0 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Burda koronaya yakalanan gebe içn post açmştm oda özelden dikkat et canım yazmış ne alaka bir günlük üye dha 

13 Cevaplar

+4 oy
tarafından

En İyi Cevap
Buraya kadin ismiyle giren erkekler sapik serefsizler seyiniz kopsun inşallah defolun gidin *** var sanki burda 
tarafından
Aynn öyle canm İnş felç kalırlar yazan elleri kırılır
tarafından
Kiz var oyle serefsizle tanimadin birine cevab verme
tarafından
Amin aminnn  :D
-Reklam-
+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Kişi engellendi 
(12,777 puan) tarafından
Akbil mi ayıp ettin 2 GB veririm herkese
tarafından
Oyladim seni canim bize haviz yetmez evde yaptir tapulu olsum evimiz :))))
tarafından
Senin için post açıom bak:)
(12,777 puan) tarafından
Aha hahaha kişisel post diye kapatsın editörler sjsjs
tarafından
Bakkk:)
+1 oy
tarafından
Sapik kız banada keşke bosansan yazmış 
tarafından
Aaaahshsggs haykırdım ahahhzgs
(625 puan) tarafından
Sesli güldüm :)
tarafından
Hahahahahahh ahah hiç güleceğim yoktu ya :) ***** bazı insanlar ya
tarafından
Salakkki ne ***** hemde başka isleri yok evli barkli kadınlara sarıyorlar birinin ters  kocasina denk gelir inşallah
tarafından
Ayy insann başını belaya sokuolar zorla ya amin amin ❤️
+1 oy
(15,657 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsanız eğer cevap vermeyin mesaj atmaya devam ederse engellenir 
tarafından
Atmadı dha ama değşk geldi
0 oy
tarafından

Kafamda düşünceler :ermm: neden yazsın ki

tarafından
Hee bnde blmıom dedim neye dikkat edim anlmdm oda dedi hastaneye gidince cvp vermdm
0 oy
tarafından

Kim bilir nasıl bir mahlukat , 

Buraya dadanmis yine ,

Oda özelde milleti rahatsız ediyor sanırım...

tarafından
Aynn öyle canm yne baktm 2günlk üye ne yorum ne msj hiçbsy yok
tarafından
Cvp verme canım
tarafından
Yok cnm aman aman yok cnm ne işim var
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Osman emmiler dadandi gene:D

tarafından
Pis sapıklar ya inş tez vakitte  düşerler ayakları kırılır o yazan elleri kırılır bi taraflarıda kökünden kopar felç olurlar aminnnn. Hamilelerin duası kabul da olyr ki kaç kere ettim İnş buda tutar
tarafından
Benimde duam tutmuştu biliyormusun ahahsh hemde iki kez ağır bir şekilde eşime isabet etti shshshshsh
tarafından
Kaç kere ettim hepsi tuttu ya :) eşime çok etmıom 2 kere ettim ikiside fena tuttu bu sefer üzüldüm :) :)
tarafından
Ben telefonuma kızdım gözün çıksın dedim telefon düştü ses vardı görüntü yoktu gerçekten gözü çıktı 2 milyara telefon aldı geldi eşim jsjsjshs bide eşime çok kızdım 10 gün boyunca hamile halimle ağladım durdum 10 gün sonunda eşim işe giderken yolun kenarında park edilmiş tırı görmemis bak tır bide Allah büyük iste bı girdi tıra arabanın arkası tamamen içine göçtü 8 milyar da ona masraf etti sbjshs dedimki hiç içim acımadı benim duamla bu haldesin o da dediki iyiki tırın altında kalsin falan dememissin ölmem icin dua edeydin ya dedi nsnshs
tarafından
Ayy Allah korusun kız bnde ilk başlarda midem çok bulanıodu dalga geçiyordu Allah snada yaşatsın dedm ertesi gün zehirlenip geldi evde o bi yerde Bn bi yerde yattık:) bu son zamanlarda da belim çok ağrıyor dıom he fln dıodu Allah başına versin dedm dha dememle plastik sandalye bi kırıldı hem bi tarafları acıdı hemde 2gün bel ağrısı çekti:) :) enişteme dedm bni gezdirdi bsy almdı sonra alırz dedi İnş elindeki para batar da bsy alamzsn dedm 5 ay oldu adam hala parayı koyamadı yerine kızıo bna snn yüzünden dye :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Burda canım cicim lafı yeni eski üye dinlemez dilimize dolanmış canım bak bende canim dedim bende mi erkeğin :Dyoksam yok

tarafından
Özelden durup dururken mesaj atması rahatsız etmiş sanırım
(14,079 puan) tarafından
Aaa bi o eksikti cvp yazmayın admine yazın engellensin
tarafından
Birine daha atmış keşke bosansan diye ahahha ay tövbe tövbe
tarafından
Kız valla cnm zaten Bn bayan kuaförüym ya orda tatlm kuzum cnm bna normal gelıo herkse öyle konşuom ama özelden yazması saçma dgl mi ❤️:) sen erkk misin ahh cnm tatlmm senn gbi erkeği nerden bulcm başka evli misn? :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Bi kişi daha post açmıştı aynı kişiyle ilgili canım sıkıntılı bir durum :ermm:

tarafından
Tabi cnm eşim zaten erkek yok dmi orda bak bayanlar resm atıo dyo yok dıom tamam dıo bde özel msjı görse ayyy Allah korusun :)
(1,506 puan) tarafından
Benimki de sordu geçen sadece bayan dimi diye evet dedim oda duysa hoşlaşmaz
tarafından
Aynn cnm kızar valla ne işin var dye haklı sonuçta
0 oy
tarafından
Gereksiz insanlar için özelimi hep kapalı tutarım böylece ** kop.ek yazmıyor bana sende kapat canım kavat çok burda
0 oy
tarafından
Kiz samada mi atmis admine soyledim engelledi banadq tatlim yazmisti dun cikti ortaya sapikmis esim kadin dogum doktoru dedi
tarafından
Pislik
0 oy
(443 puan) tarafından
Fg kişili banada yazmış eşimle ilgili post açmıştım yorum yapmış özelde
tarafından
Tövbe estağfurullah ya amacı ne acaba
(443 puan) tarafından
Bende hiç cevap vermedim boşverrr
tarafından
Aynn cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 298 göst.
0 oy
9 cevap 696 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 781 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...