0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dun gece oglumu besigine yatırdım cam açık diyede bacaklarıni ortecek sekilde muslin battaniye orttum gece nefessiz kalirsinda nefes almaya calisirken tuhaf sesler cikaririz ya oyle bir ses geliyor ruyami goruyorum dedim gozlerimi de acamiyorum bu arada bir anda dank etti kesin kusuyor bogazina kacti firla yataktan diye bi baktim besigine nasil olmus hala anlamadim 44 gunluguz daha o battaniyeyi yuzune kapat acmaya calisim derken daha da dolastirmis kafasina aklim gitti onu oyle gorunce hala agliyorum geceden beri gelemedim kendime

9 Cevaplar

0 oy
(865 puan) tarafından
Nasıl Pekii bebegin şu an canım 
tarafından
Çok şükür iyi canim uykusunda sıçrıyor sadece o da korktugu icin galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah korumuş canım yaa geçmiş olsun örtme bence Üstünü ayağına pijama giydir 
tarafından
Allah razi olsun canin gercekten allah korudu duymayabilirdim de sesini hep giydiririm dun asiri sicakti hadi battaniyeyle yatsin dedim keske demeseydim
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben yatarken uyku tulumu giydirip uzerini örtmuyorum
tarafından
Ustunu hep giydiriyorum ama dun cok sicakti burasi birde nem de var hadi bugun battaniyeyle uyusun dedim daha da yok uyutmam oyle
0 oy
tarafından
neden sizin yatak odasında deqilmi cocuk 
tarafından
Yatak odamda besik de yatagimin yaninda
0 oy
(229 puan) tarafından
Benmde basima bi  iki kere geldi canmm ortuyu kendne doluo sesnden anladm geldm baktm cirpinio bi kac kere basima geldi cok korktmm 
tarafından
Allah korumus canim valla ya hala kendime gelemedim seni anlayabiliyorum cok iyi nasil basariyorlar dolamayi aklim almiyor
(229 puan) tarafından
Seviyorlar sanirim ama bi sure sonra dolandigi icin cikamiolar
0 oy
tarafından
Küçük daha canım ya bi battaniyeye kundakla yada tulum giydir örtmesende üşümesin kıyamamm yaaa nasıl korkmuştur şimdi 
tarafından
Ustunu giydirip yatiriyordum hep dun dedim sicak battaniyeyle yatsin cok pisman oldum evet cok korkmus uykusunda sicriyor surekli o sicradikca ben kendime kiziyorum
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Oğlumda 4 aylık nasıl yaptıysa muslini hep yüzüne kapatmış 2 gece önce. Sadece bacaklarını örtüyorm yüzü kapanmasın diye ama nasıl yaptı hala aklım almıyor yüzü hep kapalıydı bende bir anda uykudan siçrayarak uyandım oğlum yanımda beşiğinde uyuyor bi baktım yüzü kapalı ellerim ayaklarım dolandı hiç aklımdan çıkmıyor. Hissettim galiba uyandım birden 
tarafından
Valla bende anlamadim canim nasil basardi onu yuzune kadar cekmeyi aynisini yasadik bizde cok sukur allah korudu bisey olmadi bebislerimize
(14,019 puan) tarafından
Evet Allahım bütün bebişleri korusun inşallah
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım lütfen dikkat et
tarafından
Sagolasin canim artik daha dikkatli olucam aklimin ucundan gecmedi boyle bisey inanki kiziyorum kendime
0 oy
tarafından
Rabbim korumus yaa ben hep kundak yaparim ysn yatirirdim
tarafından
Aynen allahim korudu yan da yatiriyorum arada zaten ustu giyinik yatirirdim hep dun giydirmeyecegim tuttu iste
tarafından
Valla cocuk buyutmek cok zor onca pesine donuyorsun hersey bi anda oluyo Rabbim yardimcimiz olsun onsaAllah bu emege onlarda hayirli evlat olurlar
tarafından
Dunyanin en zor isi gözünü açıp kapayana kadar oluyor hersey anlayamiyorum amin inşallah en buyuk duam hayirli evlat olmalari

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 631 göst.
23 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 365 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 790 göst.
13 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleknaz25 (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 93 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevily (213 puan) tarafından soruldu

378,220 soru

11,320,083 cevap

34,765 kullanıcı

...