0 oy
948 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok pişmanım kızlar sabah kalkıp aksama kadar köpek gibi ayaktayım sabah 6 da kalıyoruz iş bitmiyor bu evde eşimle anlaşamıyoruz köyde yaşıyoruz 

14 Cevaplar

0 oy
(13,662 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ah canım ya..

Ne yapıyorsunuz da iş bitmiyor?:(

tarafından
Gelsinler sana gelenler bana da geliyolar
Emektarim bu yüzden de bilmediğin şeyleri söylüyorum kalkmış.hrmen yok öyle yok böyle ayip
(13,662 puan) tarafından
Salça olmaya gelmiş arkadaş Dln,boşver yazma yazmadıkça cvp vermez :D
(2,589 puan) tarafından
Aynen mervişşşş yazsın dursun anlamıyo hahahaha ne zormuş anlamayan birine bişi anlatmak 3 evi arabası varmıs kendine yapmıs ne yaptıysa bana ne anlatıyor anlayamadım...
Neyse hahjsjsjsj
(13,662 puan) tarafından
Özelini açsana Dln sen mesaj atilmiyo sana
(2,589 puan) tarafından
Mervişşşş tamam açtım hahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından

O.pismanlik çoğu kadinda var ,

Rabbim yar ve yardımcımjz olsun inşallah...

tarafından
Yol canım evime dönmedim dönmeye niyetim yok sadece o pislikten kurtulmak için dua ediyorm
tarafından
İntihar etmiş mi gerçekten dön diye mi yapmış
tarafından
Kız kesin planlamoa şimdi çocuğa demiş ben kendimi asacam sende gel beni kurtar en azından şahit ol
tarafından
Tövbe tövbe Allah yardımcın olsun inşallah dikkatli ol genede sen
tarafından
Allah razı olsun inşallah senden
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sabah 6 fan akşama iş nasıl bitmiyor canım.tarla işi falan mi allah sabır versin 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ah canım koy şartı cok zor. Bitmez tabi ki
tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Allahim sabir kolaylik versin benim esimde koyde yetisti ailesi koyde bizde hep gidiyoruz o kadar yorucu bi hayatki allahim sabir versin.
tarafından
Evet cok anlatılmaz yorucu
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Hem kaynananla hem koyde yasamayi neden kabul ettinki canim azicik kendimizi dusunmemiz lazim
(1,113 puan) tarafından
Hep aynisi oluyor canim maalesef onlar hepsi yalan bana simdi evlenmeden kim ayri ev accakmis yok 1 sene yok 6 ay dese nişanlı kal diyorum asla evlenilmemeli ayri evin olmadan
tarafından
Aynen ama akıl işte
(1,113 puan) tarafından
Bnce esine söyle boyle devam edemem ben de ayri eve cikin yada direk ile taşının boyle simdiden bıkmışsin
tarafından
Defol git der gidecek yerimde yok
(1,113 puan) tarafından
Off ya cok kötü Allahim sabrini versin canim
0 oy
(53 puan) tarafından
Senin halinden ben anlarim canim inan bende senin gibiyim evelndiyime bin pisman oldum kocamin yuzunu aksamlar goryodum simdi hic gormuyorum cocuk yuzunden yanimda yatmiyo sabahdan aksama kadar calisiyo beveyime yardim edende yok ilk beveyim hic anlamiyodum basda insan alisiyo ama zamanla bide usdune ev isi ev kirli olunca  kaynana mirildaniyo yemek yap ev temizle bide beyin elbiselrini yika inan tuvalete bile gidemiyorum banyo yapamiyorum doguru durust annem geldi kaldi yanimda 10 gun o zaman cok rahat olmusdum ama simdi cok ozluyorum annemi o beni uyardi ama ben dinlemedim evlendim simdide coooook pismanim ama geriye yol yok bide simdi bebek var  o olmasa donmek olurdu ama onu ben babasiz birakamam
tarafından
Senin adına üzüldüm benim de 10 aylık  bi oğlum var evleneli bi buçuk yıl oldu  çocuk olduktan sonra eşim benimle hiç ilgilenmez oldu evden çıkarmıyor 1 senedir evden çıkmadım benim annem babam da yok başımda bi derdimi anlatayım  abim ben nişanlıyken evden kovdu konuşmuyoruz anlayacağın  cehhenemin ortasındayım
(53 puan) tarafından
Anladim canim seninde isin cok zor benim annem babam var ama bende gidemem zaten kendilerini zar zoe gecindiriyolar bana bebegime nasil baksinlar
0 oy
(274 puan) tarafından
Eşin yardımcı olmadığı her hayat zor bi de eşin ile aranda saygı sevgi olmayınca çok zor 
tarafından
Aynen öyle sevgi saygı yok çocuk olduktan sonra tam koptuk zaten
0 oy
(654 puan) tarafından
Canım oglun ne kadarlık benimde eşimin ailesi köyde onlarda sabahın beşinde kalkiyo iş için inekti tavuktu samandi yemekti derken akşam oluyo daha sayamadığım çok şey var ben anlamam hiç o işlerden yardım edebildiğim kadar ediyorum oğlum iki hafta sonra.11 aylık olacak inş Allahım sanada dayanma gücü versin Çok.cok zorr
tarafından
10 aylık oğlum canım
(654 puan) tarafından
Hmm Allah kolaylık versin Çok zor gerçekten
0 oy
tarafından
Nişanlıyken köye gideceğini bilmiyor muydun pişmanlık çok zor bişey
tarafından
Biliyordum bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum
tarafından
Köy hayatı gerçekten çok zor ben iki odam bi salonu var onları yapana kadar akşam oluyor bide çocuk olunca daha zor Allah yardımcın olsn
tarafından
Allah razı olsun canım benim teşekkür ederim
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bilirim cok zordur Allah yardımcın olsun 

