0 oy
892 göst.
Diğer kategorisinde (5,377 puan) tarafından

image

ömer yerken bende cicibebe yiyorum ya çok güzel değil mi :Dnapıosunuz bakalım iyi msinz :) 

18 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hiç sevmem ahaxzjxx:))
(5,377 puan) tarafından
Aa çok şaşırdım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tabikide yapiyorum :D hatta muzlu yogurt lu 

(5,377 puan) tarafından
Ben yoğurtla muzu karştrym cicibebe sütle yapıom pekmezi de sulandrp biberona koyuyom tek tek versen yemiyo mu canm böyle karışık verince büyüyünce tadını beğenmiyomuş
tarafından
Tek tek veriyom arada kariştiriyom yani kızım yiyor her şkilde çok şükür ne koysam önune yer o yüzden sıkıntı etmiyorm okadar canım
(5,377 puan) tarafından
İyi bari canm maşAllah :) bnmkide herşeyi yemek istiyo bnde çok veriyom diye korkuyom ya çoğu da zarar ama acayip istiyo çocuk
tarafından
Valla bazen yapacak bişey bulamiyorum cidden bebiş kaç aylık
(5,377 puan) tarafından
7 aylık canım sennki? Ben de bilmiyorum ya sabah hep aynı yumurta sarısı labne akşam da aynı cicibebe aralarda da yoğurt karışık sebze püresi tarhana çorbası yoğurt çorbası pekmezli su bazen kaka sıkıntısı olunca da kayısı suyu üzüm suyu veriyom şimdi şu meyve süzgeci mi ne emzik gbi bşy varya ondan aldım içine çilek muz koyuyom şimdilik zaten beni de emiyo
0 oy
tarafından
Benim kardeşim özellikle alıp yiyo :) 
(5,377 puan) tarafından
Ama çok güzel :D
tarafından
Kesinlikle :) oğlan büyüsün eve cici bebe alınsın diye bekliyorum resmen :D
0 oy
tarafından

Aynen ben de oğlumun yemediğini yiyorum çok güzel tadı napim :D

(5,377 puan) tarafından
Evet ya ben biara bildiğin mamasına da göz koymuştum canm istiyodu valla bide pahalı nası yiyim :D
0 oy
tarafından

image

Banyoda oturuyom makinenin önünde :D
tarafından
Ahahha 15 gün tek degilim :D
tarafından
He yaw Allah tan ki makine diye bisey var yoksa elimizde Allah muhafaza  :Ddd
tarafından
Bizim neyse de bebişin çok çıkıyor ya artık yıkıya yıkıya küçüldü
(5,377 puan) tarafından
:D :D deliler ya benim oğlan temiz ya batmıyo bile :D babası pis heralde hep onun çamaşrlar ben de oğlanınkini biriktremiyom bi türlü hep az oluyo artk battaniye fln temiz olsa da atıyom dolsun diye :D
tarafından
Aynen bizimnkizda oyle surekli ustunu degistiriyo cikarip atiyo bende cok terliom cok degistiriyom
0 oy
tarafından

Bizim oğlan yemediği için mecbur bn yiyiyorum:ermm:

(5,377 puan) tarafından
Kız faydalı değilmiş aslında ya dr verme dedi bana
tarafından
Bizimki yemediği için sıkıntı yok sen ver me:D
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Kiz bugun kuzey icin aradilar haftaya 3 aylik oluyo pap vermeye baslayin dediler şok oldum verilirmi yaa erken degilmi
tarafından
O neydi gı üç aylık bebeye ana sütünden başka bişey verilir mi? Kim diyo onu pap ne bu arada bildiğimiz mısır patlağı mı
Yooo pap lapa demek mesela muzu catalla ezip lapa yapip vercen yada özel biskuvileri var onu lapa yaptigin meyvayla karistirip vercen yami ver diyolarda ben vermek istemiyom.ne zaman verikiyo ek gida benim bikdigim en az 5 ay bittiktek snr
(5,377 puan) tarafından
Evet 6.ayda veriliyo ama eskiden 3 ayda verilirmiş bana fln 3 aylıkken vermiş annem o zaman dr lar öyle diyomuş şimdi 6 ay diyolar canm sen bilirsin ben 6 aylıkken verdim
Veremem ben baby boyum emzigi gördümü öööög diyo daha cok minik yaa
tarafından
Çok çok erken ya 3 ay. Benimki 4 ayı geçti 5 aylık olsun meyve yerken suyundan ağzına bi damla vercem sırf değişik tatlara alışsın diye ama tam anlamıyla 6 ayda başlarım diye düşünüyorum inşallah sütün yeterse tabi
0 oy
tarafından
Birtane muz eziyorum.icine bir iki biskuvi  oh ne guzel oluyor :D
(5,377 puan) tarafından
Evet ya bnde muzlu yaptım :D
0 oy
tarafından
Evet yapıyoruz hatta kendime kıymalı arpa makarnalı çorba yaptım çok güzel oluyo cici bebe biskivisune de bayılırım benim kız büyüsün alcam birlikte yeriz mamayı:))
(5,377 puan) tarafından
Bebeklerinki daha güzel bizmknden ya :D
tarafından
Evet ya çok severim danone puding filan ne yerdim kucukken
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Bayılıyorum valla çok güzel otursam paketi yerim o yüzden hiç bütün yemiyorum böyle mamada atıştırıyorum ben de :D

(5,377 puan) tarafından
Bnde yerim affetmem :D
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Afiyet bal seker olsun bidenemm bende sahur için börek yapiyodum insallah güzel olur
(5,377 puan) tarafından
Saol kuzum benim ♥️ sen yaparsın da güzel olmaz mı olmuştur o bana da yolla :D
(7,972 puan) tarafından
Sverek yollarimm cnmm❤❤❤
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bu tarz değil de Doruk a meyveli yoğurt yapıyorum  yemek kaşığı yoğurt İki tane bebe bisküvisi iki çilek vanilya özütü veya muz veya armut Her gün değişik meyve fazla yapıp kendimde yiyorum
0 oy
(10,249 puan) tarafından
Benim midemi bulandırıyor ya yiyemiyorum düşünüyorum çocuk nasıl yiyor acaba diye hahah ben biraz tersim heral 
0 oy
tarafından
Ben canım.cok severim sabahları yaparım tatlı krizim tuttuğunda yaparım içine kuru üzüm incir kayısı felan doğrayıp atıyorum:-):-):-):-)
0 oy
(12,840 puan) tarafından

Biz de eşim yer ben hiç sevmem :)

0 oy
tarafından
Ben o kadar yedim ki artık tiksindim  :)
0 oy
tarafından
Cok tatli geliyo bana ya oglum yerken kırıntısını bile yiyemezdim:/

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 319 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 396 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 398 göst.
4 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike☺️ (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 188 göst.
7 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Merve0016 (57 puan) tarafından soruldu

374,581 soru

11,203,550 cevap

34,505 kullanıcı

...