0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yengemin çocugu olmuyor 5 yıllık evli Bn de bir yılık evliyim çocugum sevince çok üzülüyorum onlara doktor hiç bişey in yok diyo kist diyo ama engel degil diyo ne bileyim hiç içim el vermiyor oraya gitmeme çok üzülüyorum jkahealoyırum kuran içinizde hamile kalmayıpta yıllar sonra kalan var mı 

22 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
İncir kürü denesin
tarafından
Nasıl yapılıyor
(97 puan) tarafından
hayir inciri  her sabah kaynatıp suyunu içecek 15 gun yumurtlama dönemini takip etsin o gunde havuçlu kaynatıp içecek 1 hafta bu deneme suresinde hergun ilişki denesin
(173 puan) tarafından
Hm anladm cnm
(97 puan) tarafından
oyle hamile kalan cok gordum
tarafından
Ama işte şansa şeker degeri yükseliyor kullanmayı bunu
-Reklam-
0 oy
(13,659 puan) tarafından
7 sene sonra kaldım:)))))))
tarafından
Kullandıgınz bişey var mıydı
(13,659 puan) tarafından
Doktorlar,tedaviler, ameliyat,38kilo veriş ;)
tarafından
Yengem de sürekli hastanelerde tedavi görüyor kilolu degl zaten 57 kilo
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Benim görümcem inde 7 sene olmadı cocugu. 7 sene sonra oldu. Allahtan umut kesilmez insallah Allah onada hayırlı bir evlat nasip etsin 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
6. Senemde evlat sahibi oldum rabbime hamd olsun isteyen herkese nasip etsin

Ne kisti varmis cnm
tarafından
Normal kist diye biliyorum peki denediginz bişey var mıydı
tarafından
Normal kistse gebeliğe  engel değildir ve ader döneminde akabilşr yani kaybolur
Ben pko hastasıyım ve 2 gebelik 3 düşük oldu biri ikizdi kürtaj oldum  
3. Gebeliğimde tedaviyle oldu ve hamd olsun kucağıma aldım

