0 oy
892 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kısa özetle kendinizi tanıtabilir misiniz kızlar  ben yeni sayılırım takip ediyorum ama birbirini tanıyanlar var baya olmuş heralde konusali goruseli.   

Ben tanıtayım kendimi ismim hilal 27yasindayim bir kızım bir oğlum var  3. kızımda yolda nasipse aralikta olacak .eşim imam  kuzularimizda var onlarda bakıyor hem kurbanlık fln  Balıkesir'de yaşıyoruz   kayinvalidemle altlı ustluyuz ama onlar yazın köydeki evde duruyorlar kuzulara orda hem.kisinvgeliyorlar .kendi ailemde burada gurbette değilim elhamdülillah gezdik bı kaç sene ama 2sene olacak geldik kendi evimize sukir.evt sizleri taniyalim

27 Cevaplar

+2 oy
(15,681 puan) tarafından

Fatoş yaşım 25 18 aylık 1 oğlum var 4 senedir evliyim yarışmaya AĞRI dan katiliyore talipleri bekliyore:D

tarafından
Memnun oldum
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben Selin bana Sihirli el diyebilirsin :D 30 yaşındayım 3 aylık minnoş oğlum var 6 sene oldu evliyiz İstanbul Beyoğlunda oturuyoruz malesef :) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :) 
tarafından
Memnun oldum sihirli eller  Allah bagislasi güle güle büyüt bebeğini ins  .bizde 0dan baslicaz bakalım 6yil saonra tekrardan
(25,224 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun
(25,224 puan) tarafından
Ellerim Sihirli onçün :D
+1 oy
(13,698 puan) tarafından
Bartinliyim aslen

Doğma büyüme İstanbul

Van geliniyim 4 sene Van'da yaşadım

Tekra İstanbul'a geldik 2 senedir

25 yasindaym

9 senedir evliyim

17 aylık oğlum var

;))
(13,698 puan) tarafından
Merve ahahahhaha ne fatmasiii
(468 puan) tarafından
Fatma bendim benim postumda karıştırmış hanm:D
tarafından
Olabilir aktifsiniz baya siz subkadinin resmi profilde olmasa
(13,698 puan) tarafından
Ahahhaha kaldircam bu ara :D
(13,698 puan) tarafından
Ahahhaha dilnazdan kıskandım leeee
+1 oy
(196 puan) tarafından
Dogma buyume istanbul pendikliyim evlendim daricaya gelin gittim 6 senelik evliyim 6 ay 10 gunluk oglum var elhamdülillah 26 yaşındayım.
0 oy
tarafından

Başkentteyim başkentliyim :)

Biri 14 biri 12 yaşında iki oğlum var kızım daha 80 günlük :)

İşte böyle canım

tarafından
Maşallah sen çocukları buyutmussun baya artık 3.yu seve seve buyur sitressiz en azından ogullarin buyumusrabbim hayırlı ömürler versin ins
tarafından
Amin canım cümlemize inşallah
0 oy
(739 puan) tarafından
Ben Yeliz

23 yaşındayım 

Sivaslıyım ama eşimin görevinden dolayı hakkari'de oturuyorum

4 aylık bir oğlum var 

♥♥ ♥♥
tarafından
Memnun oldum Yeliz maşallah herkez gencecik ayy doğuda tam rabbim yardimciniz olsun
(739 puan) tarafından
AMİN
Bende memnun oldum
0 oy
(364 puan) tarafından
Hoşgeldin aramıza cnm bende aslı 21 yaşındayım burdurda yaşıyorum ama antalyaliyım 3 ay 7 günlük bir kızım var
tarafından
Hoşbuldum sağolasın herkez farklı memleketten ayy ne guzell
(3,159 puan) tarafından
Memelektelim :)
(2,447 puan) tarafından
Kiz aslı NATO da mı oturuyorsun sen :)
(364 puan) tarafından
Hayır cnm göl tokide
(2,447 puan) tarafından
Natoda arkadaşım oturuyor da orda gördüm gibi geldi :)
0 oy
tarafından

Selaam ben Lütfiye 3 aylık kilosunun yarısı kadar yanakları olan bı oğlum var 19 yaşındayım 20 ye çok az kaldı 1 bucuk senedir evliyim Eskişehir'de oturuyorum kaynanamla aramızda bir sokak var anamla evimiz karşılıklı esimde 20 yaşında arcelikte kaynak ustası :angel:

tarafından
Siz gencmissiniz hepten bende evlendiğinde öyleydi ama seneler akıp gidiyor rabbim huzurumuzu bozmasın da herşey olur biter.
tarafından
Amiin düşüncelerin olgun olup anlaşıp birbirine saygı duyduktan sonra yaşın bı önemi olmuyo
tarafından
Öyle canım yasadikca olgunlasiyosun yani daha doğrusu hayata erken atılınca
tarafından
Muttalip te oturuyorum hemşerim sen neresindensin
0 oy
tarafından

Ben buse 24 yasındayım asleen samsunluyum taın sebebi ile trabzondayım 17 aylık oglum var kızıma hamıleyım nasipse bende aralıkta dogum yapıcam :)

tarafından
Memnun oldum buse aynıyız o zaman 18haftaligim ben aralığın sonunda olur
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben Tuğba. 29 yaşındayım 1 yaşında bir oğlum var. 2 senedir evliyim. Giresunluyum giresunda yaşıyorum.
tarafından
Yemek programı gibi oldu  surda yaşıyorum aslen buraliyim flnmemnun oldum Giresun'a selam lar
(4,853 puan) tarafından
Giresun'un neresi :)
(4,668 puan) tarafından
Espiyedeyiz canım. Yani görev yerimiz burası. Aslen giresun merkezliyiz.
0 oy
(181 puan) tarafından