tarafından
Sağol canım tesekur ederim cvp için
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Iyyyyy o köy isleri yok mu iğrençççççç hayatı yok insanın 

Ben 2 ay köyde kaldım resmen günüm söyle gectı 

Sabah 6 kalk kahvaltı hazırla bebeğimle ilgilen evi baştan aşagı toparla zaten köy sürekli toz temizlik biter öğle yemegi hazırla toparla sonra o biter kaynana ile pedere çay sefası aralarda tabi kızımla da ilgileniyorum sonra ekstra işler akşam yemegi hazırla toparla yatakları ser... Bi deri bi kemik kalmıstım üstüne kaynana dedikoduları kocamla ayrılma noktasına gelmem iğrenctii.... Yani kuzum seniiii o kadar coook iyi anlıyorum ki Allah yardım etsin umarım oradan uzaklaşma imkanın olur bizim ev İstanbul da daha da töbe ettim 
tarafından
Köy işi de kişiye  göre ağır gelebilir bunu bile  ile evlenmiş Allah pişmanlık vermesin ama.biliyor muş milyonlarca kişi köyde yaşıyor tabi 10 a kadar uyuyup kalkıp bir yemek yapmak için bile firmanın yok diyenler anlamaz benim dediklerimi
(2,589 puan) tarafından
Her insan hata yapıp sonradan pişman olabilir ve bunu dile getirebilir. Ben köye kafa dagıtmaya gittim işten asla gocunmam ama bende babamın kızıyım köle degilim ve o iki ay gercekten rezillikti.
tarafından
Doğru akşama.kadar uyumaya alıştığınız için normaldir rezillik olması
(2,589 puan) tarafından
'bir delil ile kirk alimi yendim, kirk delil ile bir cahili yenemedim' der susarım  sana bişi anlatılmaz bacı hadi hayırlı günler
tarafından
Sen anlamakta ne kadar güçlük çekiyo sn ya ne cahil bi insansn byle alıştnz akşama  uyumaya aynı kaynana konuşması gibi kadın işlerden gückerden bahsetmiş sen kalkıp illa yemekten bahsediyosn
0 oy
tarafından
Köy olunca öyle canm malesef köyün işi çok olur allah yardımcı olsun 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 819 göst.
2 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,976 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,860 göst.