0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Eşimin teyzesi dün aradı akşama çaya gelecek hazırlık yap diye evde hiçbir şey yoktu dün gittik markete pasta magzemesi filan aldık neyse eve geldim saat 9 du 11 aylık oğlum var ve yeni hamileyim 2 çeşit pasta yaptım filan az önce aramış biz başka yere gidemez yarın geliriz diye bende hem söz veriyon teyze hazırlık yap diyorsun hemde gelmiyor musun dedim biz yarın müsait değiliz dedim

Hata mı yaptim sonuçta benden büyük 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından

İyi demişsin valla.icim soğudu şuan:getlost:

-Reklam-
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ey demissin..gelmemeleri en makbulü 

(655 puan) tarafından
Dün çok temizlik yaptım baya ağrım vardı ona rağmen hazırlık yaptım bu gün gelecekler diye gelmediler eşim de sinir oldu dün size gelecek hazırlık yap dedi diye insan misafir gidece yere böyle mi der diyo
0 oy
(625 puan) tarafından
Hamile kadına hazırlık yap diyor sonrada gelmiyor onun hatası düşüncesiz kendinde suç bulma iyi demişsin ağzına sağlık ayıp yani
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ne ayıp ya hazırlık yap demek bu insanlar nerede yaşıyor ben anlamıyorum görgü anlayış 0
0 oy
(460 puan) tarafından
Ben olsam ben de kabul etmem kızarım. Ben Korona olduğu müddetçe kimseyi kabul etmem eve. Yolda gelirken kapmış olabilirler sonuçta. Eşimi bile eve almayacam utanmasam. 
0 oy
(422 puan) tarafından
Bnc iy yapmissin okadr hazirlik yapmissin ayip etetmisler
0 oy
tarafından

Canım bu hastalıktan dolayı bence iyi demisin,

Hani bu hastalık olmasa ,ben sana tepki verirdim yaptığın ayıp diye ,

Ama ortada birde sağlık sorunu var bu dönemde en iyisini yapmışsın

0 oy
(12,856 puan) tarafından
İyi demişsin canım maden kesin değil ne diye hazırlık yap diye arıyor ki hazırlık yap demeside ne kadar ayıp 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Başka yere gidip belki de ordan kaptığı virüsü sana getirecek ne gezmesiymiş otursun oturduğu yerde 
0 oy
tarafından
Keşke sende yarın arayıp biz bugün müsait değiliz yarın  gelin deseydin hakketi 
0 oy
tarafından
Valla en bastan emri vaki yapılsa bana musaıt degıkum derim ne hazıdlıgı ne bekliyor ayıp yani ıyı yapmıssın 
0 oy
tarafından
Vallaha helal olsun dıyebıldıysen. Hem soz verıp hem yarn gelırız dıyolar bıde hazırlık yap dıyolar. Oturun kocanla bı guzel yıyın afyet olsn:) 
0 oy
tarafından
Dogru demissin cnm hem hazirlik yaptitiyo hem gelmiyok diyo en sinir oldugum insan tiplerinden biri

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 215 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Minikii (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 497 göst.
5 Aralık 2020 Aile kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde LMihrace (7,190 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 261 göst.