0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben 21 yaşındayım bir yıllık evliyim kaynanam la altılı üstlü oturuyoruz ogluyla kavga etti bizi evden kovdu ailecek ben ve eşimle küsler hamileliğin boyunca bi kere ugramad erken dogum yaptım bir hafta hastanede kaldım bir gün olsun aramadı gelmedi sormadı çok şükür eltim yanımdaydı şimdi de bahçede olan meyvelerden gnderiyo acaba almalı mıyım 

6 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Nasil acaba almalimisin, kiz şifa olsa alinmaz bal olsa yenilmez. Evden kovmuş, torunu icin bile bir yardimci olmamış. Kafasina atarim oyle meyveyi ben onun. 
tarafından
Aynen bende öyleyim yüz yılda kalsa evine ayak basmam kovdugu zamanda hamileyim zaten daha evimiz bile yoktu bir ay babamlarda kaldım da eşim mutfagımızı tuvalet banyomuzu yaptı ben unuturmuyum onun yaptıklarını
tarafından
Babanlar olmasa sokakta kalcaktiniz ne bicim analik o, valla anne baba da zor gunde destek olcak kusura bakmasinlar. Ayrica bence iyi olmus bunla ayni evde yasamaktan kurtulmussun
tarafından
düzenlendi
Aynen oyle valla ben şimdi rahatım hayatta eşim bana bişey demez nereye gitsem karışmaz evim ayrı istediğini yapıyorum istediğim yere gidiyorum patlıyırdur şimdi görünce patlasın valla yeminle bak kuaföre gidicektk eltimle neye gidşyosnz evde yapın dedi
tarafından
Ay burda hergun kaynana okumaktan bigun ortadan ikiye ayrilcam ben. Benimkine şükreder hale geldim. Bosver her şer de hayir var derler bak oh kurtulmuşsun ama sen pislik vs deme yine de büyüktür
tarafından
Tmm :))
-Reklam-
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
O buyukluk yapamamis ama sen yapta belki utanir canim. Al tabi.
tarafından
Utanmaktan ne anlar ilk zamanlarda ne veriyorsa gidip komşulara ben bunu verdin ben şunu verdim der bahseder ruh hastası markete gitmemize bile karışır millet görür diye
(7,402 puan) tarafından
Herkes kendine yakisani yapar. Utanmazsada kendi bilir canim. En azindwn sen ondan farkli ol. Kotuye kötülük  ile  cvp vermek en kolayi. Belki senin boyle iyi davranman onu düzeltecek.
0 oy
tarafından
Bilemedim canım şimdi o kadar şey yaşamışsın yanında olmamış ama bi taraftan da o eşinin annesi yani 
tarafından
Eşime hiç bir zaman destek olmadılar zaten beni istemiyorlardı  ne zaman ogluyla kavga etse akşama kadar karının götünün dibinden derdi zaten zorlu bir dogum oldu erken oldu çok zorlandım annem de yok kimsem yoktu gelip baka bilirdi torununa her ne olursa olsun bebegi bazen çıkarıyorum balkona görüyor acaba torunu için mi yakınlaşıyor
(2,047 puan) tarafından
Ne cok haklısın byle zor zamanlarda bu analar analık yapmayacaksa ne zaman yapacaklar acaba insan bi anne arıyo başında doğum yapan kadın yalnız bırakılır mı hiç bende ilk doğumda tektim seni cok iyi anlıyorum
tarafından
Aynen öyle bide erken dogum oldu ya yemin ederim bebek çok küçüktü giydiremiyorduk bile Allah razı olsun o hemşireden o giydirdi yardımcı oldu snra eltim geldi
tarafından
Ay canım benim kıyamam sana boşver hiç yakınlaşma o zaman
tarafından
İşte Bnde diyorum torununu gördükten snra byle yakınlaşıyor acaba bebek için mi yakınlaşıyo
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Olene kadar da kus kalinmaz ki belliki aralar isinmis sinirlwr yatismis baris ama mesafeyide koru cunku soyle birsey var o sahistan dost olmaz yarin birgun kuser yine zor zaman kolay zqman aramaz yardim etmez vs yani coj guvenme cok umut baglama ama kuste kalma bencw canim
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bence geri gönder senin zor günün de yanında olmamış şimdi iyi gün de yanaşmaya mı çalışıyor. Torununu da gormesin çocuğun üstünden bir kere bile su dokmemiş yazıklar olsun ona. Ben olsam hiçte büyüklük bende kalsın demem valla niye bende kalsın o büyüklüğünü yapsın bende küçüklüğümü. Herkes haddini bilsin. Çok sinir oldum ya 
tarafından
Aynen valla bende öyle düşünüyorum hayatta da  barışmam
0 oy
tarafından
Ben olsam asla kabul etmeme şimdiye kadar aklı neredeymiş 
tarafından
Aynn öyle Bnde öyle düşünüyorum Allaha havele etim zaten
tarafından
Bende öyle yaptım canım en iyisi  Rabbim en eylerse güzel eyler herkesin yaptığının bedelini bir gün ödetir merak etme

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 904 göst.
29 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,404 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 416 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ela94 (966 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...