Ben Arzu 23 yaşındayım 1 tane 3aylık kızım var 2 senelik evliyim Şırnakta gurbet ellerdeyiz eşim uzman çavuş endi ailem Ankara'da eşimin ailesi İstanbul'da sürekli mekik dokuyoruz git gel fazla yıpratıcı Allah kimsenin başına vermesin diyorum :D

tarafından
Allah kolaylık versin sanada cnm  tayin faln yokmu kaç sene duracaksiniz
(181 puan) tarafından
3 sene daha burdayız canım
0 oy
(948 puan) tarafından
Aslen Urfa

Büyüme Antalya

Antebe gelin geldim

Yaşım 21

Adım Fatma:-):-)
tarafından
Memnun oldum Fatma kızımın adını koyacagim ins bende Fatma Zehra ins
(948 puan) tarafından
Ayyyyyyyyy Rabbim bağışlasın inşallah adı gibi bir kız olur inşallah Cnm bende çok memnunum seninle tanıştığım için ve doğmamış kiznla da memenun oldum sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin iiiiiiiiinnnnnnnssssssaaaaaaalllllllllllaaaaaaaaahhhhhhhh Rabbim:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-*:-*:-*:-*:-*
tarafından
Sağol Allah razı olsun
0 oy
(716 puan) tarafından
Merhaba bende ebru 22 yasindayim 7 aylik bir kizim var. Yeni 2 senem bitti 3 girdik evlilikte. Vanliyim muş geliniyim. Kırklareli de yaşıyoruz. Anamgilde aynı yerde 10 15 dk lık yol. Eşim hem araba tamircisi hem kepçe operatörü hemde mermerci ama şuan operatörlük yapıyor. 2 yıldır beraberdik 2 ay oldu evden ayrılalı altlı üstlü oturuyoruz
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Bende 23 yaşındayım ispartaliyim aslen ama antalyada yaşıyorum kendimim ailem filan yok tek ordayım öyle 
0 oy
(817 puan) tarafından

Ben Azerbaycanda yasiyorum ismim aytac 19 yasim var 2 aylik oqlum var kayinvalidemle birlik yasiyorum annemgilde 20 dakikaliq masefede yasiyor 11 aylik evliyim ve mutlluyum :angel::kissing:

tarafından
Hmm Azerbaycan'a selamlar .eşimin görev yaptı köylerde çok vardı azerbeycandan gelin gelmiş oraya bidaha memlekete bile gidemiyolar zor bence
(817 puan) tarafından
Bendende Turkiyeye salamlar kuzum evet turkiyeye gelin gidenler cok oluyor
Merak edimde neden memleketlerine gidemiyorlar izinmi vermiyolar?????
tarafından
Durum yok koydeler iş güç yok çocuk cok
(817 puan) tarafından
Anladim burda bazi kizlar oyle biliyorlarki turkiyeye gitseler coklu altinlari olacak burak gibi kocalari olacak hayati anlamis deyiler hala ruyalarda yasiyorlar
tarafından
Aynen öle köy yaşamına geliyorlar iş güç hiç bitmiyor ztn
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Merhaba canım bende feyziş. Feyziye aslında ama feyzis kullanıyorum feyza diyende var tabi :D 26 yaşındayım Burdurluyum. 19 aylik kızım var. 3 senelik evliyim. Burdur un ilçesine taşındım 2 haftadır bucakli oldum :D

0 oy
(12 puan) tarafından
Mrb ben Cansu 21 yaşındayım 3 ay 7 gunluk Bı oğlum var istanbul da yaşıyorum 
0 oy
tarafından

İsmim buse 1.5 yıl oldu evleneli 4 aylık kızçem varr 22 yaşındayım aslen amasyalıyım dogma büyüme istanbuldayım :)

0 oy
(283 puan) tarafından

Hep 20 'li yaşlar gencececiksiniz ne güzel 31 Bende. 30 dan sonra cabuk geçiyormuş :) kafanıza bisey takmayın kızlar 10 yıl sonra hiç birini hatirlamicaksiniz. O yüzden hep mutlu olmaya bakın<3 istanbul pendik bende 

(283 puan) tarafından
Pendik çarşıya çok yakinim canım eşim buraya tayin oldu doğum izindeyim bende çok zor sıkıcı
(196 puan) tarafından
Aslinda kalabaliktan insan korkmasa o kadar sikici degil magazalara gider avmler var gezer sahili cafeler Marina falan baya vakit gecirmelik yer aslinda benim esimde Pendik  marinada çalışıyor :d
(283 puan) tarafından
eşin pendikte sen daricadamisin canım anlamadım. Öylede insan yanında bir arkadaş arıyor. Viruste var O söylediklerini yapmak zor:)
(196 puan) tarafından
Yok esim hergun oraya ise gidiyir tek araba zaten 1 saat sürmüyor :D
(283 puan) tarafından
Anladım allah kolaylık versin
0 oy
tarafından

Hepinizle tanıştıma memnun oldum :P:D

tarafından
Ahahahaha yok kiz her gun yenisini koyuyorum:-D
tarafından
Takipteyim seni :-B
tarafından
Ahahahah senin resminde fena degil ama :-D
tarafından
Hayata nasıl bakarsın dediklerinde ben
tarafından
:-D:-D

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 497 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde n231231 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,293 göst.
29 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❤Kübraa❤ (4,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...