Ne mavunlar ne kürler denedim ama fayda etmedi  düzenli şekilde hastaneye gidip kontrolümü yaptırıp tedavim i oluyodum aylarca gittim tedavi oldum diyebilirim
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Vallaha biZi anlatmışsın dayım lâ yengem aynı dediğin gibi kist var engel değil diyorlar ama 4 yıldır olmuyor tüp bebek deneyecekler. Ben evlendim hemen hamle kaldım yengemin yüzüne söyleyemedim hamileyim diye mesaj attı öyle söyleyebildm çok üzülüyorum aklıma geldikçe ağlıyorum çünkü dayım çok başka çok değerli brisi oğlumu onların yanında sevemiyprum ve yengemle aynı yaştayiz çok zor bir durum ya çok üzülüyorum  
tarafından
Aynen oyle bende oglumu onların yanında kucagıms bile almak istemiyorum içim el vermiyor başkasının çocugu oldugun duyunca abim le yengem o kadar mutlu oluyorlar ki anlatamam yengem oglumu öyle seviyor ki ne bileyim çok üzülüyorum inşşalh Allah olmayan herkese nasıp eder
(14,020 puan) tarafından
Vallahi bizim de öyle alıyor oğlumu oynatıyor uyutuyor beni arıyor sürekli görüntülü oglunu özledim gelin diyor diğer kuzenlerimede elinden geldiğince bakıyor ilgileniyor dayım desen yine öyle kendi çocuğu hariç herkese babalık ediyor bana da yaptı vaktinde ne diyim ki dua etmekten başka elden ne gelir :((
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sıkıntı ney yengende yoksa belki eşinde eşinde gozuktumu doktora
tarafından
Evet abim de gözüktü hiç bir sıkıntıları yok adeti çok düzesnz 4 ay adet olmadığı oluyor sadece kist var iş ama engel degil diyo doktr
0 oy
(1,094 puan) tarafından
35 sene sonra hamile kaldı annemin amcasının kızı
tarafından
Kac yaşında  kaldı
(1,094 puan) tarafından
Valla yasını bilemem de kardeşlerinin bile 2 sertane torunu vardı. İnanmadılar. Gerci dusuk oldu ama
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kaynanam 10 sene snra hamile kalms. Ayriyeten komsumda 10 sene snra ve doktor hic cocugun olmaz dedgi halde 2 tane nur topu gbi evladi var.. rabbim bilir herseyi ol der oluverir.
tarafından
Amin inşşalh Allah olmayan herkese nasıp eder
(3,921 puan) tarafından
Rabbim kimsenn kucagini bos birakmasin
tarafından
Amin inşşalh Allah istemeyen herkese nasip etsin
0 oy
(107 puan) tarafından
Rahim filmi öneririm canim bizdede sorun gorunmuyordu en son gittigimiz doktor rahim filmi istedi orda cikti sorunum
tarafından
Onu de çekti oradan da bişi çıkmadı
(107 puan) tarafından
Canim ozaman insallah en kisa zamanda Rabbim onada evlat verir :(
tarafından
Amin inşşalh Allah razı olsn
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Doktora gitsin sorun olmadan da olmayabiliyor asilama tup bebek falan denerler olur benim tup bebekle oldu
tarafından
Tüp bebege de çok para lazım olmayınca olmuyor ki ne bileyim Allah büyüktr
(1,113 puan) tarafından
Hmm evet canim maalesef benim 50 bin tuttu cok pahali insaalah kendiliginden olur ama yasida cok gecmeden bir yolunu bulurlar insaalah sonra zor oluyor
tarafından
Amin inşşalh sizin tüp bebek tuttu mu
(1,113 puan) tarafından
Evet canim ilkinde tuttu Allahima sukurler olsun
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Benimde yengem 14 sene sonra hamile kaldi, tedavi ile oldu ilk yeğenim ıkincisi için yine tedaviye gidecekti hamile olduğunu öğrendi şükür oda doğdu Simdi 3.yu düşünüyor.. inşallah yengenizinde kucağı boş kalmaz allah yardımcısı olsun 
tarafından
Amin Allah razı olsn
0 oy
tarafından

Arkadaşım 10 senelik evli olmadı tüp bebek denedi kaç kere muayene oldu neler yapmadı bebek için evler aldı sattı krediler çekti ne paralar gitti ama yok. Bu sene ramazan bayramı arefesinde enbiya suresi son sayfasını okuttular herkese dağıtıldı arefe günü okunurmuş,  1 ay sonra aradı beni, kese oluşmuş bugünde kalp atışını duydu ve ikizi olacak maşallah subhanallah :)  

