0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sanki bende soru sormak icin dunyaya gelmişim hahah:D

Benimki onceden karisirdi simdi lsrismiyor çünkü tamda onun istedgi gbi giyiniyorum eltimn kocasi eltim elbise giymisti diye yanmda yürüme bu nasil bi elbise demisti size dermi dsari çıkıyoruz güzel giyin diye 

Bu arada kacgundur yokum ozledim sizi:P

28 Cevaplar

0 oy
(421 puan) tarafından
Benm eşim karışır ya kendi tercihi olack illa bnde onunkine artık karışıyorum bu sefer kombinlerle  ilerliyoruz bakalm:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki dar pantolon giydimmi tunigim kısa oldumu karışır degistr der onun dışında karışmaz alışverişe gittimizde bana yardımcı olur bu yakışır sana bu güzel diye 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Karışmaz nerde nasıl giyinecegimi iyi bilir Bir tek pantolonu giydirmiyordu onu da hamileyken kontrollerde zor oluyor dedim o adan sonra giymeye başladım o da tunikle
0 oy
tarafından

Benimki acayip karışır hemidee bi o kadarda kıskançtırr topuklu ayakkabı giymek yasak mesela tak tuk yapıo herkes dönüp bakıo diodu bnde istediği gibi giyinmeye çalışıyorum <3hayattaaa susuzluktan ölsek açlıktan gebersek su alamay ekmek almaya bi yere yollamaz 

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Sevgiliyken bi giyinirdim sadece göğsümü kapatacak bir üst kilot gibi şort giyerdim suratını asar  ama bişey demezdi nişanlandıktan sonra kalın askıli bluz bile giyemez oldum :D 
0 oy
(341 puan) tarafından
Karışır canim vallah ahahaha bekarlık kıyafetlerini giydirmez
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ben nasıl giyincegimi bildiğim için karışması gerekmedi hic
0 oy
tarafından
Haddinden fazla karisiyordu yok pantolon giyme etek giy elbise kisa bilegin görünüyor sanki ben neremi ortecegimi bilmiyomusum gibi 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 271 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 309 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
63 cevap 618 göst.