Elif__16 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 543 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ❣ Gam ❣ Sat ❣ (1,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 703 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 590 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

380,721 soru

11,398,909 cevap

34,923 kullanıcı

...