tarafından
Ay ne gzl yani her iki bayramında arafesi mi yoksa sadece kurban bayramı arefesi mi
(14,020 puan) tarafından
Ay tüylerim diken diken oldu okurken Allahın mucizesi işte Allah bağışlasın inşallah
tarafından
Bir bayram arefesi de olabilir iki bayram arefesi de farketmez. Arefe günü olacak
tarafından
Aynen yaa o bana haber vermeden önce onu rüyamda gördüm ama haberim yoktu hamile olduğundan. İkiz gebelikte 5 aylık hamileydi karnı çıkmıştı baya. Sabahına beni aradı :) dedim merak etme ikizlerin olacak. Dünde öyle haber verdi :D
0 oy
(423 puan) tarafından
Rabbim isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlat versin inşallah 
0 oy
(193 puan) tarafından
4 ayda adet olmadığı oluyor demişsin yengen için. Polikistik over sendromuna giriyor bu. Bir çeşit kist adet görmediği zaman çoğalıyor ama asla büyümüyor adeti geciktiriyor erkeklik hormonunu yükseltiyor. Killanma falan oluyor çene altında yada vücutta. Benim hastalığımın aynısı. İlk olarak bir hormon testi yaptırsın süt hormonuna falan baktırsin. Soğan kürü denesin canım soğan kürü doğal antibiyotik, doktorum hamileyken bana asla içme dedi çünkü direk düşük yapıyor. O derece söktürücü özelliğe sahip. İnternetten bak soğan kürü tedavisine. Ben yılda 1 kez adet oluyordum ona rağmen evliliğimin 4. Ayı çocuğum oldu 
tarafından
Evet sogan kaynatıp sabah akşam suyunu içiyordu gene de bi işe yaramadı
0 oy
(62 puan) tarafından
Aktarsa satılan karışımlar var kardeşin içsin sorunca veriyolar zaten biz onu al dik birde incir kuru yaptık zeytin yağıyla 
0 oy
(880 puan) tarafından
Canım bende pco vardi hemde hiç adet olmadığım zamanlar oluyordu kaç kere ilaç vs kullandim bı kere aşılama yaptırdım sürekli kadin hastalıklarına giderdim bir gün eşim endokrinoloji ye sıra almış bende benim orda ne işim var bebekle ne alakası var dedim eşim bı gidelim nasıp dedi bu arada eşimde hiç sıkıntı cikmadi neyse ben gittim doktorum direk sen neden daha önce gelmedin bana dedi bende ilk başta anlamadim benim bir tek kanıma bakti erkeklik hormonum yüksek olduğu için üç ay bu ilacı bide şeker ilacı verekek üç ay sonra gel dedi ama ilişki kesinlikle yasaktı ben üç ayin içinde ilacı.kullandim bitince kontrole gittim kan verdim eşimle bu üç ay içinde bikere ilişkide bulunmuştum yanlışla ama neyse sonucumu almaya gidince doktorum gözün aydın hamilesin dedi Allah razı olsun o an anladım neden daha önce gelmedin demiştiya şükürler olsun üç yılın ardından oğlum oldu şuan 2 yaşında ve 5 aylık hamileyim yani bence yengen endokrinolojiye gitmesini tavsiye ederim bazı kadın dogumcular özelde olsun bazı kanlara bakmıyorlar bu bölüme giden arkadaşım da şuan bebeğini beş yıl sonunda kucağına aldi biraz uzunca oldu ama faydam olur belki
tarafından
Yok Allah razı olsn oda ozel doktora gitti ona da şekerşacı vermişlerdi inşşalh oda en yakın zamanda hamile kalır rabbim ona da nasıp eder
(880 puan) tarafından
Endokrinoloji gitsin kesinlikle canim denemekten zarar çıkmaz
0 oy
(680 puan) tarafından
Kuzenim 7 yıl hamile kalmadı şimdi 1 aylık kızı oldu üstelik eşi doğum doktoruydu
0 oy
(398 puan) tarafından
canım bende düşük yaptıktan sonra olmayacak bidaha hissine kapılmıştım 41 gün her akşam yatmadan önce meryem suresini okudum içten ve o surenin çocuk sahibi yapıcağına inanarak içten okudum 41. güne gelmeden hamile olduğumu öğrendim istersen söyle denesinler meryem suresi bebek konusunda çok iyidir inşallah rabbim nasip eder
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm üzerinde meryem suresi taşısın.meeyem suresini bilgisayardan en küçük şekilde çıkarttır sonra onu önce poşete sonra beze 7 kat sarsın muska gb üzerinde taşısın iç çamaşırına çengelli iğneyle tutturabilir.kist içinde soğan kürü yapsın.bir tane mor soğanı kabuksuz bir buçuk su bardagı su koyafak kaynatsın.kaynamaya başlayınca kapagını kapatıp 5 dk daha kaynatsın ve sıcak sıcak içsin.sabah ve akşam.rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin 
tarafından
Amin inşşalh teşşekür ederim denemesi için sylerim
0 oy
(196 puan) tarafından
6 sene hamile kalamadim hic bir problem olmadigi halde adetletim duzenli hormonlarim cok guzeldi esimde problem yoktu olmadi tup bevek ile tek denemede oldu cok sukur 5 sene olmus tuo bevek denesin niye bekletiyolar ki.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 444 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Şalk (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 509 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 409 göst.