0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bir çok kişi yani onları tarafı hep anneannesine benzetiyor ben benzedigini düşünmüyorum sizce benziyor mu

23 Cevaplar

+1 oy
(7,411 puan) tarafından

Bu fotoda benzemedgi kesinde:D belki gencligine gore yorum yapıyorlardir canim.

-Reklam-
+1 oy
(7,411 puan) tarafından

Kim, bir müslümanın dünya sıkıntılarından birini giderirse, Allahü teâlâ da onu kıyamet günü sıkıntılardan korur. Kim, müslümanın aybını örterse, Allahü teâlâ da onun dünya ve ahirette aybını örter. Kişi, arkadaşına yardımcı olduğu müddetçe, Allahü teâlâ da onun yardımcısı olur.[Müslim]

Kadinin resmini paylaşıp cicek caldi diyw yazman cok ayip canim. Hic yakistira.adim sana. Musluman muslumanin ayibini ortmeli. Suan gercekten cok uzuldum. Sirf o yorumu yazmak icin bu postu actigini dusunuyorum.

tarafından
İşim gücüm yok onun resmini paylaşmak için bahane ureticem ayıbını ortmuyorum çünkü beni komşuma rezil etti ne hale girdim kadının karşısında özür dilerken sen bilemezsin.
(7,411 puan) tarafından
Iyi canim ortmuyosan suan ondan bi farkin kalmadi.kusura bakmada. O niyetle paylasmadinsa bile yoruma yazman yanlis.
Neyse sana gore dogru ise bise diyemem. Ben insanlik olsun diyr uyarmak istedim. Senin icin rahatsa skinti yok
tarafından
Tabikide rahat içim olayın üstünden bir hafta geçmiş yemedim içmedim resmini nasıl paylaşayım diye düşündüm burada hepimiz birbirimizi görmüyoruz hele benim özelden konuştuğum dahi yok hırsızlığı örtmek de ayrı bir şey tabi yorumun için teşekkür ederim kızıma da Allah yüz güzelliği değil huy güzelliği versin
(7,411 puan) tarafından
Amin canim. Onemli olan huy guzelligi zaten.
Kusura bakma o niyetle paylasmamissindir yanlis anlamış olabilirim.ama bosver sen kalbini bozma. Yani ben dışardan biri olarak inan uzuldum uyarma geregi duydum.  Amacim seni kirmak degil.umarim yanlis anlamadin.
0 oy
tarafından
Hayıırr tabikide ee 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ne alaka ben hiç benzetemedim valla
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Benzemesini istiyonmu istemiyonmu sen onu de. ;)

tarafından
İstemiyorum tabikide babasına bana benzesn hele huyları asla benzemesin
(27,352 puan) tarafından
He benzemiyor o zaman ferah ol
0 oy
tarafından
Evet benziyor 
0 oy
(948 puan) tarafından
Yok kız arda dağlar kadar fark var ama annannen çok tatlı bir teyzeymis kızından öyle Maşallah Allah bağışlasın inşallah
tarafından
Komşumun çiçeğini çaldığını bilmiyorsun tabi sen sağol canım teşekkür ederim
(948 puan) tarafından
Rica ederim canım ☺️❤️

Kız ne çiçeği? Ben anlamadım
(58 puan) tarafından
Bu teyze mı çaldı :D
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Alakasi yok nasil benzetmisler acabaa 
0 oy
tarafından
Çok çok afedersın teyze bırıne benzetılemeyecek kadar yaşlanmış yani ona kadar uzaga gıtmelerıne gerek yok dogurana benzet. Bu ınsanları anlamıyorum. Genetık ya anaya ya babaya benzer. Hadı en uzak dayı halaya benzer. Eşinin ananesı nedir höh yani. 
tarafından
Allah huy benzerliği vermesin ama kızım kendine benziyor benim için
tarafından
Amiiin canım. Allah bağışlasın Rabbim ne güzel yaratmış...
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Alakası yok. Onların tarafı oldugu için ona benzetirler veya annaneye yalakalık olsun die söylerler:)) 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Alakası yok zaten illa birine benzetecekler yani☺

Imanli biri olsun yeter 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
benziyo deyiver benzesin ne olacak 
(48,671 puan) tarafından
he yok kiz oyle ince düşündüğünü sanmıyorum biri daha vardi bebegini esinin kuzeni kendisine benzetti diye.post acmisti onada benzesin ne olacak demistim bana srn kaynanacisin demisti ne alakaysa☺️☺️
(7,411 puan) tarafından
Ya düşünmediyse bile fotosunu paylaştıgi kisinin ayibini  söylemesi bence hos degil.canim.  belki bencok hassasim bu konuda.
Sen kaynanaci isen bende anneanneci olmusum ozaman :D☺☺
(48,671 puan) tarafından
aynen canim bazi insan sadece bebegin kendi anne ve babasina benzetilmesini ister ben ayarsizim heralde herkese benzetiyorum kizimi herkesten kapmis biseyler ☺️ esimin ananesi cok tontis bak ozledim minnosumu dikkatli olmasi gözünden bisey kaçmaması ayni o ☺️ burnuda benziyo ☺️
(7,411 puan) tarafından
Yani benzemese bile he der gecerim bende ☺ hic takmam yani. Rabbim ahlak guzelligi versin elbet birilerine benzicem gen denen bjse var☺
(48,671 puan) tarafından
yorumlarda oda oyle demis zaten huyu benzemesin diye demekki kadin yasli ama gecimsiz
0 oy
(291 puan) tarafından
Oyy çok fena birine benziyor anneannesi :) çiçek mi çalmıştı bu :) 
(58 puan) tarafından
Aman show haber duymasın :D
0 oy
(23 puan) tarafından
Alakası yok canım 
0 oy
(181 puan) tarafından

Yav ne alakası var onu söyleyenlerin komple göz muayenesinden geçmesi şart :D

0 oy
tarafından
Her açıdan baktım benzemiyor
(58 puan) tarafından
Tlfnu ters çevirip baktin mı :D
tarafından
Cidden baktım yok benzemiyor :)
0 oy
tarafından

İkisinin de gözü burnu falan var o bakımdan mı benzetmişler :D ne alaka ya zavallı yaşlı kadıncağız kendine bile benzemiyor ki

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Gençliğine falan benziyordur bence bu haline tabi ki hiç benzemiyor

0 oy
tarafından
Bu yan kesici anneanne dimi Allah benzetmesin yavruna bak pamuk gibi benzetenlerin göz ayarı bozuk bence 
0 oy
(147 puan) tarafından

Ne alaaakaaa :O

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 766 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde 6929 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 209 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mother.00 (367 puan) tarafından soruldu
+1 oy
79 cevap 2,650 göst.