0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Merhaba kızlar üniversite tercihlerimi  yapacağım şehirlere karar veremedim şuan çanakkalede yaşıyorum tercihlerim arasında balıkesir, bursa manisa , kırklareli, kütahya tekirdağ ve edirne var hangisi daha kolay ve hesaplı olur sizce malum oglumla birlikte üniversite kazanınca annem yada anneannem de bizimle gelecek ogluma bakmak için mecburen yurtta kalamayiz ev kiralamak zorundayız bu yüzden daha uygun biryer düşünüyorum yasayan biri olarak degerlendiririmisiniz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Balikesir çanakkeleye çok yakın orayı seçebilirsin bence
(86 puan) tarafından
Evet bursa büyük şehir orası daha pahalidir
tarafından
Bende Balıkesir'de yok neresindensin kız .benncede Balıkesir yaşanacak yer maddi yönden uygun yani
tarafından
Gönen kuzum aynen diğer yerlere göre normal
tarafından
Ablam gonende benimde .eşi oralı gonenin köylerinden eşinin butun sülalesi orada  memnun oldum
tarafından
Aa ne güzel canım:) bende memnun oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Manisa o konuda uygun kiralar çevresinde zaten köyler var hayırlı olsun  
(86 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Tekirdağ Kırklareli Edirne gel bacim sen Avrupa'ya.:angel:

0 oy
tarafından
Ablam Manisa'da okudu çok uygun bence 
0 oy
tarafından
Kirklarelindeyim sorun varsa yardimci olurum :)
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Edirnede ve tekirdagda yaşadım tekirdagliyim aslen tekirdağ daha güzel bende NamikKemalde okudum üniversite icin pek bisey diyemem ama merkezde yaşarsan deniz var sahil var asm şehir içinde ulaşım iyi kiralarda mahalleye göre değişiyor 
0 oy
(271 puan) tarafından
Dümdüz bir şehir Kütahya hiç bir beklentin olmasın ama yaşam çok ucuz çok bunalırsan çevre illere gezmeye gidersin diğer şehirleri bilmiyorum 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
En uygun yaşam Kütahya bu illerin arasında şuan da hervyer pahali aslında ama dediğim gibi gezip gördüğüm yerler ve Kütahya da okudum üni yi bence en ucuzu da oarasi 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 227 göst.
5 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (145 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 203 göst.
0 oy
5 cevap 117 göst.
0 oy
11 cevap 105 göst.

374,659 soru

11,206,502 cevap